Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6955 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

CZY POLAK MA ZNACZYĆ ANTYSEMITA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli tak, to zrzeknę się polskiego obywatelstwa!

  Ja jestem Polką i Polaków broniłam zawsze. Ale ci Polacy, którzy TERAZ przyjeżdżają do Norwegii, są nie do obrony, bo to faszyści-naziści!
Ta nowa emigracja głosi nienawiść do Żydów/żydów.

Wyobraźcie sobie, że ja spotykam się ze starym kolegą mojego męża i ten ze mną rozmawia, ale kiedy dowiedział się, że jestem Polka, zmienił temat i zaczął mówić źle o Żydach/żydach.
Okazało się, że Polacy, których on zna narzekają cały czas na Żydów/żydów i on wyobraził sobie, że ten temat nas jakoś zbliży.

Jak ja na to zareagowałam? Tak jak zawsze reaguje, powiedziałam temu Norwegowi, że on sam podobny jest do Żyda/żyda, więc pewnie jest!

Znany na tej stronie KerenOr nazwał mnie bezpoctawnie antysemitka.

Ja słowa ‘antysemita’ nie lubię, bo ono jest politycznym wytrychem. Tak można każdego nazwać, ale gorzej jest z udowodnieniem!
Ja nie mam nic złego do powiedzenia o semitach niż to, co mam złego do powiedzenia o Polakach.

Żaden bowiem naród nie jest święty.
W każdym narodzie są wilki w owczych skórach (ci świeci na kolanach…) i sprawiedliwi, czyli owce Pasterza!

W każdym narodzie są Ludzie i ludziska.

 

KOMENTARZE

 • @
  Jaki jest typowy Zyd/ zyd, otoz taki:
  https://www.youtube.com/watch?v=hjF0l6CMYAE
 • @Bara-bar 21:25:34
  Tu jest taki jeden ''swiety na kolanach'':
  http://Bar-bara.neon24.pl/post/138089,hipokryzja-i-fanatyzm#comment_1380298
 • 5* za podjęcie tematu
  No cóż antypolskie, polskojęzyczne media redemptorystów robią z nas od dawna antysemitów. Do tego w zgodnym chórze dołączają się amerykańskie środowiska żydowskie. W to pięknie wpisują się "polskie obozy śmierci". Już niedługo okaże się, że holokaust to był efekt polskiego antystemityzmu. Jak myślisz, daleko od takiej myśli jest Twój znajomy, którego opisałaś?

  Anty znaczy przeciw. Anty-semita, to człowiek który jest przeciwny działaniom Żydów. Ant-Polak, to człowiek, który jest przeciwny działaniom Polaków. I tu mamy równość. Tyle, że słowo Anty-Polak w ogóle nie funkcjonuje w naszej świadomości, zaś antysemita to ten, co mordował ludzi w obozach śmierci.

  Wchodzę i czytam portale żydowskie, wiedzy nigdy za wiele. No i co odpowiadają na to, że wśród "Sprawiedliwych wśród narodów świata" Polacy stanowią przytłaczającą większość. Oni odpowiadają, że to przecież tylko niewielki procent społeczeństwa. Zapominając o tym, że znacząco mniejszy procent społeczeństwa w Europie zachodniej pomagał Żydom, ZNACZĄCO MNIEJSZY, choć tylko w Polsce za to groziła śmierć całej rodzinie.
  Chcesz dodatkowy argument? Żydzi w Wielkiego Brytanii, w USA zostali poinformowani i tym co się dzieje w Polsce. Misja Karskiego, który był zarówno w Getcie warszawskim jak i w obozie zagłady (w przebraniu Ukraińskiego strażnika) i o tym wszystkim opowiadał środowiskom żydowskim w USA. Nie kiwnęli palcem by ratować swoich rodaków, a Polacy ratowali.
  Znacznie większymi antysemitami, w dzisiejszym rozumieniu antysemityzmu (czyli filozofii która doprowadziła do eksterminacji Żydów w Polsce) są amerykańskie środowiska żydowskie, niż Polacy.
  Widzisz, nie trzeba zrzekać się polskiego obywatelstwa. Trzeba prawdziwym antysemitom (amerykańskim środowiskom żydowskim) powiedzieć co znaczy antysemityzm.
 • @Autor
  Raczej anty-syjonista .Pzdr. http://www.nop.org.pl/2017/01/12/warszawa-nacjonalisci-kontra-zydujacy/
 • @Zawisza Niebieski 21:48:47
  Troche sie z toba zgadzam i troche nie.

  Czy widziales ten film:
  https://www.youtube.com/watch?v=hjF0l6CMYAE
 • @Repsol 21:49:53
  Nie, ja nie o tym pisze.
 • Ludu Polski
  ja sie dowiaduje, ze w Polsce dochodzi do bestialstwa nad dziecmi polskimi, przez rodzicow Polakow!!!

  Ludu, Polacy, jak slyszycie placz dziecka, natychmiast powiadomcie policje!

  Lepiej, by policja przyjechala wiele razy na prozno, niz raz
  za pozno!
 • @Bara-bar 21:58:23
  Widzisz, jest wiele wspaniałych postaci żydowskich. Ludzie wyznania Mojżeszowego żyli z nami praktycznie od początków państwowości Polski. Żydami byli polscy poeci jak np. Tuwim. Ludzie różnych zawodów. Jeśli doznawaliby takich zachowań antysemickich, to czy by nie szukali innej ziemi obiecanej?

  Docierali do z dwóch stron. Albo z Kaganatu Chazarskiego, albo z Europy Zachodniej. Wypierani wojnami, nietolerancją, tu się osiedlali, dlaczego, czyżby dlatego, że my byliśmy antysemiccy?

  Żyliśmy wspólnie, wspólnie tworząc historię. Jakoś się nie mordowaliśmy, jak robiono to w Europie Zachodniej. W Polsce przedwojennej było wiele miasteczek, w których większość stanowili Żydzi. Płońsk, Tykocin i wiele innych. Krakowski Kazimierz po dziś dzień świadectwo kultury żydowskiej, synagogi, cmentarze. Cmentarz Remuh, poznałem panią, która przed wojną mieszkała przy tym cmentarzu, Żydzi przed wojną zasypali ten cmentarz ziemią, by chronić przed Niemcami, po wojnie odkopali, dziś można zwiedzać, nie bali się "polskich antysemitów"?

  Ja poznałem trochę kulturę Żydów. Jestem zakochany w Krakowie, mógłbym każdemu pokazać znacznie więcej, niż pokazują to przewodnicy, opowiedzieć znacznie więcej, bo moimi przewodnikami byli ludzie, zakochani w Krakowie, którzy żyli w Krakowie.

  Państwo Izrael powstało przy dużym wsparciu Polaków narodowości żydowskiej. Ramię zbrojne dostarczył oddziały Andersa. Wystarczy popatrzeć na miejsce urodzenia przywódców Izraela.

  Prawda, było Jedwabne, ale była też wioska Naliboki, gdzie wymordowano 128 mieszkańców mężczyzn, kobiet, dzieci a maczał w tym palce oddział partyzantki żydowskiej braci Bielskich. Są to sprawy trudne. Proste to może być tylko dla Norwega, Anglika, Francuza dla którego Oświęcim jest jakąś mglistą niemożliwością. Oglądałem film produkcji niemieckiej w którym skarżyli się świadkowie niemieccy, że po kapitulacji zmuszano ich do oglądania zbrodni niemieckich, nie faszystowskich, niemieckich. Że kazano im ciała pomordowanych chować.

  Z racji zawodu mam styczność z cudzoziemcami. Jedną z grup zabrałem do muzeum Powstania Warszawskiego i sam zafundowałem im bilety na film pokazujący Warszawę po wyzwoleniu. Byli zaszokowani. Zachód nie rozumie co to była wojna w Polsce. Co oznacza bohaterstwo tych, którzy mają dziś drzewka Sprawiedliwych wśród narodów świata, gdy ryzykowali życie nie swoje, ale całej swojej rodziny.

  Z drugiej strony jest wielu pożytecznych idiotów, co dają dowody iż Polak jest antysemitą, i przy nim o Żydach można tylko mówić tyko źle. Czego doświadczyłaś.

  Ciągle mam za mało czasu, by pisać. By odkłamywać pewne sprawy. Z 100 słów nie odkłamie jednego słowa kłamstwa.
 • Zarzut antysemityzmu
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/111863,dariusz-kosiur-zarzut-antysemityzmu
 • @Bara-bar 22:22:52
  Oddaliłaś się od Polski, działasz pod wpływem skrajnych informacji.
  Widzisz Brewik skarży się, że jego cela więzienna, wielu z Polaków zamieniłoby swoje mieszkanie na taką celę jest zła, że ma za małe finanse na pisanie listów. A przecież na to płacą również rodzice tych dzieci, których on bestialsko wymordował.
  Znasz państwo, w którym nie ma przestępców? Nie ma więzień? Tu znam jedno, Alandy, ale swoje więzienie mają w Turku, Finlandia. Znasz państwo w którym nie zamordowano żadnego człowieka?

  Tak, miałem niedawno sytuację, gdy słyszałem płacz dziecka i nie zawiadomiłem policji a sam bym gówniarzowi klapa na przywrócenie rozumu w odpowiednie miejsce dał. Mama przeprowadzała dziecię przez ulicę, ono chciało na rowerku jechać i darło się, że mama chce go za rękę prowadzić a rowerek nieść w drugiej ręce. Po przejściu przez ulicę dziecię rzuciło się na chodnik. Mama w jednym ręku niosła rozdartego bachora, w drugim rowerek, a ja współczułem jej, że bojąc się myślących tak jak ty, nie dała mu klapa w tyłek.
  Ja wychowałem swoje dzieci. Ostatnio rozmawiałem z nimi. Dwa razy dałem w tyłek, tak że zapamiętały. I dziś nie mają do mnie żalu o to. Danie klapa w tyłek, a znęcanie się nad dzieckiem, to jest niebo i ziemia.
 • @Rzeczpospolita 22:44:21
  Tak, ja znam to wszystko....
 • @Bara-bar 21:59:37
  Wiem przecież widzę . :))) https://www.klagemauer.tv/index.php?a=showlanguage&lang=pl&id=6060
 • NORWEGIA.. PIĘKNE SEMICKIE PAŃSTWO :((
  Wnioskuje, że Pani mąż jest Żydem.. norweskim.. niech będzie, bo że Pani ma obrzezany umysł to wiemy od dawna..

  Z daleka nie widać problemu koshernostry oplatającej Orła Bialego? Czy nie chce, albo nie może Pani widzieć?

  Z posta wnioskuję, że do Norwegii wyjeżdżają polscy nacjonaliści.. szkoda, bo tu zostaną tylko internacjonalisci :(
 • @wk..ny 23:51:08
  5* :)))
 • @wk..ny 23:51:08
  Pewnie, ze tak. Masz racje ty, ktory podpisac sie nie potrafisz, bo podpisywanie sie czterema literami i dwoma kropkami (wk..ny) i malpa potrafi. :)))))))

  Moj maz Zydem/zydem???Ja Zydowka/zydowka??? Skad ty spadles kochaniutki?

  Ty Polakiem nie jestes, tys debilem:))) A Polak to NIE debil!

  Prawdziwy Polak, pozna we mnie Polke na tysiace krokow!!!

  Jest taka ojczyzna debilow i oni w debilstwo wierza i debilstwu sa wierni i na szczycie debilizmu ostastnio w tej krainie przewodzi prezez Kaczynski :)))

  Ale to nie moja ojczyzna, lecz twoja chloptasiu!
 • @Bara-bar 07:37:42
  Zobaczcie debile ten film do konca
  https://www.youtube.com/watch?v=hjF0l6CMYAE
 • @Bara-bar 07:37:42
  Napad nieproporcjonalny i nie uzasadniony. Wpis Szanownej Autorki to jeden z cyklu wmawiania Polakom antysemityzmu (jak go nie ma -trzeba stworzyć) Metody tworzenia są znane. Proszę się przyjrzeć Zachodowi, gdzie policja pilnuje synagog i żydowskich szkół. By, być może nie mówią o Żydach, ale to tylko dlatego, że również nie mówią o innych sprawach niepoprawnych politycznie, wychowanie w zakłamaniu. Polacy z natury są bardziej otwarci, ale często te rozmowy sami prowokują, bo jest im potrzebny jak woda rybie. Obiektywnie po 45 roku jak nie z jednej to z drugiej strony siedzą przy korycie i doprowadzili Polskę do stanu, w jakim się
  znajduje. Poza tym nikt nikogo nie zmusi do miłości. Przeciwnie -ustawa nakładajaca kary za tzw. antysemityzm świadczy o preferowaniu w Polsce jakiejś grupy.i Prezydent zapraszający do Pałacu okazjonalnie przedstawicielie i jednej grupy mniejszościowej budzi pogardę w innych. Zresztą Żydzi w ostatnich statystykach nie są wykazywani jako mniejszość, to co to za konsekwencja? Powinien ogłaszać, że zaprasza Judeopolaków. Skoro oficjalnie Żydów w Polsce nie ma, to na co ten wyimaginowany antysemityzm? Są ale ich nie widać? Widać, widać bardziej niż Polaków.
 • @Repsol 00:38:14
  ''@wk..ny 23:51:08
  5* :)))''
  //
  Rapsol czy ty masz rozum???
  Bo cos na pewno masz, ale nie sadze, ze to rozum.
 • @wercia 08:29:49
  Najlepiej byłoby -zgodnie oficjalnym życzeniem udawać, że poza Izraelem nie istnieją. Ale przecież im nie o to chodzi. Jak mi mówiła kiedyś stara Żydówka: .jeśli o tobie mówią, nieważne czy dobrze czy żle, to ciesz się, bo to oznacza, że żyjesz. Gorzej, jeśli wcale przestaną o tobie mówić.

  ps. błędy wynikły z mechanicznego przeskakiwania w trakcie pisania.
 • @ Bara-bar
  Ty już dawno zrzekłaś się polskiego obywatelstwa!

  „Ja do Polski juz nigdy nie wroce!” (Bara-bar 16.04.2017 21:33:29)
 • @Zawisza Niebieski
  ''Państwo Izrael powstało przy dużym wsparciu Polaków narodowości żydowskiej. Ramię zbrojne dostarczył oddziały Andersa. Wystarczy popatrzeć na miejsce urodzenia przywódców Izraela. ''

  // Tak!
 • @Zdzich 08:57:11
  ''Ty już dawno zrzekłaś się polskiego obywatelstwa!

  „Ja do Polski juz nigdy nie wroce!” (Bara-bar 16.04.2017 21:33:29)''
  //

  Masz racje, bo Polska dawno temu przestala byc Polska!!!!
 • @Bara-bar
  No to zrzekaj się, nikt tu w Polsce po tobie i tak nic tu nie wnoszącej poza bazgrołami wychodzącymi z obrzezanego już doszczętnie mózgu na blogu płakał nie będzie. Szalom, na więcej szkoda czasu i klawiatury.
 • @
  Teraz Polska jest w fatalnej sytuacji, bo z jednej strony NIE chce przyjmowac uchodzccow, a z drugiej strony Polska chce, by Polakow przyjmowano wszedzie.

  Tak to nie ma ''Polacy''! Min.Szydlo 'zalatwila' wszystkich Polakow odmownie!!!
 • @kula Lis 67 09:40:53
  OK,ja sie zrzekne, jesli ty i twoj syn (mieszkajacy w Stanach) nie bedzie na zachod przyjezdzal w poszukiwaniu pracy!Powiedz synalkowi, by Stany Zjednoczone opuscil!!!
  Niech twoj synalek wroci do Polskii!!!

  A jesli nie, to poszol won bydlaku!!!
 • @Bara-bar 10:00:14
  Ty jewrejska suko chyba z p..dą w poprzek, takie jak ty osobniki w 1940 witali sowietów, chodzili z NKWD i wskazywali do wywózki na sybir w tym moją rodzinę, a potem zajmowali ich włości, zresztą po powstaniach Listopadowym i Styczniowym robili to samo! Tobie i tobie podobnym plującym na Polskę i Polaków obywatelstwo powinno odebrać się z urzędu. Co do syna to suko jewrejska się od niego odpierdol bo wykształceniem mu i inteligencją do pięt nie dorastasz, to nie on tam jechał tylko korporacja w której pracował w Warszawie a potem w Wiedniu go tam ściągnęła by firmę ze złodziejskich w tym żydowskich złogów wyczyścił ktoś z zewnątrz i bez koneksji i układów, oraz nie żyd!. A Utah jest bardzo konserwatywnym a nie lewackim jak twa zboczona pedalsko-lesbijska Norwegia stanem, rządzą tam Mormoni. Jest tam dyrektorem ekonomicznym.
 • żydówka Bara-bara emigrantka z 1968 r celowo spłyca temat !!!
  Bara-bara chce nam wmówić że my Polacy Słowianie nienawidzimy żydów bo są żydami ! KŁAMSTWO !!!!!!!!

  Ja nienawidzę żydowskiego Rasizmu i żydowskiego Nepotyzmu !!!! ja nienawidzę żyda bezpaństwowca kosmopolitę który niszczy państwo od środka !!!!!! Niszczy kulturę Słowian , Niszczy Tożsamość Słowian !!!

  Nie mam żadnego uprzedzenia do Polaka żydowskiego pochodzenia ! który
  jest zasymilowany z Polakami z Polska Kulturą i Polską Tożsamością !!

  Bara -bara ! Polska jest Okupowana przez międzynarodową mafie żydowską i dlatego w Polsce żyd to okupant tak jest od 1945 r do dziś
  z przerwą na rządy Edwarda Gierka i dlatego was żydów tak po ludzku Nienawidzimy !!!

  PRECZ Z OKUPACJA ŻYDÓW ! CHCEMY DEMOKRATYCZNYCH WYBORÓW W POLSCE I RÓWNEGO DOSTĘPU DO TVP !!!!!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żyd to rasizm nepotyzm kłamstwo i dlatego żydzi sa najbardziej ZNIENAWIDZONĄ rasą na świecie !
 • Jeśli tak, to zrzeknę się polskiego obywatelstwa!
  - straszna grożba, ale proszę śmiało się zrzekać ... i przyjąc np. izraelskie
 • @Zawisza Niebieski 21:48:47
  "antypolskie, polskojęzyczne media redemptorystów robią z nas od dawna antysemitów" - no tak, a żaba ma sierść

  Może i z was robią, bo ze mnie jakoś nie ... no chyba że ktoś myli spostrzegawczość z antysemityzmem
 • @MacGregor 11:13:01
  Ona je ma.
 • @kula Lis 67 11:58:38
  pewnie wciąż cierpi na traumę marca 1968 - a wiadomo, że nic tak nie leczy żydowskiej traumy jak jakaś "odzyskana" kamienica w Warszawie
 • @MacGregor 12:11:18
  Trafiłeś 100/100!
 • @kula Lis 67 12:18:50
  nie pomijaj mnie, bo ja tez trafilam 100/100:)))
 • @kula Lis 67 10:48:14
  Kula Lis udawadnia, ze Polak znaczy antyzyd.

  Ja Polka temu przecze!

  Jestem tylko ciekawa jak jego synalek radzi sobie ze swym tatusiem w USA (zydowskim wedlug tatusia przeciez)?

  I jesli Kaczynski taki dobry, jesli Rydzyk taki dobry, to dlaczego do Polski (Kaczynskiej, Rydzykowskiej...) nie gnaja obcokrajowcy?

  Dlaczego mlodzi Polacy jakim jest synalek Kula Lis nie zostaja w Polsce, lecz pchaja sie rekoma i nogami do zachodnich krajow (rzekomo zazydzonych)?

  Jesli mata odpowiedz, to podajta:))))

  Smiac sie chce z tych ''patriotycznych'' ''Polakow'', ktorych wszystko dzieli i jedno tylko laczy, mianowicie: nienawisc do zydow, a jednoczesnie do zydowki sie modla.......:))):(((
 • @Bara-bar 13:44:18
  Ty nie jesteś Polka, ty Salci masz tylko jeszcze? polskie obywatelstwo, a to nie to samo co Polka. [Jestem tylko ciekawa jak jego synalek radzi sobie ze swym tatusiem w USA (zydowskim wedlug tatusia przeciez)?] ja nie jestem w USA, lecz tu w Polsce, w Opolu. Na więcej szkoda klawiatury.
 • @kula Lis 67 14:45:54
  '' ja nie jestem w USA, lecz tu w Polsce, w Opolu.''
  //

  A twoj syn gdzie jest???

  Bo z tego co pisales to jest on w USA i tam jak mi udawadniales ma sie on w USA swietnie.

  Pytanie polega na tym, bys wytlumaczyl nam wszystkim, dlaczego twoj synalek nie jest w Polsce, lecz w USA i dlaczego Polacy w Polsce nie maja sie swietnie, lecz musza wyjezdzac do ''zazydonego zachodu'', bo w ''niezazydzonej'' Polsce jest im tak bardzo zle!
 • @Bara-bar 22:22:52
  Zastanawiam się, droga Barbaro, których fragmentów Bożego Słowa będziesz jeszcze zabraniać?
  Boże Słowo wyraźnie nakazuje karcić krnąbrne dzieci. gdybyś miała dzieci to byś wiedziała, jakie pojawiają się problemy wychowawcze z nastoletnią młodzieżą. Najpierw bezkarne dzieciaki zaczynają być nieposłuszne; nie muszą się uczyć, nie muszą słuchać rodziców, nauczycieli, nie muszą słuchać Bożego Słowa, mogą palić papierosy, pić piwko, używać dopalaczy, mogą dziczeć, głupieć, bo tego chce Barbara i diabeł.
  A wystarczyłoby przyłożyć szczeniakowi ze dwa razy pasem na tyłek, trochę by go poszczypało, ale byłby uratowanym normalnym człowiekiem.
  Ilu z bijących dzieci jest zwyrodnialcami, a ile nie karconych dzieci wyrasta na ludzi?
 • @Zawisza Niebieski 22:57:48
  ''Oddaliłaś się od Polski, działasz pod wpływem skrajnych informacji.''
  //


  Nie jest to zgodne z faktami!
  Jest akurat odwrotnie!

  Ja dzieki temu, ze oddalilam sie od Polski, nie jestem pod wplywem skrajnych informacji!!!

  Zydzi sa wszedzie, jednak w zadnym kraju nie ma takich debili, jacy sa w Polsce!
  Czy w Norwegii moglby pojawic sie Rydzyk i stworzyc sobie Rydzykolandie?

  Odpowiedz: NIE!!!

  Ale w Polsce to mozliwe i Kaczy lud Rydzykowi to umozliwia i daje na to swe ostatnie pieniadze.

  Ja nie jestesm skrajna, skrajna jest polska rzeczywistosc!

  Tak, w Norwegii zbrodniarz Breivik ma sie w wiezieniu dobrze, bo w Norwegii wiezienie to nie kara, (a zgodnie z Biblia) odizolowanie, by nie szkodzic...

  Widzisz, dlatego Breivik wiedzac, ze nie jest w stanie stworzyc sobie Rydzykolandii (Breivikolandii) zaatakowal, bo TU lud mysli, a w Polsce co dziesiaty/setny/tysieczny mysli!
 • Bara-bar; ... "zrzeknę się polskiego obywatelstwa!"
  -Im prędzej tym lepiej! (Dla Polski).
 • @Bara-bar 15:11:00
  A gówno to ciebie Salci obchodzi gdzie on jest i gdzie pracuje!
 • A kto jest żydem?
  Zakończenie
  Żydzi zawsze uważali i nadal uważają Polskę za raj dla siebie. “Polscy” historycy – oczywiście Żydzi – szyderczo wychwalają “polską tolerancję”, która okazała się zgubna dla Polski.
  Żydzi propagują w Polsce patriotyzm dla przygłupów: stawianie pomników, zajmowanie się cmentarzami, świętowanie przegranych powstań itd. Z tego bezrozumnego sentymentalizmu nic nie wynika dla narodu. Polacy zajmują się rzeczami drugorzędnymi – podczas gdy Żydzi zniewalają ich Ojczyznę politycznie i duchowo, oraz grabią polski majątek narodowy.
  Żydzi żyją wśród nas, głęboko zakonspirowani, noszą piękne polskie nazwiska, są – a jakże – ochrzczeni, chodzą do kościoła, a nawet zostają księżmi i biskupami. Znają doskonale naszą mentalność, nasze tajemnice, są z nami powiązani relacjami zawodowymi, koleżeńskimi a nawet rodzinnymi. Oni wiedza o nas wszystko – my natomiast nie wiemy o nich prawie nic, nie mamy dostępu do ich struktur, nawet nie umiemy ich rozpoznawać – wiec nic dziwnego, że maja nad nami olbrzymią przewagę.
  Ponieważ Żydzi posiadają władczą mentalność, są doskonale zorganizowani i solidarni – wiec opanowali pozycje kluczowe dla egzystencji i dla tożsamości kulturowej Narodu Polskiego.
  Konsekwentnie, krok po kroku, przerabiają nas na żydowskich Polaków poprzez zażydzenie kultury i wypłukiwanie z niej tego, co rodzime polskie (katolicyzm, łagodność obyczajów, skromność, honor, chęć pomocy drugiemu człowiekowi itp.). Zaś na płaszczyźnie materialnej zepchnęli Polaków do poziomu niewolników, w najlepszym razie parobków, zajętych jedynie biologicznym przetrwaniem, pozbawionych własnego warsztatu pracy, a wkrótce pozbawionego własnej ziemi, domów i mieszkań.
  Oto mamy państwo z nazwy polskie – gdzie naród polski staje się coraz bardziej “mniejszością” w znaczeniu politycznym, gospodarczym i kulturowym, rządzony przez Żydów nienawidzących tego narodu.
  Na tym kończy się cykl wykładów pt. “Jak rozpoznać Żyda”.
  Zgodnie z przewidywaniami w mojej skrzynce pocztowej znalazłem pewną ilość niezwykle wulgarnych obrzydlistw żydowskiego autorstwa. Potwierdza to tylko jedną z moich tez: Żyd, przyparty do muru argumentami, których nie potrafi zbić, przechodzi do chamskich wyzwisk, wulgaryzmów, lania gnojówki na oponenta itp. Jest to właśnie jedno z typowych żydowskich zachowań.
  Autor tekstu: Klimon Solowiecki
  http://solowiecki.boom.ru/jak_rozpoznac_zyda.html
 • @ele 10:49:47
  Kobieto, wez sobie ziolek na uspokojenie (melisa, dziurawiec...), bo jak nie, to nam tu koziolka wywiniesz, a tego bym nie chciala, bo ja miluje bliznich.

  Kobieto ja jestem Polka, a Polak to brzmi i brzmiec powinno DUMNIE!

  Kto to Polak?
  Podam ci definicje: Polak/Polka to osoba, ktora broni slabszych (kimkolwiek ci slabsi by nie byli)!

  A ty kochaniutka nawet nicku polskiego nie masz!

  Polska jest okupowana nie przez zydow, a przez idiotow!!! i dlatego w Polsce idioci sa na stanowiskach i mamy Idiotoland, czyli kaczo-rydzyko-land!!!
 • @Bara-bar 15:33:35
  Breivik jest bohaterem dzisiejszych czasów. Pisałem ci już o tym dlaczego. Żydzi zawsze byli inspiratorami i wykonawcami zbrodni na świecie a na Polakach szczególnie, czy to ci z zachodu czy wschodu. To oni byli handlarzami niewolników tak w Turcji jak i Ameryce. Historię trzeba by pisać od nowa, także o rzekomym holocośtam. W Wuju Google wszystkiego się dowiesz Salci.
 • @kula Lis 67 15:59:26
  ''Breivik jest bohaterem dzisiejszych czasów. Pisałem ci już o tym dlaczego.''
  //

  Co?!!!
  Breivik jest takim samym bohaterem jak pedofil!!!
  Idz sie leczyc czlowieku!!!

  I nie Kula Lis, tys mi nie pisal dlaczego!!!
 • @Bara-bar 16:16:17
  Pisałem i to nie tylko u ciebie, poszukaj, powtórki nie będzie.
 • @Bara-bar 15:55:47
  [Kobieto ja jestem Polka, a Polak to brzmi i brzmiec powinno DUMNIE!]ty nie Polka lecz Salci...nawet Quń/Giertych syn żydówki by ciebie obśmiał czytając twe wypociny.
 • @von Finov 15:32:17
  ''Zastanawiam się, droga Barbaro, których fragmentów Bożego Słowa będziesz jeszcze zabraniać?''

  //

  Oj, brzydko, pachniesz szatanskim swiadem.

  Zobaczymy po zmartwychwstaniu, po jakiej stronie ty bedziesz, i po jakiej ja.
  Ja wiem jedno, ze po stronie chrzescijan, zydow, buddystow, muzulmanow..., nie bede.

  A ty klamiesz, wiec bedziesz po stronie klamcow, czyli szatana.

  Mnie tam nie bedzie! Pa :), na razie :), do niezobaczenia:)....
 • @kula Lis 67 16:24:41
  No..., pod takim nawalem ''dowodow'' poddaje sie i potwierdzam teze Kula Lis i innych (mundrych, aby nie powiedziec mundurowych), ze w Polsce rzadza zydzi, bo w Polsce mieszkaja tylko zydzi (na zydow glosujacy) i w zwiazku tym Polacy sa TYLKO poza granicami Polski ( jak ja od dziesiecioleci), a kto w Polsce to Zyd/zyd! :))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @kula Lis 67 16:20:16
  ''@Bara-bar 16:16:17
  Pisałem i to nie tylko u ciebie, poszukaj, powtórki nie będzie.

  kula Lis 67 21.04.2017 16:20:16''
  //

  Czyli ty jak ta francuzka z francuskiej linii oporu, fancuzkiego podziemia, mowisz TYLKO RÀZ i powtarzac nie bedziesz, (nie wiem dlaczego na smiech mnie zbiera) :)))))
 • Do @Bara-bar 15:55:47
  Znowu spłycasz po żydowsku ,udajesz że nie jesteś kumata i omijasz tematy niewygodne dla ciebie żydówko !

  Ja o równym dostępie do TVP a ty mi żydówko wykład robisz wykład o ziołach !

  Ja o okupacji Polski żydowskiej mafii światowej a ty mi żydówko melisę proponujesz !

  Ja o demokratycznych wyborach w Polsce a ty mi żydówko wmawiasz ze jestem kobietą !! a jak byk pod każdym listem piszę

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polak to Słowianin ! reszta to nicość
 • @ele 19:43:21
  Zyje ponad piecdziesiat lat, a dzis jakas tam kochaniutka (odwloka nie majaca nawet polskiego nicku) 'ele' mowi mi, ze Polka nie jestem, lecz wedle debilnej 'ele' jestem zydowka.

  ''Ele'' tys nawet nie czytala co ja pisze, bazgrzesz w ciemnosci. Zobaczylas w moim wpisie slowo ''Zyd'' i emocje zastapily ci myslenie.

  Na drugi raz tak nie czyn.

  Ja akurat Zydowka/zydowka nie jestem, ale gdybym byla, to coz bys mi uczynila?

  Nie krepuj sie, lecz pisz.

  Bo wiesz co ja bym zrobila? ja bym ciebie przytulila!

  Czy wiesz dlaczego bym tak zrobila?

  Ja ci powiem dlaczzego, bo ja jestem osoba wyposazona w empatie, i byc moze dlatego nauki Ewangelii docieraja do mnie...
 • @Zawisza Niebieski 22:57:48
  ''Ja wychowałem swoje dzieci. Ostatnio rozmawiałem z nimi. Dwa razy dałem w tyłek, tak że zapamiętały. I dziś nie mają do mnie żalu o to. Danie klapa w tyłek, a znęcanie się nad dzieckiem, to jest niebo i ziemia.''
  //
  Masz racje, ''danie klapa w tylek'' jednak ja nie o tym pisze.

  A tak na marginesie, ja nie dalam moim synom zadnych klapsow, bo slowa wystarczyly.

  Byla tez dwojka mobujaca mojego mlodszego syna i im tez przeMOWilam.

  Tak im przeMAWilam, ze za slowa zostalam wezwana na policje, i policjantkom tez poWIEdzialam i zrozmialy.

  Mozna wiele MOWA osiagnac
 • @von Finov 15:32:17
  ''Zastanawiam się, droga Barbaro, których fragmentów Bożego Słowa będziesz jeszcze zabraniać?''
  //

  A czy ja zabraniam Bozego Slowa???

  Podaj, zacytuj mnie, ze ja zabraniam Slowa Bozego!!!

  Nie podasz, nie zacytujesz, bo klamstwo glosisz bos z szatanem!!!
 • Bez komentarzy?
  Jeszcze ich nie czytałem.

  "(...) spotykam się ze starym kolegą mojego męża i ten ze mną rozmawia, ale kiedy dowiedział się, że jestem Polka, zmienił temat i zaczął mówić źle o Żydach/żydach.
  (...) powiedziałam temu Norwegowi, że on sam podobny jest do Żyda/żyda, więc pewnie jest!"

  Napisała Polka (?), która wyzywa ludzi od żydów.

  Nic dodać, nic ująć!

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Autor & wszyscy!
  "Wiecie, dlaczego mężczyźni sikają na deskę klozetową?
  Ponieważ kobiety nie używają klapy!"*

  Pieprzyć semityzm! To rasizm. Genetyka Wam udowodni, że każdy jest każdym.
  Problemem są ideologie: szowinizm, faszyzm, komunizm, nazizm, imperializm, syjonizm, kreacjonizm, muzułmanizm, chrześcijanizm, konfucjanizm, nacjonalizm... etc.

  Wszystko oparte na trzech filarach:
  1) Wiara- w powodzenie zmian;
  2) Nadzieja- że się mimo wszystko uda;
  3) Miłość- wszak wszystko z miłości do ludzkości.

  Obudźcie się! Otwórzcie oczy!
  Każdy kto podnosi temat antysemityzmu Polaków, to wróg polskości.
  Koniec i kropka!

  * Tomo Piech, "Tabu nieuczesane".

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Do żydówki @Bara-bar 22:05:08
  Bracia Słowianie żydówka o nicku Bara-bara zaklina nas ze nie jest żydówką [ domyślam się ze ta żydowska odwłoka wstydzi sie swego pochodzenia ] i ja ją po ludzku rozumiem !

  Bara -bara ! ty jesteś żydówką bo myślisz jak żydówka ! mówisz jak żydówka ! ty nawet nie wiesz ale utożsamiasz sie z żydami bo jesteś żydówka która nieumiejętnie udaje polkę !

  Skąd ty żydówko wymodziłaś że skrót nicka [ ele ] jest kobiecy i że ja jestem Kobietą ???? [ tylko w chorej żydowskiej głowie może coś takiego powstać ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Unia Słowian zamiast żydowską UE
 • @Bara-bar 22:22:52
  "...ja się dowiaduję..." - rozumiem, że z Gów.a wybiórczego, albo od lewactwa.
  "...przez rodziców Polaków!!!" - więcej wykrzykników proszę.
  "...słyszycie płacz dziecka , natychmiast powiadomcie policję!" - tylko jeden wykrzyknik? Typowo lewackie pisane z nastawieniem upaństwowienia dzieci lub przydzielenia urzędnika każdej rodzinie. Tfu!
  "Lepiej, by policja przyjechala wiele razy na prozno, niz raz
  za pozno! - Lewactwo przemawia PRZEZ CIEBIE.

  Nie odnosisz sie do skali zjawiska ale do jednostkowych przypadków. Upaństwowić dzieci, nie?
 • @Bara-bar
  Cała prawda o Arturze Sandauerze ... Napisane przez Aldona Zaorska...Gdyby Artur Sandauer pisał peany na cześć Stalina, pewno by zasiadł na kanapie obok Adama Michnika, przyrodniego brata prawnika odpowiedzialnego za zbrodnie stalinowskie, potomka komunistycznych działaczy. Miałby stado obrońców w ŻIH-u, „Wyborczej” i diabli wiedzą gdzie jeszcze. A tak atakowany Artur Sandauer – pisarz, intelektualista – pozostał sam.

  – W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące (…) Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy. Ta często powielana wypowiedź przypisywana jest nieżyjącemu już Arturowi Sandauerowi. Wypowiedź tyleż bulwersująca, co nieprawdziwa. Artur Sandauer nigdy tych słów nie powiedział i nigdy nigdzie ich nie napisał.

  Skąd więc się wzięła? Dlaczego została mu przypisana i dlaczego środowiska lewicowo-liberalnych kanap nigdy nie paliły się, by wziąć Artura Sandauera w obronę?

  Jego biografia wskazuje, że być może właśnie dlatego, że… przez całe życie pozostawał w konflikcie z częścią tych środowisk, które zmieniały poglądy i postawę w zależności od dostępu do tzw. koryta. Jaka jest więc prawda o tym polskim intelektualiście o żydowskich korzeniach?

  Urodzony 14 grudnia 1913 r. w Samborze Artur Sandauer pochodził z żydowskiej rodziny. Wśród najbliższych byli zarówno działacze Bundu, jak i syjoniści. Sandauer sam ani bundowcem, ani syjonistą nie był. Ani przed wojną, kiedy do Palestyny wyjechała znaczna część jego rodziny, ani w czasie wojny, kiedy znalazł się w getcie w Samborze (w 1943 r. udało mu się z niego uciec i ukryć po aryjskiej stronie), ani po niej. Zresztą jeśli chodzi o stosunek do relacji żydowsko-polskich, to Artur Sandauer, oceniając je trzeźwo, jak i konfrontując postawę środowisk zasymilowanych Żydów z faktami, zmieniał swoją ocenę. W latach 1944–1945 był w LWP korespondentem wojennym Dziennika „Pancerni”, zdemobilizowanym w stopniu podporucznika. W latach 1946–1948 przebywał w Paryżu. W latach 1948–1949 pracował w redakcji tygodnika „Odrodzenie” w Warszawie. Artur Sandauer – intelektualista, który przed wojną ukończył prestiżowy Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie, nauczyciel w Samborze, człowiek znający języki obce, nie pasował jednak do socrealizmu, ociekającego podziwem dla Stalina. Sam Sandauer nienawidził tej ogłupiającej epoki. Nie wypisywał jak inni „intelektualiści peanów na cześć Stalina jak inni intelektualiści, m.in. Adam Ważyk (Adam Wagman), który w wierszu Rzeka sławił „mądrość Stalina”. Nie mógł się pogodzić z ubieraniem literatury i sztuki w sowiecki cajg i z wprzęganiem jej do walki o budowę komunizmu. Nie mógł się pogodzić z tym, że jego żona – surrealistyczna malarka Erna Rosenstein (1913–2004) nie mogła w Polsce wystawiać swoich prac, bo partia nie pozwala, by sztuką było coś więcej niż obrazy typu „Podaj cegłę”. Szybko popadł w konflikt ze środowiskiem opiniotwórczego tygodnika „Kuźnica”, na czele którego stali w kolejnych latach tak wpływowi ludzie jak Stefan Żółkiewski, Mieczysław Jastrun (Mieczysław Agatstein), który po ’56 r. „odwrócił” się od partii, Kazimierz Brandys czy Jan Kott. Jawne wystąpienia przeciwko socrealizmowi sprawiły, że na Sandauera został nałożony zakaz publikowania, który obowiązywał do końca okresu stalinowskiego.

  Na fali odwilży po słynnym referacie Chruszczowa wydał książkę Bez taryfy ulgowej, będącą obrachunkiem z twórcami socrealizmu. Wydawało się, że będzie czołową postacią odwilży, a jednak tak się nie stało. Być może dlatego, że wiedział, kto z nowo „nawróconych” liberałów jakie postawy przyjmował w okresie stalinowskim, i mówił o tym bez ogródek. W dodatku Sandauer popełnił „niewybaczalny błąd”, podważając ówczesną opinię na temat rzekomego antysemityzmu w Polsce powojennej. Na początku lat 60. mówił, że antysemityzmu w Polsce doszukują się najgłośniej środowiska stalinowców odsuniętych od władzy, gdy w rzeczywistości odsunięto ich z powodu ich działalności, a nie z pochodzenia… Wypowiedzi Sandauera były skrzętnie notowane i trafiły do UB. W aktach IPN-u znajduje się np. donos TW „Ewy”, która tak relacjonuje poglądy Artura Sandauera: [Powiedział, że] wszystkie wystąpienia antysemickie są (…) robione tylko przez Żydów, którzy czują się mniej popierani i skrzywdzeni jak Schaff, Jastrun, którzy dotąd „nie wiadomo za co dostawali wysokie nagrody państwowe, a teraz im się urwało”. Na stosie paliłbym np. takie żony Tuwima, które na głowie stają, żeby udowodnić, że Tuwim nie był Żydem. Rzecz jasna ani takie wypowiedzi, ani przychylne stanowisko wobec poglądów narodowych nie mogły pozostać bez reakcji. Równolegle jednak w połowie lat 60. doszukiwanie się antysemityzmu zaczyna przynosić efekty. Robiono to tak skutecznie, że w efekcie wygenerowano ten problem… Przypomnijmy choćby wystąpienia Gomułki… Następuje eskalacja konfliktów na tle pochodzeniowym. Sytuacja przekonuje Sandauera, że antysemityzm w Polsce się odradza. W 1968 r. następuje kumulacja nagonki na ludzi pochodzenia żydowskiego. Jeśli chodzi o Sandauera, w porównaniu do innych są to drobiazgi: odmowa nadania stopnia profesora, odmowa zgody na budowę garażu, do tego dochodzi postępowanie karne przeciwko jego synowi. W końcu tych „drobiazgów” nazbierało się tyle, że Artur Sandauer postanowił wyjechać do Izraela i dołączyć do swojej rodziny. Na to jednak stanowczo nie zgodziła się ani żona, ani syn. Sandauerowie zostali w Polsce.

  Problem w tym, że po 1956 r. opozycjonistami stało się wiele osób, którym wcześniej nie przeszkadzał stalinizm albo które wywodziły się z rodzin stalinowskich. Ani Sandauer na nich, ani oni na Sandauera nie mogli patrzeć życzliwie. Tak zostało aż do „karnawału Solidarności”, z którą, jak odnotowano w specjalnym raporcie MSW, pisarz utrzymywał kontakty. Była to tylko część prawdy. Artur Sandauer utrzymywał kontakty z Solidarnością, ale też z Julią Brystygierową. W dodatku mając świadomość, że w środowiskach opozycyjnych znaleźli się tacy ludzie jak Wiktor Woroszylski, podchodził do nich nieufnie, tym bardziej zresztą, że nawet w tzw. drugim obiegu odmówiono mu druku. To go ostatecznie zraziło do „kanapowych” partii warszawskich i pchnęło do kroku, który okazał się największym błędem – poparcia gen. Jaruzelskiego i stanu wojennego. Artur Sandauer przyjął też członkostwo w Narodowej Radzie Kultury. Tego nikt już mu nie darował i nie zapomniał aż do jego śmierci w 1989 r.

  Artur Sandauer był intelektualistą. W okresie stalinowskim nie ryzykował życiem, krytykując system jako taki, ale sprzeciwiał się socrealizmowi – prądowi w literaturze i sztuce, który komunizm narzucał. Nie siedział w więzieniu za przekonania, ale też nie odmawiał nikomu prawa do własnych przekonań. Skąd więc przypisanie mu wypowiedzi, która nigdy nie miała miejsca? Być może było to celowe działanie, typowa ubecka czy esbecka „wyrzutka”, rodzaj zemsty na człowieku, który miał świadomość rozgrywek natolińczyków i puławian. A może błąd w interpretacji treści książki Artura Sandauera o sytuacji przedwojennych pisarzy żydowskich, w której stawiał tezę, że przedwojenny antysemityzm ma podłoże antyinteligenckie. W tej książce właśnie, pisząc o tamtym okresie, przywoływał znaną opowieść Liwiusza Meneniusza Agrippa, jak to ciało znienawidziło i zbuntowało się przeciw własnej głowie. To, co pisał Sandauer, nie ma nic wspólnego z przypisywaną mu analizą relacji Polacy i Żydów po drugiej wojnie światowej czy z losami Żydów w tym okresie. Być może więc fałszywa interpretacja i przekręcenie fragmentu dało początek wypowiedzi, wielokrotnie powielonej w internecie i błędnie zacytowanej przez „Warszawską Gazetę”. Gdyby Artur Sandauer pisał peany na cześć Stalina, pewno by zasiadł na kanapie obok Adama Michnika, przyrodniego brata prawnika, odpowiedzialnego za zbrodnie stalinowskie, potomka komunistycznych działaczy. Miałby stado obrońców w ŻIH-u, „Wyborczej” i diabli wiedzą, gdzie jeszcze. A tak, atakowany Artur Sandauer – pisarz, intelektualista – pozostał sam.
  I nawet prokuratura nie chciała sprawdzić, kto pierwszy przypisał mu te haniebne słowa, które z pewnością pisarz sam uznałaby za potwarz.
  „Warszawska Gazeta” czuje się w obowiązku to publicznie wyjaśnić.
  http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4746-cala-prawda-o-arturze-sandauerze
 • @wiedzajestwksiążkach 01:20:53
  Ja wlasciwie w tym co napisales sie zgadzam. Wlasciwie, znaczy, ze wprowadzilam bym male poprawki.
 • @ele 07:39:23, OGARNIJ SIE! Masz dostep do info, wiec sprawdzaj...
  Ele napisala:

  ''Bracia Słowianie żydówka o nicku Bara-bara zaklina nas ze nie jest żydówką...''

  //

  Kochaniutka ja nie zaklinam wogole (skad ci slowo 'zaklinanie' przyszlo do glowiny twej?).

  Czyli to pierwsze twoje ele klamstwo.

  Ele, jesli ty koniecznie chcesz mnie zwac Zydowka, Chinka..., to zwij mnie tak. Ja nie mam nic, absolutnie nic przeciwko temu.

  A tak na marginesie ele, czy ty wogole wiesz na czym polega roznica miedzy bycie Zydem, a zydem?

  Na podstawie twoich komentow widze, ze nie wiesz, sprawdz (poczytaj na internecie, w Bibliotece....).

  Otoz Zyd to jak Polak, czyli to narodowosc, i nie ma nic wspolnego z religia.

  Natomiast slowo katolik, to jak zyd, budda..., czyli chodzi tu o religijnosc, o wiare, a nie o narodowisc.

  Ele masz bardzo ograniczony zasob wiedzy, a to wielka szkoda.
 • @Andron 14:31:08
  O czym ty piszesz???

  Chcesz jak ele (i wielu innych), nazywac mnie zydowka? To nazywaj.

  A moze chcesz przeciwnie? moze chcesz nazywac mnie (jak KerenOr) antysemitka? To nazywaj.

  A moze chcez mie nazwac lewakiem? To nazywaj.

  Ja wcale o to jak inni mnie nazwaja nie dbam.
 • @kula Lis 67 15:19:40
  I znow zaserwolales mi tasiemiec?

  Zaserwolales mi z pelna swiadomoscia, wiedzac doskonale, ze ja tasiemcy nie czytam i dlatego na tasiemce nie odpowiadam, bo czasu nie mam.

  A co napiszesz o Zeromskim i innych?

  I dlaczego ciagle jestes -tkwisz- w przeszlosci?

  Czlowieku, w jakim ty roku utkwiles???
 • @Bara-bar 22:08:28
  Trzymaj się Barbaro i nie daj się zahukać "dżentelmenom"
  Pozdrawiam
 • @roux 23:53:18, ja sie nie daje, bo ja Bogu wierze.
  Dla mnie Slowo Boga jest najwazniejsze, a nie slowa ludzi.

  Dla tych, ktorzy tu sie prezentuja (jako moi krytycy), slowo czlowieka jest najwazniejsze, a nie Slowo Boga (spisane w Biblii).

  Czyz nie dlatego reaguja na moje slowa i wogoole na Slowo Boga?

  Ja nazwalam antysemityzm debilnym i oni sie obrazili.

  Natomiast ja na nikogo sie nie obrazam.
 • @Andron 14:31:08
  '//
  '' "...słyszycie płacz dziecka , natychmiast powiadomcie policję!" - tylko jeden wykrzyknik? Typowo lewackie pisane z nastawieniem upaństwowienia dzieci lub przydzielenia urzędnika każdej rodzinie. Tfu!
  "Lepiej, by policja przyjechala wiele razy na prozno, niz raz
  za pozno! - Lewactwo przemawia PRZEZ CIEBIE.

  Nie odnosisz sie do skali zjawiska ale do jednostkowych przypadków. Upaństwowić dzieci, nie?''
  //

  Jesli ja nie odnosze sie do skali zjawiska, to TY SIE ODNIES!!!

  Czyli, wedlug ciebie jest lewactwem ratowanie dzieci z rak oprawcow?
  Wedlug ciebie lepiej jest by matka i ojciec/ojczym bili niemowlaki, usmniercali je...???

  Powiedz mi z jakiego bractwa, zakonu (bestiastwa) jestes, skoro twierdzisz, ze dzieci maja byc wasze?!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930