Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 6750 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

RELIGIA PAŃSTWOWA, PAŃSTWO RELIGIJNE, DOBRE? CZY ZŁE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego tak się dziwimy, że islamiści (np.ISIS) chcą mieć państwo islamskie, skoro my w Europie mieliśmy i nadal mamy takie państwa!

Nie mówię tu tylko o ISIS, które jest tylko przypomnieniem nam czasów chrześcijańskiej inkwizycji, a więc ludobójstwa w imię jedynej prawdziwej religii, lub jak kto woli jedynego boga, takiego, który nakazuje niemiłosiernie zabijać niewierzących, ''jak my..''!

 

Przecież kraje chrzescijanskie są właśnie na takiej ideologii jaka dziś ma ISIS wybudowane!

Nie bądźmy hipokrytami!

 

Ja nie bronie zbrodni ISIS, ja tylko przypominam fakty z historii. Inkwizycja i jej ludobójstwo jest takim samym faktem historycznym, jak i ludobójstwo Stalina, Hitlera ( im też lud wierzył i dokonywał ludobójstw)!

 

Tak samo jak zbrodniarzami, ludobójcami są fanatycy islamscy, tak samo fanatykami i ludobójcami byli ci z czasów Inkwizycji!

 

Jeśli ktoś rozumie z czego i dlaczego były zbrodnie Inkwizycji, wtedy może zrozumie dlaczego są fanatycy ISIS?

 

Ale jak napisałam, wcale nie chodzi mi tylko o ISIS.

 

Daczego kraje Europy, Ameryki powołują się na tradycje i wartosci chrześcijańskie???

 

Jakież to wartości? Jakież tradycje???

 

To Inkwizycja!!! To są  właśnie te  tradycje, to są  właśnie te wartości!

 

To właśnie religia państwowa, lub jak kto woli państwo religijne!

 

Ja wcale nie chcę żyć w państwie religijnym. Ja chcę, by Państwo, czyli rząd zajmował się rządzeniem państwa, polityka…, i NIGDY wiara, kosciolem…, nie ingerował w sferę wiary, w moja wiarę!

 

Czy Konstytucja gwarantuje nam wolność wyznania?

 

Jeśli polityk/politycy państwa nie tylko głosi/głoszą swe wyznania, lecz domaga/domagają się, by to jego/ich wyznanie było szczególne, miało szczególne miejsce…, jak czynią to politycy PiS, a szczególnie ‘zwykly posel’ prezes PiS Jarosław Kaczynski…. To czy to jesst zgodne z Konstytucja Polski?

 

Bo ja myślę, że nie.

 

Zgodne z Biblia na pewno to nie jest. Ale też sekta Kaczynskiego nigdy z Biblia (z naukami Pana Jezusa) zgodna nie była.

 

Najwyższy czas oddać Cezarowi co Cezara, a Bogu co Boskie!!!

 

Najwyższy czas oddać Cezarowi co Cezara, a Bogu co Boskie!!! 

KOMENTARZE

 • Witaj Barbaro,
  Poruszasz kwestie fundamentalne.
  Z historii wynika, że przyczyną upadku KK jest on sam.
  Co zresztą jest napisane:

  "8) A teraz posłuchaj, ty próżna kobieto, ty, która siedzisz sobie spokojnie, ty, która sobie powtarzasz w sercu: Ja, i tylko ja jedna! Ja nigdy nie owdowieję, nigdy też nie utracę mych dzieci! (9) Otóż spadną na ciebie oba te nieszczęścia równocześnie, dnia tego samego. I utrata dzieci i wdowieństwo zwalą się na ciebie, mimo twych czarów rozlicznych, i całej potęgi wielu twoich zaklęć. (10) Lecz ty, ufając swej przewrotności, mówiłaś: Nikt mnie przecież nie widzi. Otóż zgubiły cię twoja wiedza i mądrość. Ciągle powtarzałaś w sercu, że tylko ty, i tylko ty jedna. (11) Spadnie na ciebie nieszczęście, przed którym nie zdołasz się schronić. Klęskę poniesiesz ogromną i nikt już odwrócić jej nie zdoła. Otrzymasz niespodziewanie cios bardzo dotkliwy. (12) Zostań więc sobie z twoimi czarami i z zaklęciami licznymi, dla których tak się trudziłaś od samej młodości. Może odniesiesz z nich korzyść? Może zdołasz nimi innych przerazić?"
  (Iz 47: 8-12 BWP)

  "(4) Wtedy usłyszałem inny głos wołający z nieba: Ludu mój, opuść tę [Nierządnicę], byś nie miał udziału w jej grzechach i nie musiał być dotknięty żadną z tych plag, które ją czekają. (5) Jej grzechy narosły bowiem aż do nieba i nie zapomniał Bóg o jej występkach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona kiedyś płaciła. Za każdy swój czyn niech otrzyma podwójną zapłatę. Kielich, z którego was poiła, napełniajcie teraz w dwójnasób. (7) Na ile kiedyś pławiła się w przepychu i zbytkach, na tyle niech teraz będą obliczone jej uciski i cierpienia. Mówiła sobie kiedyś: Zasiadam na tronie jak królowa, nie jestem wdową i nigdy nie zaznam żałoby. (8) Otóż teraz w ciągu jednego dnia spadną na nią rozliczne plagi: śmierć, żałoba i głód. I będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan Bóg, który wydał na nią wyrok potępienia."
  (Ap 18:4-8 BWP)

  Pozdrawiam
 • .
  Mamy w Polsce Rydzyk'u Akbar.
  To mamy.

  Pytanie czy chcemy to miec?

  Zachecam braci Polakow do czytania nauk Chrystusa, ktore sa w Biblii!

  Bo On NIGDY nie glosi rzeczy, ktore KK, Radio Maryja..., glosil i glosi.


  Bracie Polaku, nie musisz wierzyc w to co glosi Pan Jezus, ale powinienes wiedziec, co On glosi (aby nie dac sie zwiesc), a wiec powinienes wiedziec, ze On NIGDY nie glosi tego co Kosciol Katolicki z Radiem Maryja, TV Trwam..., glosi.


  Pan Jezus NIGDY nie chcial miec fanatykow i nie mial i nie ma.

  Poczytaj Nowy Testament, a bedziesz wiedzial co glosi Pan Jezus!
 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=BN5Z28Dfl7o
 • Eodacy, pomocy!
  Ludzie pomocy! Czy to zart? czy to kpina? czy tez prawda jest, ze w polskim Sejmie jest propozycja (PiSu), by ustanowic swieto objawien fatimskich, ogloszenie tajemnic fatimskich (ktore tak à propos zadnymi tajemnicami nie sa)???

  Jesli to prawda, to w PiSie musza byc osoby albo niezrownowazone psychicznie, nie potrafiace myslec normalnie (Alzhaimer...), albo sa to osoby pod wpywem srodkow odurzajacych!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031