Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
802 posty 6750 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

PiS i KK: Nie zabijać nienarodzonych!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co z narodzonymi PiSie, Kościele? Bo warto przypomnieć to, że PiS wraz z KK zgadza się na zabijanie narodzonych!

PiS prowadzi politykę KK (’’ojców rydzyków’’ wszelakiej maści)!

 

Jest bardzo proste i dla każdego zrozumiałe Przykazanie Boga:

 Nie zabijaj!

To Przykazanie Boga jest bezwzględnei każdy, kto ZNA Ewangelię Chrystusową o tym DOSKONALE wie!

 

Kiedy Apostoł Piotr chwyta za miecz, by bronić Pana Jezusa, to jak Pan Jezus Chrystus reaguje?

Czy namaszcza Piotra? Czy mówi mu takie rzeczy jakie bełkocze KK?

Czy Pan Jezus uczynił Piotrowi to, co ten ksiądz na tym zdjęciu czyni żołnierzom?

 http://www.e-espe.pl/temat-numeru/kapelan-ksiadz-od-zadan-specjalnych/1418

 

 NIE!

 

'' 52 Wtedy Jezus rzekł do niego:

''SCHOWAJ miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.’’ (Mat.26:52) BT

 

A co wyprawia KK i ‘’ogon tego psa’’ PiS? Bo to nie ogon macha psem, lecz pies ogonem!

 Dlaczego KK wysyła swych kapelanów wojskowych na wojny w Afganistanie, w Iraku…? Przecież ci kapelanie są wysłannikami śmierci, wysłannikami szatana!

A poza tym dlaczego KK ma wogole kapelanów wojskowych?

 

Przecież to całkowicie sprzeczne z nauką Pana Jezusa Chrystusa!

 

Żaden Apostoł, żaden uczeń Chrystusowy nie bronił (i nadal nie broni) siebie, ani swoich bliskich mieczem!

 

Jeśli już walczyli/walczą, to tylko DOBREM zło zwyciężali/zwyciężają, ale za miecz NIGDY nie tylko nie chwytali, ale NIE POCHWALALI tych, którzy to czynią!

 

W słowach spisanych przez wiernego ucznia i Apostoła Pana Jezusa Pawła, słychać echo nauki Zbawiciela:

 

''21 NIE DAJ się zwyciężyć złu, ale zło DOBREM zwyciężaj!'' (Rzym.12:21)

 

Albo jeszcze lepiej, podam fragment z tego rozdziału Listu do Rzymian:

 

''14 Błogosławcie tych, którzy was prześladują! Błogosławcie, a NIE złorzeczcie!

15 Weselcie się z tymi, którzy się weselą, płaczcie z tymi, którzy płaczą. 16 Bądźcie zgodni we wzajemnych uczuciach! Nie gońcie za wielkością, lecz niech was pociąga to, co pokorne! Nie uważajcie sami siebie za mądrych!

17 NIKOMU złem za złe NIE odpłacajcie.

Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkichludzi!

18 Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi!

19 Umiłowani, NIE wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości, lecz pozostawcie to pomście [Bożej]!

Napisano bowiem:

Do Mnie należy pomsta. Ja Wymierzę zapłatę - mówi Pan - ALE:

 Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód - nakarm go. 20 Jeżeli pragnie - napój go! Tak bowiem czyniąc,węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę.

21 NIE DAJ się zwyciężyć złu, ale zło DOBREM zwyciężaj!’’ (Rzym.12:14-21)

 

To jest dokladnie to, o czym naucza Pan Jezus:

 

‘(43) Słyszeliście, że powiedziano wam: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził.

(44) A JA wam POWIADAM: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; (45) TAK będziecie synami Ojca waszego, Który jest w niebie; ponieważ On Sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On Zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

(46) Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i CELNICY tego nie czynią? (47) I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i POGANIE tego nie czynią?

(48) Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.’’ (Mat.5:43-28)

  

KOMENTARZE

 • daje Ci piątkę ..
  A co tam ..skoro już wiem ze i mnie miłujesz ... nie wiem tylko czy wypada powiedzieć ze ja też .
 • @Autor
  Powinno zostać rozpisane referendum w tej sprawie . Dopuszczone powinny być do niego tylko kobiety w wieku rozrodczym .Wynik powinien zostać chroniony ustawowo. Pozdrawiam .
 • @
  Co za impotent jednopał dorwał się do oceniania?
  Pozdrawiam
  5*
 • Bar-Bar-ia!
  Ach, jakie piękne idee głosił Pan Jezus Chrystus i jakże pięknie różnił się przy tym od swego Boga-Ojca! Ale, czy równie pięknie rozwinęłaby się religia chrześcijańska gdyby Nazareńczyk zdołał zrealizować wszystkie swoje zamiary? Czyż, oprócz cudnych porównać i przypowieści, przestróg, nie powiedział także: "Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój światu. Nie przyszedłem nieść pokoju lecz miecz". Jeśli użyte słowo "miecz" rozumieć dosłownie, to czy to nie oznacza zamiaru wzniecania wojen między ludźmi? Ale, jeśli rozumieć alegorycznie, czy to nie oznacza coś jeszcze straszniejszego? Miecz bowiem może być przenośnią oznaczającą samego Boga-Ojca, w imieniu którego Syn sprawował swą misję! A jak wiemy z ST Jahwe to Bóg Wojny i Bóg Śmierci zarazem, bezpośrednio odpowiadający za ludobójstwo żydów na kanaanejskim narodzie. Bezwzględny, mściwy, krwawy, nie miał litości także dla swoich wybrańców. Co można dla lepszego zrozumienia zilustrować maksymą z czasów rządów Wałęsy i jego ministra Wachowskiego: "Kto nie z Mieciem tego zmieciem".
  Obecnie żyjemy w czasach chrystusowych, bo czyż nie jesteśmy co dzień bombardowani propagandą pięknych humanitarnych idei, bujdami o wartościach, prawach człowieka, prawach kobiet i nienarodzonych dzieci? Prawami homoseksualistów, transwestytów i innych zboczeńców? Czyż nie walczy się z tzw. mową nienawiści, tzw. antysemityzmem, rasizmem et cetera, et consortes? A czyż nie jesteśmy doświadczani co dzień od czasów tzw. Oświecenia ( o tempora, o mores) wojnami, rewolucjami, ludobójstwami, torturami, zsyłkami, uchodźstwem, emigracją? A to wszystko wszak dla dobra ludzkości! Jezus Chrystus może przyjść i zostać patronem pewnej realizowanej obecnie idei. Powiedział bowiem: "przyszedłem poróżnić syna z ojcem, córkę z matką jej i synową ze świekrą jej". co jest wodą na młyn burzycieli tradycyjnej rodziny, rozbijających ogniska domowe za pomocą inżynierii społecznej, medialnych ścierw i tzw. autorytetów moralnych. Cóż w tej sytuacji jest Kościół Katolicki? KK stoi nadal na straży tradycyjnych wartości, jeśli nawet wprowadza jakieś nowinki do liturgii to tzw. nieubłagany postęp dziejowy rozbija się o jego mury. Przypomnę ci, że to nie Stolica Apostolska nakazała wyryć na klamrach niemieckich pasów wojskowych frazy "Bóg z nami" gdy rozchodzili się oni po Europie by zniewalać narody.
 • @Slav 19:13:17
  Nazywasz mnie ''Bar-Bar-ia!''?

  No nie, kochaniutki, tak to ja z toba nie bede romawiala. Moglabym ci powiedziec (ale nie powiem), ze twoj nick w niektorych jezykach znaczy (lub kojarzy sie ze slowem) niewolnik, ale tego ci nie powiem.

  Mysle (po tym co piszesz), zes katolikiem kalibru nuklearnego, czyli katolickim fanatykiem.

  Poruszyles temat MORZE, natomiast poruszyles ten temat na poziomie niskiej znajomisci Biblii.

  Po pierwsze przedstaw sie. Ja sie przedstawiam. Ja wierze Chrystusowi, jestem uczennica Chrystusowa. A ty kochaniutki, komu ty wierzysz? KIM jestes?

  Tak, Pan Jezus nie tylko mowi, ze przyszedl przyniesc Miecz, lecz On Sam jest nazwany Mieczem i to wszystko jest w Biblii wyjasnione calkowicie, bo to MIECZ wychodzacy z UST Chrystusa, czyli Slowo Boga.

  To Slowo Boga jest Mieczem, ale jak juz ktos inny (bloger 60Grzegorz) zauwazyl, ze jesli ktos tym Mieczem nie umie sie poslugiwac, to sobie sam krzywde zrobi.

  Uwazaj Slav, bys sobie sam krzywdy nie zrobil.
 • @Bara-bar 22:44:33
  Miało być Bar-bar-ia , ale druga sylaba w dziwnych okolicznościach przyrody zapisała się z dużej litery co nie było moją intencją.
  To tytuł odnoszący się do treści mojego komentarza a jego aluzyjność jest... przypadkowa.
  Krzywdy nie zrobił sobie prześladowca Jezusa i jego uczniów, więc mam nadzieję że i ja jej sobie nie zrobię.
  Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Tobie i Twojej rodzinie, Bar-baro!
 • @Repsol 22:56:41
  ''@Autor
  Powinno zostać rozpisane referendum w tej sprawie . Dopuszczone powinny być do niego tylko kobiety w wieku rozrodczym .Wynik powinien zostać chroniony ustawowo. Pozdrawiam .''
  //

  Mysle, ze tu sie mylisz, bo to bedzie referendum macic, czyli nie masz macicy, nie masz glosu..., a tu glos meszczyzn jest wazny i nie odbierajmy mu tego.

  Oczywiscie, jesli o chodzi o gwalty, to tylko kobiety powinny miec prawo glosu, ale tez powinny Biblie znac.
 • @Slav 12:26:54
  ''Krzywdy nie zrobił sobie prześladowca Jezusa i jego uczniów, więc mam nadzieję że i ja jej sobie nie zrobię.''
  //

  Ja nie zgadzam sie z tym, ze przesladowcY, bo bylo ich wielu (i nadal jest wielu) PANA Jezusa i jego uczniow krzywdy sobie nie zebrali.

  Bo jak nazwac zburzenie Jerozolimy w roku 70 (i dantejskie sceny, ktore tam sie wtedy dzialy), ktore Pan Jezus Zapowiedzial uczniom Swoim, i nakazal im w czasie okrazenia Jerozolimy uciekac z niej?
 • @Repsol 22:56:41
  ''@Autor
  Powinno zostać rozpisane referendum w tej sprawie . Dopuszczone powinny być do niego tylko kobiety w wieku rozrodczym .Wynik powinien zostać chroniony ustawowo. Pozdrawiam .''
  //

  Mi w moim wpisie chodzi nie tylko o nienarodzone dzieci, lecz takze o te narodzone!

  Czy zolnierze w wojnie zabijaja nienarodzone?
  Nie, zolnierze w czasie (wojny na ktora sa szkoleni), zabjaja narodzonych.

  Dlaczego nienarodzony ma korzystac z praw, ktore narodzonym tej samej ochrony zycia KK i PiS nie tylko nie gwarantuje, ale jakos tam chce zachecic zyjacych do utracenia w wojnie nogi, oka, zycia?

  Przeciez to jakis oblled! Jesli Kaczynski, Macierewic, Ziobro...., wraz z ''ojcem Rydzykiem'' chca isc na wojny i ginac, tracic oczy, nogi, rece to niech to czyniia!

  Bo to co oni jak dotychczas mowia jest: jeslis nienarodony my twe zycie bedziemy chronic, ale po tym jak sie narodzisz i dorosniesz, to jestes naszym miesem armatnim!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031