Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
809 postów 6764 komentarze

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

CZY BÓG PORADZI SOBIE Z NAMI GRZESZNIKAMI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy też skapituluje? I bezradnie rozłoży rece…? i odda nas szatanowi???

 

To, że Bóg skapituluje głoszą wszyscy chrześcijanie (nawet ci, którzy na Neonie zwą siebie chrystusowymi, a przeciez głoszą bożka zabijake…)!!!

Takiego bożka głoszą wszyscy, oprócz takich jak ja!


 Ja wierzę w Boga WSZECH-MOGĄCEGO, dla Którego NIE ma żadnej rzeczy niemożliwej!

 I Który Pragnie, Którego Wolą jest, że w końcu wszyscy zostaną zbawieni (1 Tym.2:4), ale każdy według swej kolejnosci…

 

http://bar-bara.neon24.pl/post/97352,bog-pragnie-by-wszyscy-ludzie-zostali-zbawieni-i-doszli-do-poznania-prawdy-1tym-2-4 

KOMENTARZE

 • DO WSZYSTKICH!
  ZMARTWYCHWSTANIE WEDŁUG BOŻEJ KOLEJNOŚCI!

  Barbara napisała o Panu Bogu, iż Jego Wolą jest, „że w końcu wszyscy zostaną zbawieni”. Za moment dodała inny fragment z Biblii a konkretnie z 1 Listu Apostoła Pawła do Koryntian 15 na temat życia wiecznego „ale każdy według swojej kolejności”.

  Otóż kolejność, o której pisze Apostoł Paweł nie dotyczy wszystkich ludzi wszystkich czasów. Owa kolejność dotyczy tylko i wyłącznie ludzi wierzących, ludzi wybranych przez Syna Boga Ojca. Czytelnik dowiedziałby się tego z wpisu Autorki ale kolejny już raz Barbara nie cytuje całej mowy Apostoła Pawła świadomie wprowadzając owego Czytelnika w błąd!

  O jakiej więc kolejności Apostoł Paweł mówi?

  Oto szerszy fragment jego wypowiedzi:

  „20 Tymczasem jednak Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. 21 Ponieważ bowiem przez człowieka [przyszła] śmierć, przez człowieka też [dokona się] zmartwychwstanie. 22 I jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni, 23 lecz KAŻDY WEDŁUG WŁASNEJ KOLEJNOŚCI. Chrystus jako pierwszy, potem ci, co należą do Chrystusa, w czasie Jego przyjścia”. 

  1 List Apostoła Pawła do Koryntian 15/20-23

  http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/15.php

  Zauważ Czytelniku o jakiej kolejności mówi Paweł!

  Posłuchaj:

  „ lecz KAŻDY WEDŁUG WŁASNEJ KOLEJNOŚCI. Chrystus jako PIERWSZY, POTEM CI, CO NALEŻĄ DO CHRYSTUSA, W CZASIE JEGO PRZYJŚCIA”.

  Hmmm... Apostoł wcale w tym cytacie nie mówi o tym, że dla całej rodziny ziemian zgotowane jest zbawienie! Uczeń Zbawiciela wyraźnie, bardzo wyraźnie zaznacza, że Pierwszym w Zmartwychwstaniu Jest Pan Jezus, a następnymi w tej kolejności są ci, którzy NALEŻĄ DO CHRYSTUSA! I to oni (ci, którzy należą do Chrystusa) zostaną wzbudzeni do nowego życia „w czasie Jego przyjścia”.

  Takie są słowa i myśli Apostoła Pawła.

  Podsumuję:

  Uczeń Pana Jezusa mówi o kolejności w zmartwychwstaniu. Tą kolejność zaznacza jednoznacznie i ostatecznie. Pierwszym w zmartwychwstaniu jest Pan Jezus, „drugimi” w zmartwychwstaniu są wszyscy ludzie wierzący wszystkich czasów. Zmartwychwstaną oni wtedy gdy Syn Boży objawi się kolejny raz!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @DO WSZYSTKICH!
  ZMARTWYCHWSTANIE WEDŁUG BOŻEJ KOLEJNOŚCI A NIE LUDZKIEJ!

  „20 Tymczasem jednak Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. 21 Ponieważ bowiem przez człowieka [przyszła] śmierć, przez człowieka też [dokona się] zmartwychwstanie. 22 I jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni, 23 lecz KAŻDY WEDŁUG WŁASNEJ KOLEJNOŚCI. Chrystus jako pierwszy, potem ci, co należą do Chrystusa, w czasie Jego przyjścia”.

  1 List Apostoła Pawła do Koryntian 15/20-23

  http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/15.php


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • DO KERENA i wszystkich
  .
  Oczywiscie Kerenie, ze zmartwychwstanie ludzi (wiernych Bogu) bedzie dopiero podczas Powtornego Przyjscia Pana Jezusa, czyli w pierwszym zmartwychwstaniu (to, ci, ktorzy za zycia UMARLI dla grzechu Rzym.6:2, czyli umarli tzw. smiercia DRUGA, choc akurat dla nich to smierc pierwsza).

  Dotychczas TYLKO Pan Jezus Chrystus Zmartwychwstal, NIKT inny!

  Natomiast ludzie niewierzcy Bogu, niewierni, roznego rodzaju zwodziciele twierdzacy np. ze zmartwychwstanie juz jest, zboczency wszelkieo rodzaju..., zmartwychwstana w drugim zmartwychwstaniu...


  Jednak Kerenie, glowna mysla, ktora wyrazam w tej notce, jest to, ze Bog jest Zbawicielem WSZYSTKICH ludzi, bo Jego Wola jest, aby wszyscy byli zbawieni.

  Zgodnie z tym co napisno:

  ''(1) Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były ZA WSZYSTKICH ludzi: (2) za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością.
  (3) Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga,
  (4) Który PRAGNIE, by WSZYSCY ludzie (444.antropous) zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy.
  (5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,
  (6) Który wydał Siebie Samego na OKUP ZA WSZYSTKICH jako świadectwo we właściwym czasie.'' (1Tym.2:1-6)

  http://biblehub.com/interlinear/1_timothy/2-4.htm
  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/15/chapter/2/verse/4/param/1
  https://www.blueletterbible.org/kjv/1ti/2/4/ss1/s_1121004


  A skoro Wola WSZECHMOGACEGO jest, aby WSZYSCY ludzie zostali zbawieni, bo On WSZYSTKICH Swa Smiercia Zbawil, to WSZYSCY ludzie beda zbawieni!

  Ci z drugiego zmartwychwstania rowniez. Smierc druga, to smierc w jeziorze ognia, to smierc dla grzechu.


  NIKT NIE ZOSTANIE ZBAWIONY W SWYCH GRZECHACH!!!

  JESTESMY ZBAWIENI Z GRZECHOW, A WIEC DLA GRZECHOW MUSIMY UMRZEC!

  MUSIMY ZEBRAC CO SIELISMY, KIEDY NIE CZYNILISMY WOLI BOGA!

  Apostol Pana Jezusa pisze, ze zostalo mu wybaczone, ze dostapil milosierdzia, bo dzialal nieswiadomie...


  '' (13) ongiś bluźniercę, prześladowcę i oszczercę.
  Dostąpiłem jednak miłosierdzia, ponieważ działałem z nieświadomością, w niewierze. (14) A nad miarę obfitą okazała się łaska naszego Pana wraz z wiarą i miłością, która jest w Chrystusie Jezusie.

  (15) Nauka to zasługująca na wiarę i godna całkowitego uznania, że Chrystus Jezus przyszedł na świat zbawić grzeszników, spośród których ja jestem PIERWSZY. (16) Lecz dostąpiłem miłosierdzia po to, by we mnie pierwszym Jezus Chrystus pokazał całą wielkoduszność jako przykład dla tych, którzy w Niego wierzyć będą dla życia wiecznego.'' (1 Tym.1:13-16)

  Okazanie milosierdzia, zbawienie, WCALE nie znaczy, ze czlowiek nie zbierze co sial!

  Faryzeusz Szawel przesladowal uczniow Chrystusowych.., ,i PO nawroceniu..., zebral co sial, sam byl przesladowany, bo byl uczniem Chrystusowym i Apostolem Jego!

  Kazdy z nas zbierze co sial.

  Albo teraz tu na zemi, za ziemskiego zycia, albo po zmartwychwstaniu.

  Lepiej tu za zycia na ziemi,
 • @Bara-bar
  POWINNAŚ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SWOIM ŻYCIEM!

  Barbaro, wprowadziłaś ludzi w błąd sugerując, że fragment z 1 Listu Apostoła Pawła do Koryntian 15/23 dotyczy wszystkich, „którzy w końcu zostaną zbawieni”. Ty nauczasz na Neonie, że sprawa życia wiecznego dotyczy wszystkich a nie tylko wybranych.

  Dopasowujesz wersety do swojej teorii i zaczynasz kręcić, obrażając Majestat Syna Bożego! A teraz zamiast przyznać się do swojego błędu na temat wyżej wymienionego Listu, po prostu kłamiesz i brniesz w coraz większe kłamstwo!

  Czyś może zapomniała o tym, że np. bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu nie będzie odpuszczone ani w tym wieku ani w przyszłym? Dlaczego więc wykrzywiasz proste Drogi Pana i głosisz wyzwolenie dla całego rodzaju ludzkiego?

  Napisałaś: „To, że Bóg skapituluje głoszą wszyscy chrześcijanie (nawet ci, którzy na Neonie zwą siebie chrystusowymi, a przecież głoszą bożka zabijakę…)!!!
  Takiego bożka głoszą wszyscy, oprócz takich jak ja!”.

  Ja pragnę być uczniem Chrystusowym ale nigdy, przenigdy nie stwierdziłem, ani nie zasugerowałem, że kiedykolwiek Pan Bóg skapituluje. Zdaje się, że zaczyna Ci się już dość mocno mącić w głowie kobieto!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 00:04:18
  Kerenie jak ty do mnie piszesz? zauwaz jakiego jezyka, jakiego tonu, jakiej formy do mnie - twojej siostry (jak naucza Pan Jezus) bracie, a wiec rownej tobie - uzywasz.
  Ponizej cytuje tylko z jednego - ostatniego - twego komentu do mnie, a gdyby zacytowac wszystkie twe komenty do mnie? to jak myslisz, jakbys wypadl?
  Czy na skromnego, pokornego..., ucznia chrystusowego? czy raczej na pyszalka, ktorego wlasne ego wynioslo ... ''do nieba samego''....?

  Oto jak do mnie piszesz w tym jednym tylko komencie:

  ''POWINNAŚ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SWOIM ŻYCIEM!...

  Barbaro, wprowadziłaś ludzi w błąd sugerując...

  Dopasowujesz wersety do swojej teorii i zaczynasz kręcić, obrażając Majestat Syna Bożego! A teraz zamiast przyznać się do swojego błędu na temat wyżej wymienionego Listu, po prostu kłamiesz i brniesz w coraz większe kłamstwo! ...

  ''Zdaje się, że zaczyna Ci się już dość mocno mącić w głowie kobieto!''
  //


  I na to wszystko, na twe zarzuty pod moim adresem, NIE podales ZADNEGO wersu z Biblii Kerenie!
  Czy tak sie godzi?

  Powiedz mi Kerenie, o czym swiadcza: twoje pierwsze i ostatnie zdania na moj temat w twym komencie?

  ***

  Czys ty wogole czytal moja odpowiedz tobie na temat tego, ze ''bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu nie będzie odpuszczone ani w tym wieku ani w przyszłym?''

  Przeciez juz ci odpowiedzialam!:

  http://Bar-bara.neon24.pl/post/139228,kogo-smierc-chrystusa-zbawia#comment_1397605

  I jak ty na to?
  Jak na lato!
  Ani be, ani me!

  Kerenie, to nie ja wybieram wersy z Biblii, lecz TY!

  To TY Kerenie przemilczasz te wersy, ktore wyraznie mowia o tym, ze Pan Jezus jest Zbawca wszystkich ludzi, a nie tylko wierzacych!

  Ty chcesz, twojq wola jest, by niewierzacy zle skonczyli, by spotkalo ich unicestwienie..., by Bog okazal sie tak samo msciwy i niewybaczajacy jak ty jestes!

  Ale Bog nie jest do ciebie podobny!
  Ty nie potrafisz wybaczyc, byc milosciwy, milowac twych wrogow..., ale Bog potrafi!

  On Sam mowi, ze Jego drogi nie sa naszymi...
  Czytaj Kerenie, i Pana Jezusa o zrozumienie pros:

  ''8 Bo Myśli Moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi Moimi Drogami - wyrocznia Pana.
  9 Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak Drogi Moje - nad waszymi drogami i Myśli Moje - nad myślami waszymi.'' (Iz.55:8,9)


  Kerenie mam do ciebie prosbe, zejdz z wyzyn na ktores sie wdrapal (wlasciwie twe ego sie wdrapalo) i zacznij rozmawiac ze mna jak z siostra, czyli rowna tobie, a nie z kims ponizej ciebie.

  Czytaj, kiedy ci odpowiadam...
  Po postu zachowuj sie jak blizni.

  Spelniaj Przykazania Boga, MILUJ bliznch/sasiadow... (a wiec grzesznikow, skazancow...) taka sama miloscia jaka milujesz siebie samego!

  I z calgo serca zycze ci, bys na prawde poznal Pana Jezusa Chrytusa!

  Bo to co glosisz na temat zbawienia nie jest zgodne z Biblia i swiadczy o tym, ze wogole nie znasz Zbaiciela.
 • @57KerenOr 00:04:18
  Twoj kolega, brat w wierze Grzegorz60 (ktory ciebie wyslawia i ty jego) kiedys napisal cos w tym rodzaju na temat zbawieia, ze to jak byc w celi i czekac na skazanie.., i ktos (Pan Jeuzus) otwiera cele i Grzegorz60 napisal, ze on nie dba o innych, lecz w tym momencie ucieka z celi.

  Ten wpis Grzegrza zapadl mi w pamiec, bo to nie jest postawa spelniajacego Przykazania Boga, lecz egoisty!

  Ale pomyslalam sobie, no coz, byc moze Grzegorz pod wplywem wersow Biblijnych przytaczanych na ty forum, nawroci sie?

  Podobnie myslalam o tobie, kiedy glosiles dziwaczne, bo niezgodne z Ewagelia nauki o zbawieniu tylko niektorych, tak jakby Ofiara Pana Jezusa byla niewystarczajaca! byla tylko za niektorych...

  Sprez sie Kerenie, bo sprawa NIE ciebie dotyczy, lecz Boga!

  Nie ublizaj Mu!
 • @Bara-bar
  CZY TY ROBISZ TO SPECJALNIE?

  Przytoczyłaś ponoć moją mowę, która podobno brzmiała następująco:

  "Barbaro, wprowadziłaś ludzi w błąd sugerując...

  Dopasowujesz wersety do swojej teorii i zaczynasz kręcić, obrażając Majestat Syna Bożego! A teraz zamiast przyznać się do swojego błędu na temat wyżej wymienionego Listu, po prostu kłamiesz i brniesz w coraz większe kłamstwo! ...

  ''Zdaje się, że zaczyna Ci się już dość mocno mącić w głowie kobieto!''.


  I na to wszystko, na twe zarzuty pod moim adresem, NIE podales ŻADNEGO wersu z Biblii Kerenie!
  Czy tak sie godzi?".

  *

  NIE PISZESZ PRAWDY!

  Oczywiście, że podałem werset z Biblii. A jakże, tylko, że Ty Go wykropkowałaś czyli mówiąc jednoznacznie: Uznałaś Go za nieważny w miejscu przeze mnie wybranym. Zobacz do góry! Po moich słowach "Barbaro, wprowadziłaś ludzi w błąd sugerując..." postawiłaś trzy kropki dokładnie w tym miejscu gdzie znajdował się "mój cytat".

  http://s6.ifotos.pl/img/MOJ-komen_xpasape.jpg "Barbaro, wprowadziłaś ludzi w błąd sugerując, ŻE FRAGMENT Z 1 LISTU APOSTOŁA PAWŁA DO KORYNTIAN 15/23 DOTYCZY WSZYSTKICH, „KTÓRZY W KOŃCU ZOSTANĄ ZBAWIENI”. Ty nauczasz na Neonie, że sprawa życia wiecznego dotyczy wszystkich a nie tylko wybranych".

  Nadal kluczysz i wprowadzasz ludzi w błąd... Tym razem kłamiesz mówiąc, że nie podałem żadnego cytatu. A własnie wypowiedź Apostoła Pawła przeczy Twojej nauce.

  W zasadzie Baśka to już koniec naszej rozmowy. Bywaj!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 12:12:10
  .
  Kerenie, czy widzisz kolejnosc komentow i czy w zwiazku z tym widzisz na ktory twoj koment, ktorym moim komentem odpowiadam?

  Bo jesli ci sie to wszystko w glowie, w myslach kielbasi, jesli zapominasz..., no to coz, wspolczuje ci.

  My choroby nie wybieramy i kazdy z nas, nawet najlepszy moze (szczegolnie w naszym wieku) zapasc na Alzheimera i inne rodzaje demensji.

  Mnie rowniez moze sie kielbasic i dlatego powoli sprawdzilam.

  Ciebie rowniez zachecam bys powolutku sprawdzil na ktory koment ja ci odpowiadam...

  Sprawdz to pokolei, a zobaczysz, ze ja wcale nie pominelam kropkami twego komentu w ktorym cytujesz wersy z 1 Listu do Koryntian 15:29-23, lecz napisalam:

  ''Oczywiscie Kerenie, ze zmartwychwstanie ludzi (wiernych Bogu) bedzie dopiero podczas Powtornego Przyjscia Pana Jezusa, czyli w pierwszym zmartwychwstaniu (to, ci, ktorzy za zycia UMARLI dla grzechu Rzym.6:2, czyli umarli tzw. smiercia DRUGA, choc akurat dla nich to smierc pierwsza).

  Dotychczas TYLKO Pan Jezus Chrystus Zmartwychwstal, NIKT inny!

  Natomiast ludzie niewierzcy Bogu, niewierni, roznego rodzaju zwodziciele twierdzacy np. ze zmartwychwstanie juz jest, zboczency wszelkieo rodzaju..., zmartwychwstana w drugim zmartwychwstaniu...


  Jednak Kerenie, glowna mysla, ktora wyrazam w tej notce, jest to, ze Bog jest Zbawicielem WSZYSTKICH ludzi, bo Jego Wola jest, aby wszyscy byli zbawieni....''
  //


  Ja sie za co do mnie i o mnie piszesz nie obrazalam w przeszlosci i nadal sie nie obrazam (bo ja sie wogole nie obrazam), nie mam do ciebie tez zalu..

  I Kerenie (w przeciwienstwie do cebie), ja wcale NIE wymagam, bys sie przyznawal do bledu, NIE MUSISZ SIE PRZYZNAWAC zes sie pomylil, ze popelniles blad...

  Nie musisz, a to dlatego, ze to biblijnie nielogiczne, bo zgodnie z nauka Biblii, my wszyscy ludzie jestesmy omylni, popelniamy bledy...=grzeszni.

  http://biblehub.com/greek/266.htm
  https://www.blueletterbible.org/lang/Lexicon/Lexicon.cfm?strongs=G266&t=KJV

  I my wierzacy Zbawcielowi doskonale o tym wiemy, wiec takie przyznawanie sie, wyznawanie oczywistosci, jest biblijnie nielogiczne.
 • @57KerenOr 12:12:10
  Acha Kerenie, prawie zapomnialabym (co w naszym wieku zaczyna byc codziennoscia :))) ), tys nadal nie odpowiedzial na moj koment dotyczacy sprawy ktora podniosles, a mianowicie sprawy bluznierstwa i grzechu przeciwko Tchnieniu-Duchowi Swietosci-Swietemu.

  Jeslis zapomnial, to przypominam, odpisalam ci:

  http://Bar-bara.neon24.pl/post/139228,kogo-smierc-chrystusa-zbawia#comment_1397605
 • @Bara-bar
  JA NIE POTRAFIĘ TAK LAWIROWAĆ JAK TY!

  No cóż... Trzymaj się! A jeżeli będę chciał wrzucić jakikolwiek koment o tym o czym piszesz, to wrzucę go bez dwóch zdań. Ja "niestety" nie potrafię tak lawirować jak TY. Ale może i dobrze.

  No i jeszcze jedno: Nie jesteśmy tymczasem braćmi w wierze! Nasze poglądy diametralnie się różnią. Ty głosisz uratowanie wszystkich ludzi wszystkich czasów a może i nawet samego... szatana! Ja o tym nie mówię!

  Nie możemy być bratem i siostrą, skoro według Ciebie głoszę bożka zabójcę. Oczywiście wcale tego nie głoszę ale Twój samo uwielbiający się rozum tak właśnie dedukuje!

  Idę do siebie...

  No i na koniec. Ktoś zarzucił Ci że czasami klniesz na Neonie... I ten ktoś ma rację.

  No to trzymaj się!

  57KO


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 12:38:51
  Wiesz co Kerenie, ja od wielu miesiecy mam bardzo malo czasu. Przez pierwsze cztery miesiace, wogole nie wchodzilam na Neon, bo po prostu nie mialam czasu. Teraz wchodze tylko poznym wieczorem, nocami...

  I dlatego z przykroscia stwierdzam, ze zamiast pisac na temat Biblii, odpowiadac na wpisy cytujace Biblie, zajmujesz przestrzen i czas na moim blogu na pisanie o mnie, na molestowanie mnie.

  Napisales do mnie:

  ''Nie jesteśmy tymczasem braćmi w wierze! ''
  //

  A czy ja napisalem, ze jestesmy bracmi w wierze?
  Nie, Kerenie, ja tak nie napisalam.

  Ja nazywajac ciebie bratem, a mnie siostra, nawiazywalam do tego, ze ja wierze, ze Pan Jezus jest Stworca wszystkiego i wszystkich!

  Ja Jemu wierze i wlasnie dlatego nazywam ciebie bratem, ale nie bratem w wierze.


  Piszesz:

  ''Nie możemy być bratem i siostrą, skoro według Ciebie głoszę bożka zabójcę. Oczywiście wcale tego nie głoszę...''
  //

  Jesli nie glosisz bozka zabojce, ktory unicestwi swych wrogow, niewierzacych Mu..., to dlaczego tego nie napiszesz?

  Napisz co takiego Bog zrobi z nienawroconymi!¨z tymi z drugiego zmartwychwstania!
  Nie wstydz sie, nie ukrywaj..., lecz napisz!


  Nie obchodza mnie prywatne wycieczki, ani nie zbieram plotek, jednak widze, ze ty zbierasz plotki o innych, bo napisales:

  '' Ktoś zarzucił Ci że czasami klniesz na Neonie...''
  //

  Czy ty tez zbierasz plotki o sobie? Czy wiesz co tobie ''ktoś zarzucił''?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930