Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 6838 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

BÓG JEST ŚWIĘTY, JEST MIŁOŚCIĄ!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli o tych, którzy ubliżają Bogu!

 

Co prawda Keren napisał już o ludziach, którzy poniżają Boga, czyli O NIEWOLNIKACH NIEWOLNIKA:
57kerenor.neon24.pl/post/132616,o-niewolnikach-niewolnika


Przykrym faktem jest, że wszelkie powoływanie się na wersy z Biblii, które niezbicie świadczą o tym, że Pan Jeus jest Bogiem, Ojcem,... jest przez świadków wyśmiewane, deptane!

Świadkom nie zależy na Prawdzie, bo nie ma w nich miłości Prawdy, co wykazli niejedniekrotnie!
Nie tylko przeczą wersom Biblijnym (Iz.9:5/6, Fil.2:6,...), lecz niby powołując się na zasady gramatyki greckiej, kłamią, że jeśli nie ma greckiego rodzajnika 'ho' przed 'theos', wtedy należy to tłumaczyć na bóg, a nie Bóg...!

Wielokrotnie wykazano im kłamstwo, ostatnio w artach i komentach:
gibson.neon24.pl/post/132332,czy-matka-boską-może-do-nas-przemawiać57kerenor.neon24.pl/post/132498,pana-jezusa-będą-zwać-potężnym-bogiem
via.vitae.neon24.pl.neon24.pl/post/132476,bogiem-było-słowo-tożsamość-czy-cechą             bar-bara.neon24.pl/post/132497,pan-jezus-jest-bogiem

Zgadzam się z Kerenem, że rozmowa że świadkami strażnicy - niewolnikami niewolnika – to rzucanie pereł przed wieprze!


Jednak jak słusznie pisze Keren, NIE tylko 'swiakowie J.' poniżają Boga. Lista ludzi, którzy głoszą nauki szatańskie jest długa!                                            * * *Ostatnio powróciła na Neon buddystka Magdala słynąca z tego, że obsesyjnie podaje wersy z Biblii, które WEDŁUG NIEJ świadczą o okrucieństwie Boga, a wtóruje jej Zawisza!
bar-bara.neon24.pl/post/132600,co-bóg-złączył-cz-iiiTen art nie jest adresowany ani do Magdali, ani do Zawiszy, ponieważ oni, podobnie jak świadkowie J. , depczą Biblię!

Podobnie do świadków, twierdzą, że znają Biblię, jednak tym co głoszą, świadczą o tym, że nie tylko znają Biblii, lecz, że nie wierzą ani w Boga, ani Bogu!

Ten art jest o Biblii, o tym co napisano!

Jest skierowany do ludzi, którzy czytając wpisy takich chwastów jak świadkowie strażnicy, Magdali, Zawiszy..., mogą popaść w wątpliwości, zachwiać się w wierze.

Otóż Magdala, podobnie jak Zawisza, świadkowie strażnicy..., czytają MARTWĄ LITERĘ, a TA jak napisano zabija i dlatego widzą śmierć...! i NIC z Biblii nierozumieja!

Napisano:


''6 On też sprawił, żeśmy mogli stać się sługami Nowego Przymierza, przymierza NIE litery, lecz Ducha; litera bowiem zabija, Duch zaś ożywia.'' (2 Kor.3:6)W Bibllii napisano co takiego mamy zrobić, abyśmy zrozumieli Biblię, aby zasłona opadła:

''14 Ale stępiały ich umysły. I tak aż do dnia dzisiejszego, gdy czytają Stare Przymierze, pozostaje [nad nimi] ta sama zasłona, bo odsłania się ona w Chrystusie. 15 I aż po dzień dzisiejszy, gdy czytają Mojżesza, zasłona spoczywa na ich sercach. 16 A kiedy ktoś zwraca się do Pana, zasłona opada. ''(2 Kor.3:14-16)

I tak świadkowie zamiast zgodnie z nakazem Biblii, zwrócić się do Pana Jezusa, zwracają się do swoich grzesznych, omylnych nauczycieli, stawiają ich w miejsce CHRYSTUSA, i dlatego NIC nierozumieja, bo wierzą antychrystom (każdy w miejsce Chrystusa, zamiast Chrystusa jest antychrystem!).

Zawisza, Magdala też nie zwracają się do Pana Jezusa, lecz posługują się własnymi zmysłami (jakby Słowo Boga było zmysłowe, a nie DUCHOWE!), by zrozumieć co napisano, więc nie dziwnego, że NIC z Biblii nierozumieja!

Jedni i drudzy UPARCIE odrzucają Pana Jezusa!!! JEDYNA PRAWDĘ..., DROGĘ DO Ojca!!!

Tak więc człowiek wierzący zwróci się do Pana Jezusa i jeśli z wiara będzie czekał, otrzyma od Boga mądrość, zrozumienie Biblii:

''(5) Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. (6) Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym. Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. (7) Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, (8) bo jest mężem chwiejnym, niestałym we wszystkich swych drogach ''(Jak.1:5-8)

Dlatego to właśnie słudzy szatana (Magdala, świadkowie, Zawisza...) chcą zasiać wątpliwośćw sercach ludzkich!


Na temat wersów, które obsesyjnie cytuje Magdala, o tym, że Bóg rzekomo jest okrutny.., przypomnę, że Bóg w Swych Przykazaniach mówi: NIE zabijaj!!!

W Biblii mamy opisane jak objawia się Gniew Boga (np.Rzym.1:18-32). Kiedy odrzucamy Przykazania Boga, kiedy lekceważymy Go.., wtedy Bóg wydaje nas na pragnienia naszych serc!

Podajam przykład z życia.

Mam dwóch synów, którym mówię, że nie wolno zabijać, że każda wojna to zabijanie, to łamanie Przykazań Boga...!

Jednak, jeśli oni postanowią MIMO tego pójść na wojnę, to powiem im: Będziecie MUSIELI zabijać..., opowiem im o wszystkich  okrucieństwach wojny, które BĘDĄ MUSIELI na wojnie czynić!!!

Czy to znaczy, że ja nakzauje im czynić te okrucieństwa???

Według Magdali, Zawiszy..., tak!

Tak właśnie myślą ludzie zmysłowi!

KOMENTARZE

 • @Magdala 17:40:34
  Magdalo, usuwam twoje głupoty, ponieważ NIE są zgodne ze Słowem Boga!

  PRZYKAZANIA BOGA!!! Tępa kobieto!!!

  PRZYKAZANIA BOGA!!!

  Chcesz oskarżać Boga?

  Masz czas: oskarżysz Go na Sądzie Ostatecznym, tam będzie odpowiedni moment!!! Wtedy ty Mu wygarniesz i oskarżysz Go...

  Ja Bogiem nie jestem, wiec nie oskarżaj Go na moim blogu!

  ***

  Napisałam w arcie:


  ''Ten art nie jest adresowany ani do Magdali, ani do Zawiszy, ponieważ oni, podobnie jak świadkowie J. , depczą Biblię!''

  Jednak Magdala NIE jest w stanie zrozumieć, że NIE do niej adresowany jest ten art!!!

  Ona udawadnia, że nieszczęsna NIE jest w stanie zrozumieć słowa pisanego!  Nazywam Magdalę: TĘPĄ kobietą!, ponieważ napisano:

  ''14 Ale stępiały ich umysły.
  I tak aż do dnia dzisiejszego, gdy czytają Stare Przymierze, pozostaje [nad nimi] ta sama zasłona, bo odsłania się ona w Chrystusie. 15 I aż po dzień dzisiejszy, gdy czytają Mojżesza, zasłona spoczywa na ich sercach.
  16 A kiedy ktoś zwraca się do Pana, zasłona opada. ''(2 Kor.3:14-16)


  Ktoś komu umysł stępiał, jest TĘPY!

  Taki nawet nie wie, że ma się zwracać do Pana Boga Jezusa Chrystusa!!!
 • @Bara-bar 19:36:02
  Komenty Magdali usuniete przeze mnie sa tu:

  http://bar-bara.neon24.pl/post/132644,komenty-magdali-usuniete-przeze-mnie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31