Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
817 postów 6783 komentarze

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

KTO BĘDZIE 1000 LETNIM KRÓLESTWIE BOŻYM?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CZY TY CZYTELNIKU BĘDZIESZ TAM? Czy czujesz się tam zaproszony? Jeśli tak, to przez KOGO? I jak, w jaki sposób się tam znajdziesz?

 

Kto według ciebie decyduje o tym, kto będzie, a kto nie będzie w Królestwie Bożym?

Może WEDŁUG CIEBIE o tym kto będzie w Królestwie Bożym decydują grzeszni ludzie, np: papieże, ciało kierownicze, starsi zboru...? a NIE Bóg?

Biblia naucza, że o tym decyduje Sam Bóg OSOBIŚCIE! Nie Apostołowie Jego, nie uczniowie Jego, lecz ON OSOBIŚCIE!
Czy wiedziałeś/wiesz o tym?

O ile Biblia naucza, że WSZYSCY ludzie zmartwychwstaną (i katolicy i protestanci, i żydzi, i świadkowie, i ateiści..., słowem wszyscy ludzie), bo wszyscy są zbawieni przez Śmierć Pana Jezusa - Baranka Który gładzi grzech świata (Jan.1:29), o tyle Biblia precyzyjnie naucza, że NIE wszyscy będąw Królestwie Bożym (np.Ap.20:1-15)!

Aby być w 1000 letnim Królestwie Bożym TRZEBA spełniać warunki, które są precyzyjnie podane w Biblii!

Czy ty czytelniku w ogóle znasz je? A jeśli nie znasz, to dlaczego? przecież są podane nam w Biblii! Bo nie znając Biblii pokazujesz, że w ogóle nie zależy ci na tym, by w Królestwie Bożym być.

A jeśli znasz te warunki podane nam w Biblii, to czy spełniasz je?

Bo Królestwo Boże NIE jest ani katolickie, NIE jest jak Watykan do którego każdy może wejść. Ani nie jest jak sale królestwa, do których każdy może wejść, ani nie jest jak kościoły, zbory, synagogi, meczety..., do których każdy może wejść!

TYLKO ci będą w 1000 letnim Królestwie Bożym, których Pan Jezus OSOBIŚCIE PORWIE w czasie Swego Powtórnego Przyjścia:

'' (16) Sam bowiem Pan zstąpi z niebana hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. (17) Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. '' (1 Tes.4:16,17)

Kogo On porwie? Czy ciebie porwie On?

CZY ZNASZ BOGA (Ojca i Syna)?

Bo jeśli nie znasz (1097. ginóskó), wtedy zgodnie z tym co głosi Ewangelia na pewno NIE będziesz w Kolestwie Bożym!

Bo aby żyć w Krolestwe Jego, czyli mieć tzw, żywot wieczny, TRZEBA znać osobiście, intymnie... (1097. ginóskó) Boga Ojca i Syna (Jan.17:3)!

''To zaś jest życie wieczne: aby ZNALI (1097. ginóskó) Ciebie, Jedynego Prawdziwego Boga, i Tego, Którego Posłałeś, Jezusa Chrystusa.'' (Jan.17:3)

http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/4/chapter/17/verse/3/param/1/version/undefined
biblia.oblubienica.eu/wystepowanie/strong/id/1097

1097. ginóskó:
biblehub.com/greek/1097.htm
 

Należenie do religii, do organizacji religijnej, słuchanie i spełnianie nakazów przywódców religijnych na NICsię tu jak zwykle NIE przyda ( tylko przeszkadza w poznaniu Boga, zwodzi), bo to NIE oni decydują, NIE oni porwą do nieba, bo oni Zbawicielem NIE są!

 

KOMENTARZE

 • @autor- wypowiadasz tylko wlasne wyobrazenie,i tylko wlasne przekonanie .
  Wiec niekoniecznie musi byc to prawda. Mozna by rzec ze jest to co piszesz zupelnie nielogiczne. [ Slowo to logos] Bo stwierdzenie ze nie istotne jest gdzie jestes w sensie wyborow religijnej drogi to zwykle szalbierstwo ksiecia ciemnosci ktoremu wrecz zalezy by taki poglad stal sie prawda objawiona. Biblia jest sitem swiadomosci poniewarz wybory religijne jakich dokonujemu oddaja stan wiedzy,swiadomosci, stan serca, jesli np zdarzasz glownym nurtem podejmujac wybory wiekszosci [kk] i liczysz ze JHWE spojzy laskawym okiem na miejsce w jakim jestes to cie ponosi wyobraznia a mniemanie guruje nad wiedza i rozumieniem. Z tej prostej przyczyny ze postawa zyciowa jaka przyjmujesz jako konsekwencja wyboru drogi religijnej jest najczesciej najlepszej miary konformizmem[Lew Tolstoj ,,Odbudowanie Piekła,,] Jesli Jest slowo Pisane jako rodzaj pruby prawdy i Bozych wymagan w stosunku do czlowieka a ty to slowo chcesz dowlnie rozumiec to popelniasz zasadniczy blad bo nie jest droga prawdy fakt ze w wiekszosci wyznan panuje przekonanie o slusznosci rozumienia pomimo ze te rozumienie sa diametralnie ruzne [ Bóg nie jest Bogiem zamieszania ale porzadku ] To ze w kazdej spolecznosci religijnej jest ta pewnosc rozumienia a jednoczesnie fakt diametralnych ruznic swiadczy ze niemoze wszystko byc prawda tym samym sa to tylko i wylacznie osobiste przekonania nie majace nic wspolnego z Prawda Pisma Swietego.
 • @jan 20:27:27
  Nie wiem na co ty odpowiadasz/co komentujesz?

  Ja podaje wersy z Biblii, podaje nauke - Eangelie Chrystusowa i dlatego ja kieruje wszystkich do Zbawicielala, a ty?

  Ty piszesz farmazony filozoficzne, ktore sa pelna degregolada, sa oksymoronem...

  Ja znam Pana Jezusa, zostalam nawrocona przez Pana Jezusa i dlatego do Niego naleze, Jego znam i dlatego Go pobliczne wyznaje, a ty?

  Spolecznosci religijne to ludzie zagubieni, to ludzie NIEnawroceni przez Pana Jezusa, nie znajacy Zbawiciela i dlatego nie naleza do Niego, lecz do roznych SWYCH religii .

  Czy ty Zbawiciela znasz? Czy On ciebe nawrocil?
  Jesli tak, to opisz to, napisz o tym.

  A jesli nie, to po co o NIEznajomym piszesz?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031