Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6956 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

GNIEW BOGA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak objawia się Gniew Boga? Czym jest Gniew Boga?

 Większość wierzy, że kiedy Bóg się na nas Gniewa, wtedy zsyła On na nas nieszczescia. Ale czy tak mówi Biblia?

 

 

Może ta wiara wynika to z tego, że Bóg mówi, że jeśli będziemy spełniać Jego Przykazania, wtedy dobrze będzie się nam działo. A jeśli nie, wtedy źle będzie się nam działo?

 

Na przykład napisano:

 

‘’(29) Oby zawsze mieli w sercu tę samą bojaźń przede Mną i wykonywali zawsze wszystkie Moje Przykazania po wszystkie dni, aby się DOBRZE powodziło im i synom ich na wieki.

(30) Idź i powiedz im: Wróćcie do swoich namiotów! (31) A ty zostań tutaj ze Mną. Ja ci powiem wszystkie moje polecenia, prawa i nakazy, jakich masz im nauczyć, aby je pełnili w ziemi, którą Ja im daję na własność. (32) Przeto starajcie się wypełniać [wszystko], co wam nakazał Pan, Bóg wasz:

Nie odstępujcie od tego ani na prawo, ani na lewo. (33) Idźcie dokładnie drogą wyznaczoną wam przez Pana, Boga waszego, byście mogli żyć, by DOBRZEwam się wiodło i byście długo przebywali w ziemi, którą macie posiąść.’’ (Powt.Pr.5:29-33)

 

Inny przykład to rozdział 28 z Ks. Powt. Pr. Tam są blogoslawienstwa i przekleństwa za spełnianie i niespełnianie Przykazań (Nakazów i Zakazów) Boga:

//biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=243&werset=68#W68

//www.biblia.info.pl/biblia.php

 

Ale to  niezupełnie jest Gniew Boga.

 

To po prostu konsekwencje naszych czynów. Jeśli np. będę kradła, zabijała, wtedy będę ścigana przez policję i wyląduję w więzieniu, więc za łamanie Przykazań Boga źle będzie mi się działo.

 

O tym  pisze Apostoł Paweł:

 

‘’(2) Kto więc przeciwstawia się władzy - przeciwstawia się porządkowi Bożemu.

Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.

(3) Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego.

A chcesz nie bać się władzy?

Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. (4) Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. 

Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle’’ (Rzym.13:2-4)

 

Ale to jeszcze nie jest Gniew Boga.

 

Ale czasami nawet kiedy spełniamy Przykazania Boga źle nam się dzieje, jak w wypadku WYBRANYCH przez Boga Proroków (których zabijano), WYBRANYCH przez Pana Jezusa  Apostołów (Wysłanników), którzy byli prześladowani, wiezieni, męczeni, zabijani…!

Bo Bóg NIE wybiera Sobie ludzi /Prorokow, Apostołów-Wysłanników), by spotykały ich zaszczyty i dobrobyt na tym świecie!

Tak, to wybierają ludzie, a nie Bóg!

To demokracja, a czym jest demokracja? czy jak niektórzy  mówią demon-kracja, a jeszcze inny mówi, że demokracja to rządy hien nad osłami, a Stalin powiedział, że nie ważne kto głosuje, ważne jest kto liczy glosy…

Tak czy owak, wybierani demokracyjnie przez ludzi ( a papieże też są przez ludzi -konklawe- wybierani) żyją jak politycy w dobrobycie, mają pancerne samochody (dobrze, że czołgami nie jeżdżą...) żyją w dobrobycie z pieniędzy-podatków wyborców, wiernych.

 

Wybrani przez Boga nie mają żadnych przywilei. Apostoł Paweł żył z szycia namiotów, był wieziony, kamieniowany….

 

Ale odbiegłam od tematu mianowicie: GNIEW BOGA

Jak objawia się Gniew Boga? Czym jest Gniew Boga?

 

Jest wiele na temat Gniewu Boga w Biblii, ale według mnie najlepszy (najłatwiejszy do zrozumienia opis Gniewu Boga) jest w pierwszym rozdziale Listu do Rzymian od wersu 18, który tu zacytuję:

 

‘’(18) Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość TYCH ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. (19) To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił.

(20) Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty - wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy

 (22) Podając się za mądrych stali się głupimi. (23) I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów.

(24) Dlatego WYDAŁ ich Bóg poprzezpożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (25) Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

(26) Dlatego to WYDAŁ ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności:mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.


(27) Podobnie też imężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

(28) A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga,WYDAŁ ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. (29) Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, (31) bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości.

(32) Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.’’ (Rzym.1:18-32)

 

To właśnie jest Gniew Boga!

On nic, żadnego nieszczęścia (kiedy się na nas Gniewa)  na nas nie zsyła!

On po prostu WYDAJE nas na pragnienia NASZEGO serca!

Chcesz być bałwochwalca?, bądź! módl się do bałwana!

Chcesz zamiast słuchać Boga i Jemu służyć, chcesz słuchać i służyć stworzeniu-człowiekowi (papieżowi, pastorowi, rabinowmi, ciału kierowniczemu….) czyń to!

Tak właśnie objawia się Gniew Boga! 

Ale chcę tu zwrócić uwagę na początek tego fragmentu z Rzym.1:18…

Ten fragment nie mówi o jakiejś babuleńce, która nie ma dostępu do Biblii, która już ledwo na oczy widzi.

Tu chodzi o ludzi gramotnych i mających dostęp do Biblii, a więc wszystkich ludzi w miarę młodych a już szczególnie mających dostęp do internetu ( którzy mają dostęp nawet do Biblii interlinearnych), a z upartością maniaka Biblii czytać za nic nie chcą!  I jeszcze na dodatek mają czelność mówić, że wierzą w Boga!

 

KOMENTARZE

 • @
  Czy te różne skandale homoseksualne…, w różnych odłamach chrześcijańskich, zydowskich…, są tak z niczego? Czy też jest to Gniew Boga?
 • odbiegne od tematu:
  admini dlaczego nie znacie Biblii, a jednak jestescie adminami na dziale Religie?

  Czy Biblia jest dla was za trudna, nie do pojecia, za gruba ksiega...?

  Dlaczego nie znacie, nie czytacie Biblii?


  Mozecie mnie za ten koment zeslac do lochu, ja o to nie dbam! Ja chce sie tylko dowiedziec dlaczego nie znacie nawet Nowego Testamentu?

  Jak to jest, ze chcesz byc adminem na dziale Religie i wogole nie wiesz co Pan Jezus i Wyslannicy-Apostolowie Jego glosza?!

  Bo to tak, jak ja bylabym adminem na dziale lotow kosmicznych NIE majac o tym zadnego pojecia!

  Przeczytajcie admini Nowy Testament, bo to bardzo mala ksiazka (wieksze ksiazki czytalismy w ogolniaku, na studiach) i wtedy bedziecie wiedziec co Pan Jezus glosi!

  To co wy polecacie, wrzucacie na czolowke na dziale Religie swiadczy, zescie analfabetami biblijnymi!

  Przynosicie WSTYD Neonowi!
 • @
  //’(2) Kto więc przeciwstawia się władzy - przeciwstawia się porządkowi Bożemu.//...............a jeśli władza nie pochodzi z nadania tych nad którymi ją sprawuje ? czyli jest np okupantem ? to co wtedy ? należy spokojnie ją znosić ? bo inaczej naruszymy "prawo boże " ? św Paweł z uwagi na rzymskie prawo , tym bardziej za Nerona , gdzie zaczęły się na dobre prześladowania chrześcijan musiał opracować taki przepis bo inaczej by wszystkich wycięto w pień , stąd zresztą dopiero po niemal trzech wiekach "pracy organicznej " udało się przejąć wpływy na tyle duże by zaistnieć jako religia państwowa
 • @puuuq 10:59:23
  Dobre pytanie.

  Jednak pamietajmy, ze Pan Jezus urodzil sie i zyl w okupowanym przez Rzym kraju. I co? czy mowil o tym, ze Rzym jest okupantem?

  Jesli ludzie uswiadomia sobie, ze nasza Ojczyzna jest w niebie, wtedy inne sprawy beda mialy sens, nie bedzie wojen....

  Dzis takim Rzymem sa Stany, ale mnie to nie obchodzi, bo mam Ojczyzne w NIEBIE i kazdy czlowiek jest moim bratem (siostra)...

  Kazda walka o niepodleglosc ''ojczyzny'' jest zla!

  Naszym wrogiem nie byl i nie jest Rzym, ZSRR, USA..., lecz szatan, a szatana nikt zadna bronia nie zabije! wiec kazde zbrojenie jest niepotrzebnym wydawaniem pieniedzy z podatkow!

  W wielkim skrocie tak wlasnie mowi Biblia i ja w to wierze, bo w Boga wierze.
 • @Bara-bar 13:32:22
  //Kazda walka o niepodleglosc ''ojczyzny'' jest zla!//...............to Polska nie ma dla Ciebie znaczenia ? polski język , który tu kaleczysz , też nie ma ? to ,że dla nie jakiejś tam "ojczyzny" ale Ojczyzny ginęli Twoi rodacy albo przynajmniej rodacy Twoich przodków albo nawet oni sami , też było złem bo należało nic nie robić poza modlitwą ? czyli generalnie to czy Polska jest czy jej nie ma , to też bez znaczenia ? bo jeśli tak , to po co tu po polsku dla Polaków w ogóle piszesz? ..........................//Naszym wrogiem nie byl i nie jest Rzym, ZSRR, USA..., lecz szatan //.......czyli szatan pozbawił Polskę na 123 lata wolności ? on też nas "przytulił " w 1939 na tyle skutecznie ,że dopiero po 50 latach nieco ten uścisk poluźnił ? poza tym skąd wiesz co Jezus mówił o Rzymianach , skoro tego nikt nie wie bo sama relacja biblijna nie jest zapisana po to by poznawać polityczne poglądy Jezusa ale by na wydarzeniach z Nim związanych wypromować nową religię ?
 • Gniew Boży
  objawia się najczęściej odebraniem rozumu czyli zastąpieniem go np. przez dewocję...
 • @Bara-bar 13:32:22
  Dlatego właśnie żydzi wybrali Zelotę Barabasza, który walczył przeciw Rzymowi a nie newage'owego Jezusa, który obiecywał coś tam po śmierci. Neron był głupi że tępił chrześcijan bo chrześcijaństwo to idealna religia dla niewolników.
 • @puuuq 10:59:23
  ''św Paweł z uwagi na rzymskie prawo , tym bardziej za Nerona , gdzie zaczęły się na dobre prześladowania chrześcijan musiał opracować taki przepis bo inaczej by wszystkich wycięto w pień...''
  //

  No nie wiem, bo tu wchodzimy w temat historii i jesli wierzyc historykom, to pierwsze zorganizowane przesladowanie uczniow Chrystusowych spowodowane przez oskarzenie Nerona zaczelo sie po roku 64, a List do Rzymian - w ktorym Apostol Pawel napisal cytowane przeze mnie zdania (z ktorego jedno ty tez zacytowales) - zostal napisany w Koryncie w latach 57/58, czyli kilka dobrych lat PRZED pierwszym przesladowaniem.

  Uczniowie i Apostolowie Chrystusowi byli przesladowani przez wspolbraci Judejczykow (zwanych dzis zydami) od samegho poczatku, od Smierci Pana Jezusa.

  Saul/Szawel byl jednym z wielu przesladowcow, byl przy kamieniowaniu Szczepana. Potem Zbawiciel go nawrocil, uczynil z Szawla/Pawla Swego Wyslannika/Apostola.

  Sam Apostol Pawel zostal zreszta aresztowany, ale jako obywatl Rzymu, odwolal sie do Cezara i tak znalazl sie w Rzymie. Mieszkal nie w wiezieniu, nie w lochu, lecz w wynajetym mieszkaniu...


  //
  ''stąd zresztą dopiero po niemal trzech wiekach "pracy organicznej " udało się przejąć wpływy na tyle duże by zaistnieć jako religia państwowa''
  //

  Tak, ty nazwales to 'religia panstwowa', ja nazywam to religia szatanska (bo klamia, mowia, ze wolno zabijac, KKK to dla mnie Katechizm Kosciola Klamstwa), nierzadnica, ktora trwa do dnia dzisiejszego. Papieze, i wogole hierarchia KK to psychopaci, sadysci, klamcy, torturowali ludzi, palili zywcem na stosach, glosza pieklo w ktorym ludzie na wiecznosc beda paleni i meczeni, glosza bozka sadyste..., potem wspierali Hitlera, wspierali i do dnia dzisiejszego wspieraja wojny, ukrywali ksiezy pedofili i byc mmoze dalej to czynia...!

  Lista zbrodni tej organizacji jest baaaardzo dluga. No ale coz maja banki, maja macki w kazdym panstwie.

  Ciekawe jest, ze wlasciwie wszystkie kraje katolickie sa biedne, a Watykan PRZEBOGATY!

  Jest takie przyslowie: kto ma ksiedza w rodzie, tego bieda nie ubodzie.

  Madrosc narodu jest w jego przyslowiach.

  Inne przyslowie to: Bez Boga ani do proga.
 • @Bara-bar 19:26:29
  Neron panował w latach 54-68 a skoro słynny pożar tego miasta jest datowany na rok 64 i jako podpalaczy zaproponowano chrześcijan , t zn ,że musieli już kilka lat być w tym Rzymie aktywni , nikt nie będzie oskarżał kogoś nieznanego bo to bez sensu , czyli nawet jeśli list św Pawła został zredagowany w 58 , to było dość czasu by z jego treścią się zapoznać , t zn z tym uległym stanowiskiem wobec władzy i była to rada jedynie dla pogan albo żydowskich konwertytów bo na żydów wiernych judaizmowi nie miał żadnego wpływu // nazywam to religia szatanska //............przemyśl to jeszcze raz bo nie było innej drogi zachowania pamięci o Jezusie , tylko w ramach dobrze zorganizowanej religii ta pamięć mogła przetrwać , inną sprawą są nadużycia ale te zdarzają się w każdym środowisku
 • @puuuq 16:42:53
  Uderzasz mnie 'karta patriotyczna'? Jesli myslisz, ze to atut, trumf, kozer, szach mat..., to sie mylisz.
  Ja bylam bardzo zaangazowana politycznie, bardzo polityczna, wozilam ulotki z Warszawy do innych miast i takie tam rzeczy, za ktore wtedy bardzo karano!!!


  Chyba Rydz powiedzial: nie oddamy nawet guzika!

  I nie oddali guzika, oddali zycie osierocajac swoje dzieci, a przy okazji osierocili dzieci innych.
  Polska po wojnie przypominala epoke kamienia lupianego! Byla w gruzach, wiec musiala sie zadluzyc, by odbudowac kraj.

  Ale juz w czasie przed wojna i w czasie wojny Polska (polski rzad) caly czas zadluzal Polske (Polakow i nastepne pokolenia Polakow), aby miec bron, by sie bronic i wygrac wojne...!

  Kiedys interesowalam sie, angazowalam politycznie..., ale od kiedy dowiedzialam sie o co chodzi w polityce, komu sluzy wywolywanie konfliktow, wojen, podniecanie ''patriotyzmu'', ktory nie jest zadnym patriotyzmem, przestalam sie w to angazowac, przestalam byc naiwna, poznalam prawde i prawda mnie wyzwolila!

  Potem, po wielu latach poznalam Biblie...

  Zreszta odpowiedzialam na ten temat w arcie, wiec jesli chcesz wiedziec co i jak na ten temat mysle, przeczytaj:
  http://bar-bara.neon24.pl/post/129590,podziekujmy-papiezowi

  Obserwuje polityke, lecz sie w nia nie angazuje!


  Napisales:

  ''...relacja biblijna nie jest zapisana po to by poznawać polityczne poglądy Jezusa ale by na wydarzeniach z Nim związanych wypromować nową religię ?''

  Jaka nowa religie? skoro juz Adamowi i Ewie zapowidziany jest Ten, Ktory zmiazdzy glowe weza-szatana?

  Ludzie wierzacy o ktorych mamy mowe w ST, czyli prawdziwi Izraelici nie tylko wierzyli, ale oczekiwali Chrystusa!

  Pan Jezus nie glosil nic nowego, powolywal sie, cytowal Pisma (ST)...

  Czy ty znasz Biblie? Bo jesli nie znasz to bardzo trudna bedzie z toba rozmowa.
 • @czerwony baron 17:46:39
  ''Gniew Boży
  objawia się najczęściej odebraniem rozumu czyli zastąpieniem go np. przez dewocję...''
  //

  Jednak Biblia temu przeczy. W Biblii napisano, ze madrosc otrzymujemy od Boga, jesli Go z wiara prosimy (Jak.1:5-8).

  Nie rodzimy sie madrzy, tak, jak nie rodzimy sie z wiedza. Wiedze otrzymujemy w szkolach, a madrosc otrzymujemy od Boga!
 • @Bara-bar 20:20:37
  Sęk w tym że rodzimy się mądrzy albo nie, lub aby być bardziej precyzyjnym z odpowiednimi predyspozycjami. Zanim sie nie urodzimy nie mozemy prosić Boga o mądrość. Wiedza rzecz jasna, jest nabyta i nie jest tożsama z mądrością czy inteligencją (mądrość lub inteligencja to umiejętność wyciągania odpowiednich wniosków bazujących na podstawie posiadanej wiedzy) . Rozumując wg schematu który proponujesz Bóg obdarza mądrością na chybił - trafił. Przed chrześcijaństwem było wielu mądrych ludzi. Jak nastało chrześcijaństwo jako ideologia to wielu mądrych ludzi zaszlachtowano w imię miłosiernego... Źle się wyraziłem, jak nastał katolicyzm zaszlachtowano wielu mądrych ludzi. Katolicyzm promuje ludzi pozbawionych wiedzy i własnego osądu, przecież nie bez przyczyny posiadanie Biblii przez tzw laików było karane śmiercią.
 • @czerwony baron 17:51:40
  ''Neron był głupi że tępił chrześcijan bo chrześcijaństwo to idealna religia dla niewolników.''
  //

  Tak, chrzescijanie to zniewoleni, niewolnicy.., ktorymi wladcy tego swiata (hieny) rzadza jakby chrzescijanie oslami byli.
  Zobacz co KRK wyprawial i wyprawia, albo co protestanci czynia, albo swiadkowie J...., przeciez to zniewoleni ludzie!

  Jednak Neron NIE tepil chrzescijan, bo wtedy CHRZESCI-JAN ( w naszym rozumieniu) nie bylo.

  Zacznijmy od slowa chrzescijan. W grece napisano baptizo, czyli zanurzenie. Byl Jan Zanurzajacy, i zanurzal ludzi w wodzie (polecam sprawdzic w Bibliach interlinearnych).

  Ale ludzie sie tez sami zanurzali, kapali, czyli byli chrzescijanami, bo sie zanurzali w wodzie!

  Byli tez ''ochrzczeni'', czyli zanurzeni-grzeckie baptizo przez Jana ''Chrzysciciela'' - tak na prawde Jana Zanurzajacego - greckie baptistes , ale do niego schodzili sie wszyscy, nawet faryzeusze.... (Jan.1:1-10).

  Zanurzani-ochrzczeni- baptizó byli tez arcykalani, bo musieli sie rytualnie oczyszczac w kapieli wodnej. Dzis tez zydzi, rabini oczyszczaja sie rytualnie znaurzajac sie (BAPTIZO) w wodzie...

  Ale NIE tych Neron tepil!

  Neron i inni tepili uczniow Chrystusa!!!
  Ale najpierw (zanim Neron) pewni Judejczycy- hierarchia, arcykaplani i ich klakierzy (dzis zwani zydami) przesladowali i zabili Pana Jezusa, a potem uczniow Pana Jezusa Chrystusa, czyli CHRYSTusowych!

  Tak skutecznie wtedy tepiono uczniow CHRYSTusa i do dnia dzisiejszego sie tepi tak skutecznie, ze ludzie nawet nie wiedza o tym, ze uczniowie Chrystusowi to NIE chrzescijanie, lecz CHRYST-usowi!

  Uczniowie CHRYSTusowi nie byli i nie beda niewolnikami!

  ***

  Odpowiedzialam ci, a teraz ty mi odowiedz w co i komu wierzysz?
 • @puuuq 20:09:34
  ''Neron panował w latach 54-68 a skoro słynny pożar tego miasta jest datowany na rok 64 i jako podpalaczy zaproponowano chrześcijan , t zn ,że musieli już kilka lat być w tym Rzymie aktywni , nikt nie będzie oskarżał kogoś nieznanego bo to bez sensu ...''
  //


  Oczywiscie, ze byli w Rzymie. Wierzacy Chrystusowi byli na terenach Cesarstwa Rzymskiego.

  Apostolowie Pana Jezua glosili Ewangelie pod wplywem Mocy Ducha (pneuma-Tchnienia) Swietego, wiec nawracali TLUMY!

  Byla tez doskonale znana wrogosc hierarchi judaistow (dzis zwanych zydami, rabinami...) do uczniow Chrystusowych! Wiedzial o niej Agrypa, wiedzial Cezar...


  Wikipedia tak podaje:

  ''Pierwsze zorganizowane prześladowania chrześcijan przez rzymskie władze rozpoczęły się za panowania Nerona (37–68). W 64 roku pożar spustoszył Rzym, Neron został oskarżony o podpalenie[11] i, jak twierdzi Tacyt, chcąc się oczyścić, skierował oskarżenie na chrześcijan[12]. Na części oskarżonych torturami wymuszono przyznanie się do winy[12]. Tacyt pisze także, że oskarżeni chrześcijanie byli rzucani psom na pożarcie oraz krzyżowani i podpalani[12]. Swetoniusz nie wspomina zaś o żadnych prześladowaniach[11]. Niektórzy autorzy domyślają się, że pewną rolę w podżeganiu do prześladowania chrześcijan za czasów Nerona mogli odegrać Żydzi i żona cesarza Poppea Sabina[13].''

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%9Bladowania_chrze%C5%9Bcijan


  Ale najwiekszymi Chrystofobami byla hierachia judaistyczna (dzis zwani zydami, rabinami...)!

  Oni to od poczatku przesladowali, zabijali Chrystusowych.

  Z Apostolow Pana Jezusa, tylko Apostol Jan umarl smiercia naturalna (oczywiscie oprocz Judasza)


  //
  '' // nazywam to religia szatanska //............przemyśl to jeszcze raz bo nie było innej drogi zachowania pamięci o Jezusie , tylko w ramach dobrze zorganizowanej religii ta pamięć mogła przetrwać , inną sprawą są nadużycia ale te zdarzają się w każdym środowisku''
  //


  Nauki Pana Jezusa, Ewangelia przetrwala, bo jest w Biblii!

  Pan Jezus mowi, obiecuje:

  ''Niebo i ziemia przeminą, ale Słowa Moje NIE przeminą.'' (Mar.13:31)

  I nie przeminely, pomimo wszelkich staran watykanistow! Skazali Biblie na spis ksiag zakazanych, zabraniali tlumaczenia Biblii na jezyki ojczyste, nauczali i dalej nauczaja nauk KKK czyli klamstwa przeczace Biblii...!

  Co nazywasz naduzyciem?

  Czy tortury, palenie ludzi zywcem na stosach, molestowanie i ukrywanie ksiezy pedofili, klamwta, codzienne ublizanie Bogu?

  Ja nazywam to potwornymi, obrzydliwymi zbrodniami!

  KRK to nierzadnica, a Bog mowi do ludu Swego w Apokalipsie, aby z niej wyjsc. Ja wyszlam, bo jestem z ludu Boga, poznalam Prawde i Prawda mnie wyzwolila.

  W Biblii wierzacy Bogu nazwani sa Oblubienica, czyli zona Oblubienca, ktorym jest Pan Jezus.

  Czyli symbolicznie (malzenstwo) jest przedstawione do KOGO nalezy wierzacy Bogu.

  Malzenstwo, to zwiazek DWOCH, tam nie ma miejsce na kogos trzeciego, na kochanka.

  A religie sa kims trzecim! Sa kochankiem, bo Oblubiencem (Panem Jdezusem) na pewno nie sa!

  Dlatego nie tylko KRK jest nazwany nierzadnica, lecz kazda religia jest nierzednica. Wielka nierzadnica to matka i ona (jak mowi Biblia) ma corki nierzadnice - religie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930