Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
817 postów 6783 komentarze

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

ATAK DZIHADYSTÓW W SZTOKHOLMIE???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś tu BARDZO śmierdzi!

 

Co śmierdzi? Ja nie wiem, ale wiem, że śmierdzi! To jest taki cichacz, wszyscy czują, że śmierdzi, lecz nikt nie wie, kto bąka puścił.

 

Ja PRZED tym zamachem w Sztokholmie starałam się stawiać w sytuacji dzichadystow, by zrozumieć dlaczego czynią, to co czynią i do czasu tego ataku w Sztokholmie wydawało mi się, że jakoś tam rozumiem jak oni myślą (ja tak nie mysle, bo ja wierze, ze nie wolno zabijac…).

 

Bo ich myślenie było (z tego co wiem ) bardzo proste:

To wy kraje NATO, wyście zrujnowali nam nasze funcjonujace kraje i co dalej? Uciekliście zostawiając nas na pastwę losu!

To wy kraje NATO żyjecie sobie spokojnie, a nasze dzieci giną i wy macie to gdzieś, wy sobie żyjecie wygodnie, a my cierpimy!

Czy na prawdę nie wiecie czym jest cierpienie? Jeśli nie wiecie, to my wam pokażemy czym jest cierpienie, czym jest wojną na która wysyłaliście waszych żołnierzy (NATO)!

 

Nato pod przywodctwem USA narozrabiało w Afganistanie, w Iraku, w Libii…, destabilujac całe regiony, i po wojnach po prostu NATO pojechało do domu!

Jako okupant NATO powinno zadbać o bezpieczny byt mieszkańców okupowanego kraju!

 

Jednak Szwecja, która nie jest w Nato, która jest neutralna, nie powinna paść ofiara dzihadystow, więc coś tu śmierdzi!

KOMENTARZE

 • .
  Czy Szwecja jest netralna?

  Ja nie wiem.

  Ale wpadlam niechcacy na taki link:

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1566847,1,czy-szwecja-jest-rzeczywiscie-neutralna.read

  Pewnie jest takich wiele...
 • @ Autorka
  Z tym NATO to bardzo dobry pomysł. Rzeczywiście Szwecja nie powinna być celem takiego ataku. Spotkałem się z opinią, że zamach w Londynie był spowodowany konfliktem interesów pomiędzy City a rządem UK na tle brexitu. Rząd chciał brexitu, to dostał ostrzeżenie.
  Może to tylko zbieg okoliczności, ale niedawno na ZnZ czytałem, że i Szwecja chce opuścić UE.

  A z tą ustawką w Londynie to mi nie pasuje to, że osoba skazana wcześniej za propagowanie terroryzmu jest na tyle głupia, że robi zamach na parlament przy pomocy noża. Bardziej głupia może być już tylko wykałaczka....

  Oczywiście daję 5*

  Ukłony
 • .
  ///Jednak Szwecja, która nie jest w Nato, która jest neutralna, nie powinna paść ofiara dzihadystow, więc coś tu śmierdzi!///

  Śmierdzi choć poniekąd wszystko jest jasne.Minister Spraw Zagranicznych Margot Wallström "miała nieostrożność" oświadczyć co sądzi o uSSa-mańskim ataku na Syrię. http://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=6669234
  Oświadczyła a po kilku godzinach w Sztokholmie już był zamach terrorystyczny.
 • @ikulalibal 00:10:28
  Czy mam rozumiec, ze Szwecja sama sobie zasluzyla na ten atak''dzihadistow''???

  Jak mam rozumiec twoj koment?
 • @Krystyna Trzcińska 01:05:17
  Ja cie bardzo prosze nie podawaj tych idiotycznych linkow.

  My wszyscy potrafimy odroznic cwiczenia od stanu faktycznego.

  Jesli ty Kryska nie potrafisz, to masz kobieto wielki problem, ale innych w ten twoj problem nie mieszaj, bo nikt myslacy tego nie przelknie. :)))
 • @Krystyna Trzcińska 07:14:15
  Kryska wez sie ogarnij.
  Nie umieszczaj mi zdjec Breivika w ubrankach, ktore tobie sie podobaja.:)))
  To nie lalka Barbie, ani lalka Ken, wiec odpusc sobie.:)))

  Kryska, niby czyj ten uniform jest, w ktory ty Breivika ubralas? Kto mu dal te stopnie, ordery...???

  Czyj to mundurek, Krysiu???
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2016/08/islamduzegwalt.jpg Islam wprost nawołuje do mordu "niewiernych". Muzułmanie zabijają i będą zabijać! Shaded na ostro! Prezes Fundacji ESTERA - Miriam Shaded była gościem Telewizji Republika w programie Ewy Stankiewicz. Działaczka w dalszym ciągu domaga się delegalizacji islamu. "Islam jest bardzo krzywdzący dla praw człowieka, a dla kobiet przede wszystkim, ponieważ one w Islamie nie mają żadnych praw. Muzułmanie nie znają czegoś takiego jak "miłość boga do ludzi". Są wychowani w nienawiści i cała ta agresja idzie w kierunku obcych" - powiedziała Miriam Shaded.

  Islam to nie religia tylko ideologia?

  "Jedną sprawą jest sama ideologia i to jak ta wiara funkcjonuje w społeczeństwie, tzn. jak kształtuje i demoralizuje ludzi. Inną sprawą jest to, jak Ci ludzie odbierają tę ideologię, tzn. czy przesiąknęli nią albo nie.

  W momencie, w którym studiuje się Koran i nauczanie Mahometa oraz zna się jego historie to idzie się w kierunku tzw. Państwa Islamskiego. Terror i mord w stosunku do "niewiernych" i masowe prześladowania oraz nienawiśc to są główne wyznaczniki wiary muzułmańskiej" - powiedziała Shaded.

  Mordowanie "niewiernych"

  "Koran wprost mówi o samobójstwach i morderstwach na korzyść Islamu – jest ponad 160 wersów nawołujących do dżihadu i mordu. http://wrealu24.pl/images/2016/08/islamduzegwalt.jpg Niektóre mówią o tym, że "niewiernych" należy mordować, krzyżować, odcinać rękę i nogę naprzemiennie. Inne mówią o tym, że muzułmanie mają walczyć a cała Ziemia będzie wtedy podlegać Allahowi.

  W całej Europie wprowadzone są zakłamania, które dzielą Islam na zły i dobry. Ludzie nie widzą, jak wiara muzułmanów rozprzestrzenia się czy na Bliskim Wschodzie czy w Unii Europejskiej. Są kraje, w których w wyniku prześladowań (molestowanie, gwałt, agresja, przemoc) w ciągu ostatnich 20 lat zginęło, uciekło lub zmieniło swoje wyznanie 2 mln chrześcijan. To ogromna liczba pokazująca jak wiara Mahometa się rozprzestrzenia" - emocjonalnie mówiła prezes Fundacji Estera.

  Muzułmanin stoi wyżej niż chrześcijanin?

  "W 80 proc. przypadków to muzułmanin dostanie zgodę na wjazd do Europy a nie chrześcijanin. Dzieje się tak przez politykę Unii Europejskiej oraz Angeli Merkel ale dzieje się tak również przez lobbing islamski czy wpływy środowisk LGBT. To dąży do tego, by Stary Kontynent został zislamizowany. To totalizm absolutny, który nie kontroluje jedynie życia politycznego, zawodowego czy prywatnego ale także życie wyznaniowe.

  Środowiska lewicowe postępują bez żadnej logiki. Moim zdaniem środowiska te są opłacane przez bogatych muzułmanów, którzy próbują wprowadzić tu "swoich" - skomentowała Miriam Shaded.
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2017/04/isisfilm.jpg ISIS wydało instrukcję: jak mordować! "Zabijajcie ich". ISIS umieściło w internecie film instruktażowy przeznaczony dla "zwolenników" państwa islamskiego. Propagandowe nagranie informuje w jaki sposób i kogo należy zabijać. Mężczyzna pojawiający się na filmie zachęca islamistów w Niemczech do ataków na policjantów przy użyciu noża. MSW w Berlinie potwierdziło autentyczność nagrania. Informację podał niemiecki dziennik "Hamburger Abendblatt". Gazeta opisuje ten film jako szczegółową instrukcję dla morderców. Sam tytuł nagrania -"Atakujcie ich" mówi sam za siebie. W materiale zaś zaprezentowano proste metody ataku za pomocą np. noża. "To może wykonać każdy" - informuje mężczyzna na nagraniu. Władze niemieckiej policji ostrzegły funkcjonariuszy i zaleciły im większą ostrożność podczas służby. Rzecznik MSW Tobias Plate potwierdził istnienie filmu. Zastrzegł, że nagranie nie wyróżnia się specjalnie wśród wielu podobnych instrukcji autorstwa ISIS dostępnych w internecie.
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2017/02/krwawyzamach.jpg ISIS urządziło kolejną krwawą masakrę! 70 zabitych, 150 rannych! Co najmniej 72 osoby zginęły, a ponad 150 zostało rannych w zamachu samobójczym przeprowadzonym w sufickiej świątyni w mieście Sehwan w prowincji Sindh na południowym wschodzie Pakistanu - poinformował wysoki rangą przedstawiciel miejscowej policji. To najkrwawszy w ostatnim czasie zamach terrorystyczny w Pakistanie. Przyznało się do niego Państwo Islamskie - oświadczenie opublikowała propagandowa agencja dżihadystów Amak. Co najmniej 72 osoby zginęły, a ponad 150 zostało rannych w zamachu samobójczym przeprowadzonym w sufickiej świątyni w mieście Sehwan w prowincji Sindh na południowym wschodzie Pakistanu - poinformował wysoki rangą przedstawiciel miejscowej policji. To najkrwawszy w ostatnim czasie zamach terrorystyczny w Pakistanie. Przyznało się do niego Państwo Islamskie - oświadczenie opublikowała propagandowa agencja dżihadystów Amak. Zamachowiec samobójca wszedł do sufickiej świątyni Lal Shahbaz Qalandar w Sehwan oraz spokojnie poczekał aż zgromadzi się tłum. Więcej szczegółów miejscowa policja nie chce ujawniać. Sufizm to mistyczny nurt islamu, uznany przez radykalnych islamistów (talibów i dżihadystów) za objaw herezji. Pakistańscy talibowie z organizacji Jamaat-ur-Ahrar przyznali się natomiast do innych tego rodzaju ataków - w tym do poniedziałkowego zamachu bombowego w mieście Lahaur na wschodzie kraju, gdzie zginęło 13 osób. Ta sama organizacja wzięła również odpowiedzialność za atak bombowy z 27 marca 2016 roku w jednym z parków w Lahaurze: zginęły wówczas co najmniej 72 osoby, w większości kobiety i dzieci. - informuje rmf24.pl
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2017/01/talibowiewykladowcy.jpg Talibowie wrzucili film do sieci! Są na nim zakładnicy, którzy błagają o pomoc... Przerażające. (VIDEO) "Prosimy, panie prezydencie Trump, niech pan nas stąd uwolni" - powiedzieli na nagraniu udostępnionym w YouTube wykładowcy Uniwersytetu Amerykańskiego w Kabulu. Film umieścili w sieci talibowie. Amerykanin Kevin King i Australijczyk Timothy Weekes zostali porwani przez talibów. Jeśli zostaniemy tu dłużej, zabiją nas. Nie chcę tu umierać - mówi w nagraniu Weekes. Prosi o wydłużenie negocjacji z talibami w sprawie uwolnienia jego i Kinga. Porwani wykładowcy mają być kartą przetargową w rozmowach dotyczących zwolnienia talibskich bojowników, którzy obecnie przetrzymywani są w amerykańskiej bazie wojskowej w Bagram oraz w największym afgańskim więzieniu Pul-e-Czarki, położonym na wschód od stolicy. Talibowie przetrzymują ponadto Amerykankę Caitlin Coleman i Kanadyjczyka Joshuę Boyle'a, porwanych podczas wycieczki w Afganistanie w 2012 roku. Prezentujemy pełne nagranie jakie zostało wrzucone w sieć przez talibów... https://youtu.be/-4BGAa8HIy8
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2016/08/islamistagwalniemka.jpeg SZOK! Młodzi Europejczycy nie chcą Boga, ale islamskich imigrantów jako wzbogacenie kulturowe! To jest coś wprost nieprawdopodobnego... Młodzi Niemcy nie chcą już Boga, ale pragną przyjąć imigrantów jako wzbogacenie kulturowe. Taki oto rezultat mamy po sondażu przeprowadzonym niedawno w różnych państwach europejskich na 200 tysiącach ludzi. Sondaż przeprowadzony został drogą internetową, a jego wyniki zostały opublikowane przez portal Generation What?. Najbardziej jednoznaczne były odpowiedzi młodzieży niemieckiej, które poniżej omawiamy. Aż 85% respondentów odpowiedziało, że w ogóle nie potrzebuje Pana Boga. Są szczęśliwi żyjąc z dala od nauki Kościoła i jest to dla nich w zupełności satysfakcjonujące. Mniejszy lub większy brak zaufania do instytucji religijnych wykazało 86% ankietowanych. Tymczasem największe zaufanie do Kościoła ma młodzież w wieku 18-19 lat.
  Ciekawe były również odpowiedzi dotyczące kwestii imigrantów w Niemczech. Z raportu wynika, że zdecydowana większość uważa napływ imigrantów za pozytywne „wzbogacenie kulturowe”. Tylko 22% jest przeciwko goszczeniu na terytorium Niemiec tzw. uchodźców. Ponadto sondaż wskazuje, że to kobiety są bardziej przychylne wzbogacaniu kulturowemu aniżeli mężczyźni, procentowo przestawia się to odpowiednio jako 80% i 74%. Również najmłodsi z badanych, bo aż 82% ,jest przychylnie nastawionych do imigrantów. W grupie wiekowej 30-34 lat poparcie dla tzw. uchodźców wyraża już „tylko” 76% - czytamy na portalu Telewizji Republika. Tak więc śmiało można stwierdzić, że Europa mentalnie już nie istnieje...Siłą rzeczy Bóg do nich trafi tylko w innym wydaniu....Właśnie maszerują ci co pragną się wzbogacać kulturowo https://www.youtube.com/watch?v=ta3jBTU8MbE Niemców jest conajmniej 10 na jednego emigranta ;) czas zacząć myśleć, a nie prowokować, bo gdy ktoś bawi się zapałkami o pożar nie trudno!
 • @Bara-bar
  Gadowski totalnie gasi argumentami dzisiejszą UE: Juncker, Schulz czy Timmermans to mają być elity? Gościem Telewizji Republika był wybitny dziennikarz śledczy Witold Gadowski. Znawca Europy kompletnie i merytorycznie zniszczył dzisiejsze "elity". "Myślę, ze Unia Europejska zmieniła się w momencie, kiedy ze struktur Unii Europejskiej wyparowały idee chrześcijańskiej demokracji. Dziś partia Chrześcijańskich Demokratów nie kieruje się tymi podstawami. Gdzieś to wszystko zniknęło i mamy dziś europejską wspólnotę biurokratów, którzy starają się dla własnej wygody układać kontynent, nie bacząc na nic i tu jest problem" - powiedział Witold Gadowski na antenie Telewizji Republika.
  Mocno o elitach UE...
  "Mamy dziś europejską wspólnotę biurokratów, którzy starają się dla własnej wygody układać kontynent" - ostro powiedział dziennikarz.
  W ubiegłym tygodniu komisarz Unii Europejskiej ds. migracji, Dimitris Awaramopulos zapowiedział, że do września kraje UE powinny przejąć w ramach programu relokacji przynajmniej 26 tysięcy uchodźców przebywających w Grecji i we Włoszech. Zaapelował także o przyśpieszenie dystrybucji migrantów. Poinformował również, że "nie ma żadnych wymówek", by nie wywiązywać się z podjętych jesienią 2015 roku
  "Myślę, ze Unia Europejska zmieniła się w momencie, kiedy ze struktur Unii Europejskiej wyparowały idee chrześcijańskiej demokracji. Dziś partia Chrześcijańskich Demokratów nie kieruje się tymi podstawami. Gdzieś to wszystko zniknęło i mamy dziś europejską wspólnotę biurokratów, którzy starają się dla własnej wygody układać kontynent, nie bacząc na nic i tu jest problem" - skomentował Gadowski.
  "Kontynent, który wydał Beethovena, Schumanna, Goethego, dziś za swoje elity uważa Junckera, Schulza i Timmermansa" - powiedział dziennikarz.
  "Ludzie szlachetni, w momencie, kiedy uzyskują wysokie funkcje, albo są przygotowani do nich, albo szybko do nich dorastają. Ludzie pospolici, którzy nie mieli nigdy nic wspólnego z elitami, naginają elity do siebie – skomentował sprawę Witold Gadowski. – Jeżeli elitą europejską jest też Donald Tusk, to oni są we własnym sosie. Czego możemy od nich oczekiwać? Tylko argumentów siły, a nie siły argumentów" - dodał Gadowski.
  Zobacz również: https://youtu.be/dLi-a5jGSfs
 • @Bara-bar
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/Aisis.jpg Kiedy Europa przejdzie na Islam? Koniecznie przeczytaj! 43 lata temu w gmachu ONZ padły „prorocze słowa”. „Pewnego dnia, miliony ludzi opuści półkulę południową i wyruszy do półkuli północnej. Nie wybiorą się tam jako przyjaciele, ponieważ pójdą tam aby ją podbić. I podbiją ją z pomocą swoich synów. Łona naszych kobiet przyniosą nam zwycięstwo” – Houari Boumedienne, prezydent Algierii w latach 1965-1978, fragment przemowy na forum ONZ z 1974 roku. Wszystkim posłusznie aportującym pani Merkel politykom dedykuję powyższe stwierdzenie Boumedienna z roku 1974 tj. okresu , który myślącym perspektywicznie zarządcom państw europejskich winno dać dużo do myślenia i przedsiębrania stosownych kroków , by dzisiaj nie drżeć ze strachu kiedy i gdzie w Europie nastąpi kolejny zamach terrorystyczny..(Zauważyliście jaka ARMIA ludzi sił bezpieczeństwa dzisiaj z okazji obchodów 60 rocznicy Traktatów Rzymskich ochraniała zebranych 27 przedstawicieli państw UE w Rzymie ?.. I TAK JUŻ BĘDZIE ZAWSZE !)
  Jeszcze rok temu poprawnością polityczną w Parlamencie Europy było pozytywnie wyrażać się o przyjęciu Turcji do Wspólnoty Europejskiej.. Gdy zaczął się exodus uchodźców z państw północnej Afryki 16 marca 2016 r. UE podpisała z Turcją za ciężkie miliardy euro umowę o blokowaniu uchodźców i nieprzepuszczanie ich dalej na północ do Europy.. A tygodnie później prezydent Turcji Erdogan w publicznym wystąpieniu stwierdził , że :
  „Moi drodzy bracia, rozpoczęła się walka pomiędzy krzyżem a półksiężycem. Nie ma w tej sprawie żadnego innego wyjścia” – powiedział Erdogan. Wezwał wszystkich muzułmanów w Europie aby mieli co najmniej pięcioro dzieci. Nazwał ich „przyszłością Europy” i stwierdził, że będzie to najlepsza odpowiedź na krzywdy, jakie zostały im tutaj wyrządzone. ( ciekawe o jakie krzywdy mu chodzi )

  Teraz wyznawcy islamu, którzy już osiedlili się u nas, mają zamiar wykorzystać swoją największą, najpotężniejszą broń o której mowa w powyższym cytacie. OCZYWIŚCIE za płacony im z naszych kieszeni nie kiepski socjal !.. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien mieć wątpliwości , że Prezydentowi Erdoganowi marzy się , że zostanie zostanie wielkim przywódcą islamu..Nie udało się dokonać tego za czasów Imperium Osmańskiego, teraz szansę dla siebie upatrzył ukochany przywódca Turcji.. Kraj znad Bosforu od dłuższego czasu zachowuje się bardzo agresywnie. Wysyła swoich ludzi jako uchodźców aby podbić Europę. Miliony muzułmanów jest już na naszej europejskiej ziemi i będzie konkurować z nierozmnażającymi się Europejczykami. Można wręcz powiedzieć, że islam ma już praktycznie w garści Europę Zachodnią i Północną.. Nie jest przesadą stwierdzenie , że Erdogan wypowiedział wojnę Europie..Tureccy politycy regularnie atakują Europę i Unię Europejską nazywając ją faszystowską.. Systematycznie padają groźby o zerwaniu umowy z UE. Minister Spraw Wewnętrznych Süleyman Soylu ogłosił, że Turcja może wysyłać do Europy po 15 tysięcy „uchodźców” miesięcznie tylko po to, aby upokorzyć Europejczyków. Niestety porozumienie z 16 marca 2016 roku pozwoliło jedynie opóźnić coś, co wydaje się już nieuniknione. Turcja rzeczywiście nie przepuszcza uchodźców do Europy, ale islamizacja trwa w najlepsze – obcokrajowcy masowo i nieprzerwanie przybywają do nas przez Morze Śródziemne. A my ?… Zachowujemy się jak karp modlący się o to , by Wigilia przeniesiona została na 1 maja.. Przykładem wyjątkowe skretynienie szwedzkiej pani minister Kultury i Demokracji Alice Bah Kuhnke, która forsuje projekt rządowy pomocy finansowej dla powracających do Szwecji islamistów. Podczas , gdy jej kraj zmaga się z gigantycznym wzrostem liczby przestępstw, które zwykle popełniane są przez tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.Ekspert ds. terroryzmu Magnus Ranstorp wskazał, że przynajmniej dwóch dżihadystów, którzy powrócili do Szwecji, było zaangażowanych w zamachy terrorystyczne w Paryżu w 2015 roku i w Brukseli w 2016 roku. Władze miasta Lund wychodzą nawet z propozycją aby dawać ekstremistom darmowe mieszkania oraz pomoc w znalezieniu pracy. Z jakiegoś powodu żadne międzynarodowe instytucje nie są oburzone tym, że Szwecja finansowała działania terrorystów a teraz traktuje ich jak ludzi pierwszej kategorii. Chce się w tym miejscu krzyknąć : GRATULUJĘ !!! Mam czas poczekam. Od znajomego ze Sztokholmu wiem , że gdy zapada zmrok starówka w stolicy pustoszeje.. Wszyscy Szwedzi czmychają do domów w obawie o własne zdrowie i życie przed wałęsającymi się bandami emigrantów.. Są dzielnice w stolicy Szwecji , gdzie nawet miejscowa policja po zachodzie – i nie tylko – samochodami nie wjeżdża..Nie wiem o co tu chodzi ?.. wszyscy o tym mówią a media i politycy milczą !..Kto jest taki mocny , że potrafi zamknąć usta nieomal wszystkim odpowiedzialnym za informację w Europie ?.. No prawie !.. u NAS nie mówią wszystkiego ale póki co : NIE WPUSZCZAJĄ!!! (dlatego na Nich głosowałem)..

  Kolejne ” Wydania Specjalne” poświęcone atakowi terrorystycznemu są kwestią czasu.. Pochowają ofiary z londyńskiego mostu , minie termin żałoby i kolejny zamach da zarobić dziennikarzom za nadgodziny.. Po coś 2600 meczetów w Niemczech, 2500 meczetów we Francji, ponad 1000 w Holandii,Belgii, Danii postawiono i b.wiele w pozostałych państwach Europy..( u nas też już się zaczęły budować )..

  Nie wiem w kim pokładać nadzieję bezpieczeństwa ?

  Pokładam swoje w miarę dobre poczucie bezpieczeństwa w Rządzie RP (na razie) i we wszystkich kibicach piłki nożnej ! ..CHWAŁA WAM KIBICE : LEGII , LECHA , WISŁY , WIDZEWA , ARKI i wielu , wielu innych klubów ! W Was NADZIEJA !!! CIEKAWE CZY PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH JEST ZAPRASZAJĄCY TYCH PANÓW DO SWOJEGO.. N I E !!! NASZEGO D O M U !!!
  Roman Sklepowicz - prawnik, działacz społeczny dla wRealu24.pl https://youtu.be/MbxVo-joPH8
 • @Krystyna Trzcińska 08:26:56
  ''Teraz medale I karty rozdaje NIMROD.''
  //

  W tym pelna zgoda Krystyno.
 • @kula Lis 66 10:39:06
  Po pierwsze nie pisz do mnie tekstow na temat islamu, bo ja nie jestem muzulmanka. Ja wierze w Pana Jezusa Chrystusa, ja Jemu wierze, wierze w Jego nauki!

  A tak przy okazji, czy ty znasz nauki Pana Jezusa? Czy wierzysz Mu?

  Po drugie nie moge sie z tym co napisales zgodzic, poniewaz nie piszesz zgodnie z faktami.

  Czy ty znasz chocby jednego muzulmanina, czy muzulmanke?

  Ja znam wielu i powiem ci, ze nie tylko tych odlamow islamskich jest wiele, ale tez niektore odlamy islamistow w NICZYM sie od chrzescijan nie roznia w kwestii zabijania, wojny!!!

  Ja nie jestem chrzescijanka, ja jestem uczennica Chrystusowa, i zapewniam cie, ze zaden uczen Chrystusa nigdy nie zabijal i nigdy nie zabije!!!
  Nastawi drugi policzek, lecz nie zabije, bo my dobrem zlo zwyciezamy!

  Wracajac do muzulmanow, ktorych znam osobiscie, to sa tacy sami ludzie jak my Polacy. Wsrod nich sa nieuczciwi i uczciwi.

  Malo tego sami islamisci obnazaja tych nieuczciwych mullahow (''ksiezy'' muzulmanskich), ktorzy wcale nie glosza zgodnie z Koranem!!!
  Tak samo jak nauczyciele chrzesciajnscy: ksieza katoliccy, pastorzy protestantcy..., nie glosza zgodnie z naukami Pana Jezusa, lecz im przecza!

  Muzulmanie sa na prawde rozni. Ci inteligentni, wyksztalceni wcale nie padaja ofiarami jakiegos dzihadizmu, lecz wrecz odwrotnie!

  Oni wlasnie naglasniaja bledy, niezgodnosci nauk mullahow z tym co jest w Koranie...

  Od nich wlasnie wiem, ze w Koranie nie ma zadnego nakazu na szal nakrywajacy wlosy kobiet.

  Taki nakaz jest w Biblii (ale tylko w odniesieniu modlitw kobiet, a nie ich zycia na codzien...), lecz tylko pewien odlam zydow i to niezgodnie z Biblia przestrzega, ale nie burka/szalem, lecz perukami.

  Te zydowki wychodzac z domu zakladaja peruki, bo wierza, ze ich wlosy moze widziec tylko ich maz i dzieci.
 • @kula Lis 66 16:30:47
  Kula Lis, czy ja przecze temu, ze jest ISIS i ich wariackie instrukcje?

  Nie, ja nie przecze temu, wiec nie musisz mi robic nastepnych wklejek.

  Kula, to co ISIS w swych instrukcjach wysyla trafi do umyslow TYLKO przestepcow, niedorajdow zyciowych, chorych psychiatrycznie, sadystow...

  Gdyby ta ich propaganda i nakazy ISIS trafiala do umyslow wszystkich muzulmanow (bo ty wlasnie ta teorie glosisz), to mielibysmy istna rzez w Europie i USA, a przeciez nie mamy! prawda?

  Czlowieku ogarnij sie, nie czesz wszystkich jednym grzebieniem!

  Odpowiedz na pytanie, czy jestes chrzescijaninem?
 • @kula Lis 66 17:01:44
  '' Są szczęśliwi żyjąc z dala od nauki Kościoła i jest to dla nich w zupełności satysfakcjonujące. Mniejszy lub większy brak zaufania do instytucji religijnych wykazało 86% ankietowanych. ''
  //

  Kosciol KLAMIE!!! i dlatego znajacy Biblie ludzie nie tylko nie maja zaufania do kosciola, my wiemy, ze to klamcy, ze to synagoga szatana!

  Kula Lis, dlaczego nie znasz nauki Pana Jezusa Chrystusa???

  Dlaczego nienawidzisz (zamiast milowac) Pana Jezusa Chrystusa???

  Badz uczciwy i odpowiedz mi na te pytania.

  Bo jesli nie odpowiesz, to znaczy, ze nie potrafisz prowadzic dialogu, lecz tylko jak PiS, monolog.
 • @kula Lis 66 17:01:44
  Chyba nie chcesz powiedzieć, że KK ma coś wspólnego z Bogiem?
 • PiS jest
  PiS jest Rydzykowskim dzihadem.
 • @Bara-bar
  [Czy ty znasz chocby jednego muzulmanina, czy muzulmanke?] tak znam wielu, żyłem wśród nich 12 lat.
 • @kula Lis 66 08:32:38
  Opinia pewnej pani ekspert :

  Kierowcą był Szwed przybyły do kraju na pontonie zeszłego roku o imieniu Ahmed.
  Był chory psychicznie,a atak nie ma nic wspólnego z jego wiarą w Allaha
 • @Bara-bar
  Celnie! Pawłowicz o łzach premiera Szwecji: "Potomkowie walecznych Wikingów! Coście ze sobą zrobili!?" Posłanka Krystyna Pawłowicz bardzo trafnie wyśmiała reakcję premiera Szwecji na zamach terrorystyczny, do którego doszło w piątek w Sztokholmie.

  Premier Szwecji popłakał się po przemówieniu w sprawie zamachu

  — skomentowała na swoim koncie facebookowym prof. Krystyna Pawłowicz.

  Posłanka PiS wyśmiała również polityczną poprawność panującą w Szwecji.

  I to już chyba koniec szwedzkiej reakcji na islamski terror w ich kraju… Sprawców osądzą zapewne ze wszystkimi poprawnymi,demokratycznymi „szykanami”,jak Breivika w Norwegii.Sala do ćwiczeń,prasa,telewizja,może przepustki i sala uciech…

  — stwierdziła.

  Już zresztą rozpoczęto ich urzędową obronę i przydzielono adwokata…

  — dodała.

  Samozagłada Szwecji idzie pełną parą. Przywódca państwa,MĘŻCZYZNA,zamiast podjąć stanowcze działania w obronie swych zabijanych obywateli - PŁACZE!!! Szwedzi! Potomkowie walecznych Wikingów! Coście za sobą zrobili!?

  — podsumowuje prof. Pawłowicz. http://wpolityce.pl/swiat/334957-celnie-pawlowicz-o-lzach-premiera-szwecji-potomkowie-walecznych-wikingow-coscie-ze-soba-zrobili Pawłowicz dziwaczy! W Szwecji nie ma mężczyzn! Gender obowiązuje proszę Pani, GENDER !!!!!!!
 • @kula Lis 66 08:32:38
  Zadalm tez inne pytania, oto one:

  ''Kula Lis, dlaczego nie znasz nauki Pana Jezusa Chrystusa???

  Dlaczego nienawidzisz (zamiast milowac) Pana Jezusa Chrystusa???''
  //

  Badz uczciwy i odpowiedz mi na te pytania.

  Husky, te pytania tez ciebie dotycza, wiec odpowiedz.

  Nie mam zamiaru dawac na moim blogu upustom Rydzykowych dzihadistow. Piszcie na wlasnych blogach!
 • @Husky 10:31:22
  ''Kierowcą był Szwed przybyły do kraju na pontonie zeszłego roku o imieniu Ahmed.
  Był chory psychicznie,a atak nie ma nic wspólnego z jego wiarą w Allaha''
  //

  A moze kierowca byl/jest/bedzie Husky,ktory jest chory psychiatrycznie i nie ma nic wspolnego z zydowstwem, ktore rzekomo ( w jego glupawej lepetynie) reprezentuje, bo to syjonista.

  Mysle, ze to blizej prawdy.

  Takim byl/jest Breivik i inne Breiviki, Husky, Ahmedy...
 • @Bara-bar 11:59:22
  Myślisz ?
  Raczej wydaje ci się że myślisz

  Miłej niedzieli
 • @Husky 12:45:52
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149174192015627596837.jpg Kompromitacja policji ws. zamachowca ze Sztokholmu....Jak podała szwedzka policja, sprawca piątkowego zamachu terrorystycznego w Sztokholmie, 39-letni Uzbek, powinien zostać wydalony z kraju już jakiś czas temu. Jednak funkcjonariusze… nie mogli go znaleźć.

  Zatrzymany w piątek wieczorem w miejscowości Marsta mężczyzna w 2014 roku starał się w Szwecji o prawo stałego pobytu. W czerwcu 2016 jego wniosek został odrzucony, a w grudniu miał on dobrowolnie opuścić kraj. W lutym 2017 sprawa została przekazana policji.

  Jak przekazał Jan Evensson ze sztokholmskiej policji, 24 lutego mężczyzna był poszukiwany przez policję, ale nie udało się go odnaleźć. – To była jedna z trzech tysięcy spraw o przymusowym wydaleniu, jakimi zajmujemy się w naszym regionie. Podobnych spraw jest dziesięć tysięcy w całym kraju – przyznał Evensson.

  Według policji 39-letni Uzbek okazywał swoje sympatie dla organizacji terrorystycznych, m.in. popierał Państwo Islamskie.

  Śledczy poinformowali, że dotychczas przeprowadzili 500 przesłuchań, są w posiadaniu 80 cyfrowych materiałów dowodowych.

  Policja podała, że od piątku w kilku dzielnicach Sztokholmu dokonano kolejnych zatrzymań „około pięciu osób” związanych ze sprawą.
  AddThis Sharing Buttons
  Share to Facebook
 • Bara-bar
  W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wyznawcy "religii pokoju" wysadzają w powietrze wszystko, co się da. Dziś sympatycy proroka pedofila dokonali zamachu bombowego w połnocno-egipskim mieście Tanta, w wyniku którego zginęło 21 chrześcijan a 42 zostało rannych. Należy założyć, że mahometanie celowo wykorzystali niedzielę palmową do zamachu na chrześcijan. Czy mamy nadal nadstawiać drugi policzek, szyję czy dupę? autorko?
  Tutaj film z miejsca zbrodni nakręcony krótko po zamachu https://www.youtube.com/watch?v=95U3vf-R3mw
 • @Bara-bar 11:43:44
  Uczciwie ci napiszę, żem nie przywykł nadstawiać policzków, szyi, czy dupy, jak i moi przodkowie bijący muzułmanów pod Warną, Wiedniem, etc..i nie tylko ich, czy rodzina.
 • @Krystyna Trzcińska 15:55:58
  Znam to.
 • @Husky 12:45:52 było do przewidzenia już kredki i kwiatki poszły w ruch!
  Dwa dni po zamachu w centrum Sztokholmu organizują manifestację miłości do nachodźców! Ale jaja, ale jaja!
 • @Husky 12:45:52 Teraz to się muzułmanie zaczną bać.
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149175249815629196849.jpg https://pbs.twimg.com/media/C8-Sh9CXcAACie6.jpg Europa sama sobie nakłada pętle na szyję, smutne to. Zatem Polska już niebawem przez Bałtyk będzie miała nowych muzułmańskich sąsiadów - Kalifat Szwecji. Islamiści to widzą i kpią z idiotów. Ciekawe co będą organizować jak podczas takiej manifestacji miłości wysadzi się miłośnik Allachuja. Muszą się więcej rozerwać. Jak będą im ścinać łby to klęcząc będą malowali LOVE i pacyfki na chodniku. Syndrom sztokholmski w klinicznym wydaniu. Pół wieku lewicowego odmóżdżania zrobiło swoje na Zachodzie. Jeszcze długo będą się budzić. Narody w których zanikła wola walki o przetrwanie są skazane na zagładę. Szczególnie gdy mają do czynienia z wyznawcami agresywnej religii. Islamista z Iranu "demon" przedstawiciel krwawej islamskiej jedynie słusznej polityki "miłości" zorganizował manifestacje miłości do islamskiego terroryzmu. To liczne towarzystwo na zdjęciu to islamiści okupujący Sztokholm jak rozumiem ? Kredek nie rozdawali ? Zamiast kredek był flamastry. Niezmywalne. Frajerzy. Należy im posłać kredki....Podobno nowa dostawa kredek już w drodze. Barany prowadzone na rzeź. To dopiero początek. W swej głupocie nieświadomi, jak dziecko we mgle. Lewacka polityczna poprawność - czy jest coś bardziej idiotycznego we współczesnym świecie? Czasami ludzi tak zaślepia ideologia że nic do nich nie dotrze. Szwecja i Szwedzi to już historia tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą. Imperium Romanum nie upadło przez barbarzyńców ale przez to że wynarodowiono obywateli i całkowicie obrzydzono im państwo. Italia w której żyło kilka milionów ludzi została podbita przez 20 tys. germanów do podboju wynarodowionych "szwedów" też wystarczy 20 tysięcy ludzi. Spoko, już za parę lat Szwedki będą uciekać do Chin. U nich kobiet brakuje i wszystkie chętnie przyjmą. Nie żal mi idiotów, którzy z ochotą i radością skaczą w przepaść po to by się zabić. 2 cywilizacje w jednym miejscu nie mogą istnieć. Jedna zje druga. Szwedzi pomogą. U nas dzięki Bogu nie było jeszcze zamachów /najwyżej seria samobójstw niewygodnych świadków/ a i tak organizowane są przez pedałów i lesbijki parady miłości.
  Może to o chodziło o taką miłość? :)
  https://pbs.twimg.com/media/C8-lqO7XgAAUTlM.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/C8-fc_2XYAEFxxi.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/C8-3wwzXcAA6ybc.jpg A szwedzka policja ciężko pracuje ;) https://youtu.be/w1xnOKJPDvA Ciekawe czy zaprosili na ten głupi protest Captain Sweden i dlaczego nie malowali kredkami po ulicy?
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @kula Lis 66 19:07:42
  Premier Szwecji twierdzi, że zaatakowano "szwedzkie wartości".
  Jest odwrotnie.
  Zaatakowano ich, bo nie mają ŻADNYCH wartości
  A dzis ,Szwedzi pomaszerują, popłaczą razem ze swoim premierem,
  a jutro przyjmą nową grupę kolorowych imigrantów.
  Dobrze, że dzieli nas morze.
 • @Krystyna Trzcińska 16:52:02
  Założę się z Tobą i autorką, że Breivik jeszcze będzie bohaterem narodowym Skandynawii, bo wybił lewacki narybek i muzułmanów, Polaka oszczędził, powiedział mu, że ma do nas szacunek za Wiedeń i pogrom tureckiej muzułmańskiej zarazy przez Króla Jana III Sobieskiego. On turczynów złapanych dla postrachu i by zasiać wśród nich defetyzm kazał obdzierać ze skóry żywcem i posypywać pieprzem i solą, której duży zapas nasi w tej wyprawie mieli. Poczytaj sobie o tym jest w internecie. A co do naiwności to Ty i autorka jesteście bardzo naiwne, nie chcę urazić to nie napiszę po prostu głupie jak Korwin o was mówił.
 • @Husky 19:23:15
  Szwedzi no to do zobaczenia, do następnej manifestacji miłości, na przyszłość nie zapomnijcie kredek, rysowanie ponoć uspakaja. Napiszcie, że w lewackim Poznaniu Jaśkowiaka to samo! Miłośnicy ubogacaczy i kozojebców w tym ponoć profesorowie uczelni czyli lewactwo, chronieni przez policję, która to pałowała i zatrzymywała przeciwników miłości do muzułmanów Polaków. Co na to min. Błaszczak? Czyżby tam jego władza nie sięgała? a rządzi tam lewak i ponoć "ciepły" Jaśkowiak. Czy czeka by było tak jak w Szwecji, Niemczech?
 • @Krystyna Trzcińska 19:56:29
  Przestań już te obrazki wklejać bo to jest już żałosne i świadczy o twej głupocie. Może sama zajmij się rysowaniem bo to ponoć uspokaja. Do dziś Ciebie ceniłem za część wpisów, od dziś już nie. A Breivik już i tak jest bohaterem, a to, że siedzi? siedzi jak w hotelu, łowi rybki, ma kompa, pisze, etc..a po połowie odsiadki go puszczą, a prawica zgotuje mu odpowiednie jak na bohatera przystało powitanie. Coś na wzór powitania naszego Króla po zwycięstwie pod Wiedniem i powrocie jako zwycięzca i zbawca Europy przed muzułmańską nawałą i jarzmem. Pamiętaj historia kołem się toczy, właśnie je zatoczyła. Będą nowe rozdania. Kto nie wyciąga wniosków z przeszłości nie zasługuje na przyszłość. Zgadnij czyje to słowa?
 • @ Wielce Szanowny kula Lis 66 19:07:42
  "bardzo naiwne, nie chcę urazić to nie napiszę po prostu głupie jak Korwin o was mówił."

  Naiwność naiwnością, głupota głupotą, ALE:

  - zlecanie przez Pentagon produkcji filmów brytolom to zlecanie filmów.
  - podkładanie dowodów osobistych to podkładanie dowodów osobistych.
  - zaprowadzanie "demokracji" to zaprowadzanie "demokracji"
  - inzynieria finansowa dla "uchodźców" to inżynieria finansowa dla "uchodźców".
  - false flag to false flag.

  KROPKA.

  A pod czyim wpływem był Mahomet przy swoich wizjach to już inna sprawa.

  "Komunizm nie umarł - komunizm mutuje."

  Załączam wszelkie uprzejmości.
 • @Husky 19:23:15 Kto ma wielu przyjaciół nie ma przyjaciół - Arystoteles.
  Gdyby ludzka głupota umiała fruwać, większość Szwedów bez pomocy rakiet wylądowałaby na Marsie. W Szwecji podział na Elojów i Morloków dzieje się na naszych oczach. Myślałem dotąd, że Wells wybiegał w dalszą przyszłość. Jak widać bardzo się myliłem. Otwarte społeczeństwo - eufemizm wymyślony na zachodzie odnośnie społeczeństwa będącego w stanie daleko posuniętego rozkładu. Gdzie poszczególne jednostki i grupy przestały spajać więzi kulturowe. Potwierdza się powiedzenie "syndrom sztokholmski". Oni są już tak zakręceni, że brak słów, gorzej niż we Francji z ich kredkami, balonikami i pianinem. Kredki nie pomogły, to czas na bardziej radykalne środki - właśnie teraz przyszedł czas na farbki. Ile jeszcze potrzeba śmierci niewinnych ofiar, nie tylko w Szwecji, ale Niemczech, Francji i innych krajach, by zrozumieli, że goście/terroryści, których Merkel sprowadziła im na kark, nie przybyli w celach przyjaznych. Tylu niewiernych i na dodatek degeneratów na jednym placu??! To Hasan który by tam zaszalał, miałby tyle hurys, że by w tym swoim psim raju nie nadążył z obsługą. Dziwne, że taką okazję przegapili. Jak pisał świadek o Szwedach - jak ciapaty na ulicy wyrwie smartfona i ucieknie, to mówią "biedny sfrustrowany sytuacją imigrant" i nie zgłaszają na policję. Jak ich oplują na ulicy (dosłownie) to też udają, że nic się nie stało. Jak dziewczyna uciekła z pociągu przed próbą gwałtu - nie zgłasza, bo to przecież biedni imigranci którzy jeszcze nie pojęli wszystkich niuansów zachodniej kultury. Prawdopodobnie wszyscy mają w podświadomości, że na policji oskarżą ich o rasizm i albo wyleją z pracy albo dorwą ich lewackie bojówki. Generalnie mają już Szwedzi pozamiatane. Ciekawe ile wojska i policji obstawiało tą lewacką manifę - miłości. I takie coś ma być w Polsce, tego chcemy? Poniżej islam w pigułce... https://www.youtube.com/watch?...
 • @kula Lis 66 20:27:44
  Zamach w Egipcie: Wybuch w kościele w Tanta pod Kairem.

  https://pbs.twimg.com/media/C89w4gXXsAEVT9J.jpg

  https://t.co/hYhJ5SBga1
 • @Husky 20:41:55 WRZUCIŁEM IM JUŻ TU FILM O TYM.
  Ja tu widzę przejaw geniuszu inżynierii społecznej. Społeczeństwu zostały wyprane mózgi na poziomie Korei Północnej, ale bez użycia bezpośredniej przemocy i bez terroru państwowego. Trwało to ze 30 lat, ale sukces pełny. Już niedługo się przekonamy naocznie w jakim celu to zrobiono. No to mamy 100% Kalifat w Skandynawii. "Beżowy" organizuje manifestację miłości do "beżowych" i manifestację solidarności z rodzinami ofiar. Nawet chwali się, że cienie Wikingów pracują na nich, mówiąc: "Pokazujemy, że żyjemy w najlepszym kraju na świecie. Nikt ani nic nie zmieni nas na gorsze...". No właśnie, gorzej nie będzie, bo dalej będą likwidować po kilkunastu rodowitych Szwedów. Trochę pogwałcą, i pokradną, a sami dalej będą się rozmnażać jak króliki. Dobrze mówi ten cały bloger - rodowity kolorowy Szwed Damon Rasti. Podobnie mówił jeden czarny Szwed, że mają pełną wolność, bo mogą mówić i robić co chcą. mogą też budować meczety gdzie chcą. Tak Szwecja to był piękny kraj, ale z Wikingów. Teraz jest tam na choince podczas świąt - na białym tle kolorowo jak cholera. Macie rację, debilom trzeba kupić i wysłać papier rysunkowy oraz kredki. Kredy nie wysyłać, bo na białym tle (śnieg) nie będzie widać ich miłości do "beżowych". Aby zrozumieć zdemolowanie i katastrofę umysłów szwedzkiej inteligencji z powodu ich obsesyjnej pro-islamskości, konieczne jest zapoznanie się z poniższym artykułem wykładowcy, który miał nieszczęście wykładać filozofię w Szwecji w obecności islamistki udającej studentkę...
  https://pl.gatestoneinstitute.... Ps. Mogli na ten spęd zaprosić ABBĘ, zaśpiewali by im Waterloo.
  Mi jak zwierzę nabrudziło w domu, to go wyrzuciłem za drzwi i sprzątnąłem dom. A ci w Kalifacie szwedzkim gówno przyklepują i pewnie będą malować kredkami, żeby mniej śmierdziało. No to już przesada, ale zboczenia są różne.
 • @Krystyna Trzcińska 19:56:29
  Król Karol Gustaw przewraca się w grobie widząc co ogłupiały naród robi ze Szwecją. W Danii pewna lewicowa polityk jeszcze niedawno mówiła na lewo i prawo tak samo jak autorka i Ty. Namawiając do przyjmowania "uchodźców". Najpierw się zaszamotała, kiedy w tv jej pokazano masę zdjęć, na których byli sami młodzi w wielu przypadkach całkiem nieźle ubrani mężczyźni. Zdolni do walki. Tylko pojedyncze rodziny z dziećmi...Później zaczęła nagle szaleć, bo gmina wykupiła w jej sąsiedztwie dom gdzie zakwaterowała "uchodźców". Skończyło się wychodzenie córek samych z domu nawet w ciągu dnia. Sama bała się wychodzić po zmroku. Z czystej ulicy zrobiło się wysypisko śmieci. Bójki między "uchodźcami" z różnych krajów. Itd, itd. Dziś ta lewaczka walczy jak lwica o usunięcie uchodźców z jej ulicy. Takich przykładów jest więcej. Słowa nic nie kosztują. Niestety. Jedź do Szwecji, pochodź po trefach arabskiego kibica i po tygodniu wróć opowiedzieć jak tam było. Możesz ubrać się w krótką spódniczkę. Chętnie cię posłucham, o ile przeżyjesz...no i czy kupić Ci i autorce kredki?
 • @Krystyna Trzcińska 21:28:45
  Ja te obrazki znałem już wtedy gdy ty jeszcze na nocniku pewnie siedziałaś. Nie męcz mnie tymi wklejkami, jak zechcę je obejrzeć to mam od tego internet i swoje archiwum, zaśmiecasz tylko autorce bloga. Opanuj się, odejdź od kompa i zacznij sama rysować, to ci pomoże niezaspokojona seksualnie widać przez mężczyzn kobieto czy kobietonie a może babochłopie jak ta od Petru.
 • @Husky 20:41:55
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149176579415632596861.jpg Zamachowiec musiał przejść przez bramkę. Wtedy nastąpił wybuch. Państwo Islamskie podało, że to zamachowcy samobójcy, uzbrojeni w przymocowane do ciała ładunki wybuchowe, przeprowadzili w Niedzielę Palmową zamachy na dwa koptyjskie kościoły w Egipcie. W zamachach zginęły co najmniej 43 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Prezydent Abd el-Fatah es-Sisi ogłosił wprowadzenie w kraju na trzy miesiące stanu wyjątkowego. Według egipskiego ministerstwa zdrowia w pierwszym ataku, do którego doszło w kościele p.w. św. Jerzego w mieście Tanta w delcie Nilu, śmierć poniosło co najmniej 27 osób, a 78 zostało rannych. Według świadków, wybuch nastąpił w pobliżu ołtarza i ranił odprawiającego mszę ojca Daniela. Kilka godzin później zamachowiec samobójca zdetonował ładunek wybuchowy przed koptyjską katedrą p.w. św. Marka w nadmorskiej Aleksandrii, zabijając 16 ludzi, w tym trzech policjantów i raniąc 41 osób. Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak mężczyzna w niebieskiej bluzie zbliża się do głównej bramy katedry, ale zostaje skierowany do wykrywacza metali. Mija policjantkę, która rozmawia z inną kobietą, wchodzi w bramki wykrywacza, a wtedy miejscem wstrząsa eksplozja. Jak podało egipskie ministerstwo spraw wewnętrznych, odprawiający mszę w aleksandryjskiej katedrze zwierzchnik prawosławnego Kościoła koptyjskiego, patriarcha Tawadros II, nie doznał żadnych obrażeń i został bezpiecznie ewakuowany. AP zadaje pytanie, czy ten przywódca jednej z najstarszych wspólnot chrześcijańskich świata miał być celem zamachu. Stanowiący około 10 proc. 92-milionowej ludności Egiptu Koptowie uskarżają się od dawna na dyskryminację, do czego doszły w ostatnim czasie częste akty przemocy dokonywane przez islamistów.
  Za pośrednictwem swojej propagandowej agencji prasowej Amak Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za oba zamachy i zapowiedziało dalsze ataki na chrześcijan. Video: https://youtu.be/Vlnq7l00aw4 Tymczasem prezydent USA i przedstawiciele innych krajów potępili dokonane w Niedzielę Palmową zamachy. Donald Trump napisał na Twitterze, że „z ogromnym smutkiem” przyjął wiadomość o zamachach w Egipcie. Jednocześnie wyraził przekonanie, że prezydent Egiptu Abd el-Fatah es-Sisi podejmie w tej sytuacji odpowiednie działania.
  Zamachy potępiła także Turcja. Prezydencki rzecznik Ibrahim Kalin złożył na Twitterze kondolencje, dodając: „surowo potępiamy ohydne ataki terrorystyczne na kościoły w Egipcie w Niedzielę Palmową”. Przewodniczący Dyrektoriatu ds. Religijnych Turcji Mehmet Gormez w oświadczeniu przekazał, że „immunitet miejsca modlitw, bez względu na wyznanie, do którego należy, nie może być naruszany, a zabójstwa z zimną krwią niewinnych modlących się osób nie można wybaczyć”.
  Szef dyplomacji Niemiec Sigmar Gabriel oświadczył, że „nie można pozwolić na realizację celu sprawców, jakim było wbicie klina między ludzi różnych wyznań żyjących obok siebie w pokoju”.
  Papież Franciszek złożył kondolencje całemu Kościołowi koptyjskiemu i jego patriarsze Tawadrosowi II oraz narodowi egipskiemu.
  Jestem blisko krewnych i całej wspólnoty. Niech Pan nawróci serca osób, które sieją terror, przemoc i śmierć, a także serca tych, którzy produkują i handlują bronią mówił.
  Papież pod koniec kwietnia złoży dwudniową wizytę w Kairze i spotka się z muzułmanami oraz z Koptami.
  Polskie MSZ z zaniepokojeniem przyjęło informacje o atakach bombowych na kościoły w Egipcie. Stanowczo potępiamy wszelkie formy terroryzmu i przemocy podkreślił resort dyplomacji w komunikacie.
  Kolejny zamach islamski w Egipcie.Celem był zwierzchnik kościoła koptyjskiego-Tawadros II. Przeżył, kilkunastu Koptów zabitych. https://pbs.twimg.com/media/C8-DkS7WsAEFGQz.jpg
 • @Husky 20:41:55
  Islamu jako religii pokoju ciąg dalszy....kiedy opadną klapki z oczu ?!
 • @kula Lis 66 19:28:57
  Nalezysz do najbardziej zakutych lbow na tym portalu.
  Wspaniale wpisujesz sie ze swoja wybiorcza moralnoscia w zaplanowany koniec tej cywilizacji.
  Jednym z glownych motorow prowadzacych do kataklizmu mial byc konflikt ideologiczny pomiedzy chrzescijanstwem a islamem.
  To co sie dzieje, to sa prowokacje sluzb i tajnych bractw ktlre napuszczaja bardziej nkeokrzesana strone na ta juz starsza i bardziej okrzepla.
  Koran nawoluje do scinania glow...zgadza sie.
  Biblia tez to robi.
  Tylko nie dowiesz sie tego ani osobiscie bo jestes ignorantem z zapedem do bycia slepcem, a ksiazulek nie bedzie na mszy albo z anteny radiowej takich delikatnych, drazliwych tematow poruszal...nikt sobje w gniazdo nie wali kup, tym bardziej jak.z niego zyje.

  Nie znasz przykladow w biblii gdxie postanowieniem noga bylo zeby zabijac przez ukamieniowanie tych ktorzy grzesza innowierstwem?
  Nie czytales nigdybwersow w ktorych zapisano zeby pojsc i pozabijac mezczyzn z innej rodziny ludzkiej a zabrac im mlode dziewice jako lup?

  Mam zaczac podawac cytaty hipokryto?

  Wiesz ze ksiega ktorej podstawa jest twoja wiara na ktora czesto sie powolujesz, zakazuje w innym miejscu mordowania?

  Co myslisz o wojsku i kapelanach?
  Podnieca ciebie sila razenia zabawek militarnych, potega wojska, czystosc rasy?

  Wybierasz tylko, jak te rodzynki, co tobie pasuje z chrzescijanstwa?

  Nie wiesz o tym ze kiedys papieze inicjowali mordowanie swiata arabskiego pod pretekstem ochrony drogi dla pielgrzymow do 'grobu panskiego' a w rzeczywistosci byly to dlugofalowe wyprawy lupoezce oraz poszukiwawcze?

  Jedna i druga i kazda inna religia zinstytucjonalizowana na tej planecie jest tylko i wylacznie elementem wladzy ziemskich panow nad naiwnymi duszami robiacymi za niewolnikow umyslowych.

  Podzegaj dalej przeciwko arabom wrzucjac wszystkich do jednego worka.
  Dokladasz sie do agendy ktora doskonale realizuja sluzby wachlarzem operacji ff.

  Njedawno zachwycales sie trumpem.
  Wszyscybciebie wykiwaja, kazdy lider.
  Zostaniesz z reka w nocniku wystraszony swoim skolowaniem...zasmarkane dziecko we mgle...pozujace na chrzescijanina.
 • @Krystyna Trzcińska 19:56:29
  Brawo Krysia.
 • @kula Lis 66 15:08:48
  Moj przodek ma pomniki w usa za swoja walecznosc a byl naiwnym mlokosem ktory opatrznie rozumial rzeczywistosc...ofiara programowania, jak wiekszosc ludzi.
  I tak ten taniec idzie.
  Z jednej strony reklamujesz sie jako piewca wartosci chrzescijanskich a z drugiej piszesz jak smok.
  Chora dusza.
  Ale hej, ie jestes sam...szeroka droga podazacie od mileniow w niezrzozumianym wam kierunku.
  Dizen sadu jest pochodna mileniow ludzkiej pychy, glupoty, hipokryzji, zmarnowanych i marnowanych w kolko nauk...
 • @kula Lis 66 15:08:48
  Pod Warną, to akurat bili Turcy (muzułmanie) przy logistycznej pomocy Wenecjan (katolików)
 • @Krystyna Trzcińska 22:27:44
  Krsyska,
  'Narod wybrany' nie wzial sie z prozni.
  Zostal uformowany przez kola kaplanskie z egiptu.
  Za czasow hyksosow.
 • @eonmark 22:23:21 wiem, wiem, że...
  Nie wszyscy Muzułmanie są terrorystami ale wszyscy terroryści są Muzułmanami. Radykalny muzułmanin chce obciąć ci głowę. Łagodny muzułmanin chce, żeby radykalny obciął ci głowę. https://www.youtube.com/watch?...
 • @kula Lis 66 07:34:45
  Taaak?
  A malo jest takich sasiadow u nas co to zycza innym tragedii?
  I najczesciej ze zwyczajnej zazdrosci.
  A co w sytuacji kiedy spoleczenstwa zachodnie godzily sie na wysylanie wojsk koalicyjnych ktore zamaist stabilizowac koordynowaly wprowadzanie chaosu w krajach arabskich, kontrolowaly handel narkotykami, tworzenie klimatu niezbednego do antyzachodniej nienawisci, komorek terrorystycznych.
  Siedzialy cicho poza malymi wyjatkami, czujac podskornie ze gra idzie o kase z ropy, handlu bronia, narkotykami, i inne podlosci.
  Ale hej, dopoki dzieki temu jest jakas ekonomiczna stabilizacja, ropa, zaklady militariow maja zamowienia, chlopaki maja gdzie do roboty pojsc, a armia, wiadomo, solidna kariera, to wszystko jest ok?

  Biali nigdy nie brali udzialu w terroryzmie?

  U nas wnkraju nie ma dnia zeby nie dochodzilo do gwaltow, zabojstw, wymuszen.
  Zobacz jak traktuje sie u nas ukraincow.
  Polscy przedsiebiorczy ludzie chca sie w duzym stopniunustawic na niewolnictwie.
  Gdzie jest ten chrzescijanski duch?
  Tam gdzie u ciebie!
  Jestes pelen frazesow ktore maja sprzyjac agendzie ktora wspierasz a w rzeczywistosfi jests zepsuty od samego srodka a biblijny jezus nawet nie podniosl by na ciebie wzroku...i twoj 'wraszk' 'Panie' nic by tu nie pomogl.

  W 2011, w sierpniu , przez 3,5 tygodnia podrozowalem z zona w stylu backpacking po egipcie.
  Byl srodek martwego sezonu, niewiele bialych ludzi znosi 45-50 stopniowe upaly, ramadan...przemieszczalismy sie pomiedzy abu simbel spd granicy z sudanem, wzdluz nilu, busami, pociagami, do kairu a stamtad na synaj.
  Bylismy sami, bez opiekunow wycieczki, bez grupy ludzi, zwyczajnie, na wlasna reke...
  Jakos glowy nam nikt nie obcial, nie zostalismy okradzeni, nikt nas nie zublizal, nie grozil.
  Mialem ze soba sprzet fotograficzny wart tyle ile kosztuje wybudowanie domkilu w ich realiach.
  Policja czula respekt przed spoleczenstwem, wtedy na jakis czas poczuli nawet strach,a jakos nie bylo widac zeby destabilizacja sprawiala ze egipcjanie przemieniaja sie w bandytow.
  Rozmawialaismy z bialymi miejszjajacymi na stale wsrod muzulmanow, ktorych spotykalismy po drodze, i wszyscy mowili ze owszem, wiele musza zmienic egipcjanie w swojej mentalnosci ale wszyscy zgodnie twierdzili ze nke ma strachu chodzic po ciemku ulicami, nie ma gwaltow, czestych zabojstw, alkoholizmu, narkomani.
  A jak to sie ma u nas w naszych chrzescijanskich miastach?

  Zachod pracuje od kilkudziesieciu lat na fakt ze wsrod spoleczenstw muzulmanskich jest nkechec czy nienawisc.
  Nie sa idealni, nie sa nawet normalni tak jak nasze spoleczenstwa, tylko akcenty inaczej sie rozkladaja.
  Nie jestes chescijaninem tylko perfidnie uzywasz tej fasady zeby podburzac do nienawisci wzgledem drugiego czlowieka w ktora ocieka jezyk twoich komentarzy.
  Zamiast uderzac w manipulatorow ktorzy inzynieria spoleczna oraz za pomoca kontroli uzmyslow napuszczaja na siebie rozne kultury i spolecze stwa i odkrywac ich machinacje by docierac do jak najszerszej publiki otwierajac oczy na to jak jestesmy na siebie napuszczani, idealnie wpisujesz sie w ich agende ktora konsekwentnie realizuja.
 • @kula Lis 66 07:34:45
  Jestes piewca nienawisci ubierajacym sie w szaty chrzescijanstwa.
  Biblia o takich jak to mowi: wilk w owczej skorze.
 • @kula Lis 66 15:06:10
  ''W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wyznawcy "religii pokoju" wysadzają w powietrze wszystko, co się da. Dziś sympatycy proroka pedofila dokonali zamachu bombowego w połnocno-egipskim mieście Tanta, w wyniku którego zginęło 21 chrześcijan a 42 zostało rannych. Należy założyć, że mahometanie celowo wykorzystali niedzielę palmową do zamachu na chrześcijan. Czy mamy nadal nadstawiać drugi policzek, szyję czy dupę?''
  //

  A co masz do powiedzenia na temat tego co kraje chrzescijanskie przez cale wieki czynily i czynia?

  Ksiadz pedofil tu i tam..., zapomniales?

  Tylu, az tylu chrzescijan zginelo?

  A ilu ludzi w Afganistanie, w Iraku, w Libii, zginelo z rak chrzescijan (wojsk Nato)?

  Ja jestem wierze w nauke Pana Jezusa, ze nie wolmno zabijac NIGDY!

  To nie kraje muzulmanskie napadluy na kraje chrzescijanskie!

  Bylo akurat odwrotnie!

  Ja nie chwale zadnego zabijania. Ja wierze, ze dobrem zlo mamy zwyciezyc.

  Ja tylko stwierdzam, ze ty wierzysz 'oko za oko, a zab za zab', a to nie jest zgodne z nauka Chrystusa.

  Szkoda, zes tak zatruty nienawiscia. Na prawde szkoda.
 • @kula Lis 66 15:08:48
  ''Uczciwie ci napiszę, żem nie przywykł nadstawiać policzków, szyi, czy dupy, jak i moi przodkowie bijący muzułmanów pod Warną, Wiedniem, etc..i nie tylko ich, czy rodzina.''
  //

  Alez ja wiem, ja doskonale o tym wiem, tys z tych co 'oko za oko...'', czylis potomkiem tych, ktorzy Pana Jezusa na Smierc wydali.
 • @kula Lis 66 07:34:45
  Napisales wielka glupote:

  ''@eonmark 22:23:21 wiem, wiem, że...
  Nie wszyscy Muzułmanie są terrorystami ale wszyscy terroryści są Muzułmanami. ''
  //

  Czy terrorysci irlandcy byli muzulmanami ??? NIE oni byli katolikami!!! A baskowie, czy czerwone brygady..., byli muzulmanami???

  kula lis, ty nie znasz nawet historii!!!

  Kula lis poznaj historie, poznaj Biblie, a potem, jak juz poznasz wypowiadaj sie, bo jak dotychczas jestes marionetka w rekach nie wiadomo dokladnie czyich.
 • @eonmark 13:37:36
  ''@kula Lis 66 07:34:45
  Jestes piewca nienawisci ubierajacym sie w szaty chrzescijanstwa.
  Biblia o takich jak to mowi: wilk w owczej skorze.''
  //

  Znow sie z toba zgadzam i znow temu sie dziwie.

  No coz, widocznie czasami sie zgadzamy, a czasami nie.
 • @Krystyna Trzcińska 19:56:29
  Masz 'racje' dawaj nam tu photo shop, a my wszyscy bedziemy wierzyli jak idioci. :)))

  Kobieto ogarnij sie! Breivika mozesz ubrac przez photo shop we wszysko, wiec daj sobie na wstrzymanie!:)))

  Ja w te same ubranka moge ubrac kazdego. Busha, Trumpa, Ojca Rydzyka, Papieza.... Photo shop daje nam wszystkim takie mozliwosci.:)))
 • @Bara-bar 23:22:56
  Ja tu z Tobą się zgadzam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031