Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
817 postów 6783 komentarze

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

CZY JESTEŚ ZABÓJCĄ? CZY ZABIJASZ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja jestem zabójcą, bo ja zabijałam. Będąc chrześcijanką (a dokładniej katoliczką), całkowicie nieświadomie (bo Ewangelii nie znałam) dopuszczałam się zabójstw, zabijałam ludzi!

 

 

Teraz, to znaczy po nawróceniu (zmienieniu)  chrześcijanką już nie jestem i dlatego nie zabijam, czyli już zabójca nie jestem.

Czytelniku jeśli jesteś jak ja kiedyś chrześcijaninem, wtedy jesteś zabójcą i wtedy nie będziesz w Królestwie Bożym, bo jak  mówi Pismo Święte w Królestwie niebieskim zabójców na pewno nie ma i nie będzie!

''(8) A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, ZABÓJCÓW, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w JEZIORZE GOREJĄCYM OGNIEM I SIARKA. To jest ŚMIERĆ DRUGA.'' (Ap.21:8)

WSZYSCY CHRZEŚCIJANIE (katolicy, protestanci, świadkowie J. ...) TO ZABÓJCY!

Dlaczego tak piszę? Na podstawie czego tak twierdzę?


Na podstawie nauki głoszonej przez Pana Jezusa, Który naucza, że jeśli ktoś czegoś złego PRAGNIE w swych myślach, czegoś złego POŻĄDA w SWYM SERCU, wtedy JUŻ SIĘ TEGO DOPUŚCIŁ, już tego dokonał!

Zabijanie, uśmiercanie ludzi, jest na pewno czymś złym! Bóg w Przykazaniach Mówi nam: NIE zabijaj!

A czym jest pożądanie jakiegokolwiek zła? Czym jest pragnienie, pożądanie śmierci ludzi?

Na te pytania odpowiada Pan Jezus:

''(27) Słyszeliście, że powiedziano:Nie cudzołóż!
(28) A Ja wam powiadam:
Każdy, kto POŻĄDLIWIE patrzy na kobietę, JUŻ się w swoim sercu DOPUŚCIŁ z nią cudzołóstwa.'' (Mat.5:27,28)

Wszyscy chrześcijanie wierzą, że TYLKO oni, że TYLKO w ich religii jest zbawienie.

Katolicy wierzą, że TYLKO oni - katolicy będą zbawieni; protestanci, że TYLKO protestanci będą zbawieni; świadkowie J., że TYLKO świadkowie J., będą zbawieni..., będą żyć wiecznie, a WSZYSCY INNI zostaną ZABICI, to jest według nich sprawiedliwe.

To według nich jest to sprawiedliwość i Wola Boga i dlatego pragną, POŻĄDAJĄ W SWYCH SERCACH śmierci innych, MODLĄ SIĘ O ŚMIERĆ, o ZAGŁADĘ, o UNICESTWIENIE INNYCH.

A jak naucza Zbawiciel, samo pragnienie złego, samo pożądanie śmierci - zabijania, unicestwienia - ludzi, jest już dopuszczaniem się tego, czyli jest zabijaniem!

Tak więc, każdy chrześcijanin jest zabójca!

KOMENTARZE

 • @
  Ze strachu przed śmiercią, unicestwieniem i aby mieć życie wieczne wszyscy chrześcijanie należą do swych religii (organizacji, instytucji religijnych).

  Wszyscy chrześcijanie pragną w swych sercach śmierci, wyczekują zagłady tych ludzi, którzy nie należą do ich religii, którzy nie wierzą tak, jak oni wierzą.

  Sami siebie osądzili i wydali na siebie wyrok życia wiecznego, a wszystkich innych osądzili i wydali na innych wyrok śmierci!


  A napisano:

  ''(37) NIE sądźcie, a NIE będziecie sądzeni;

  NIE potępiajcie, a NIE będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. (38) Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze.

  ODMIERZĄ WAM bowie TAKĄ MIARĄ, JAKĄ WY WYMIERZACIE.''( Łuk. 6:37,38)


  '' (33) Albo uznajcie, że drzewo jest dobre, wtedy i jego owoc jest dobry, albo uznajcie, że drzewo jest złe, wtedy i owoc jego jest zły; bo z owocu poznaje się drzewo. (34) Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście?

  Przecież z obfitości SERCA USTA mówią.

  (35) Dobry człowiek z DOBREGO SKARBCA wydobywa DOBRE rzeczy, zły człowiek że złego skarbca wydobywa złe rzeczy.

  (36) A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu.
  (37) Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.'' (Mat.12:34-35)  '' (18) Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi Z SERCA, i to czyni człowieka nieczystym.
  (19) Z SERCA bowiem pochodzą złe myśli, ZABóJSTWA, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa.'' (Mat.15:18)  '' (32) Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to dla was wdzięczność? Przecież i grzesznicy miłość okazują tym, którzy ich miłują. (33) I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaką za to dla was wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. (34) Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać.

  (35) Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając.

  A wasza nagroda będzie wielką, i BĘDZIECIE SYNAMI Najwyższego; ponieważ On jest DOBRY dla niewdzięcznych ZŁYCH.

  (36) Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz JEST MIŁOSIERNY.

  (37) NIE sądźcie, a NIE będziecie sądzeni;

  NIE potępiajcie, a NIE będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. (38) Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze.

  ODMIERZA WAM bowie TAKA MIARĄ, JAKĄ WY WYMIERZACIE.

  (39) Opowiedział im też przypowieść: Czy może niewidomy prowadzić niewidomego? Czy nie wpadną w dół obydwaj?

  (40) UczeńNIE PRZEWYŻSZA nauczyciela. Lecz każdy, dopiero w pełni wykształcony, będzie jak jego nauczyciel.

  (41) Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? (42) Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz?
  Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę że swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata.

  (43) NIE jest DOBRYM drzewem to, które WYDAJE ZŁY OWOC, ani złym drzewem to, które wydaje dobry owoc.

  (44) PO OWOCU bowiem POZNAJE SIĘ każde drzewo; nie zrywa się fig z ciernia ani z krzaka jeżyny nie zbiera się winogron.

  (45) DOBRY człowiek z DOBREGO skarbca SWEGO SERCA wydobywa DOBRO, a zły człowiek że złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta.'' (Łukasza 6:32-45)
 • Autorka obnarzyła przypadkiem wnetrze "Jezusa"
  "''(8) A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, ZABÓJCÓW, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w JEZIORZE GOREJĄCYM OGNIEM I SIARKA. To jest ŚMIERĆ DRUGA.'' (Ap.21:8) "

  Mówiąc dzisiejszym językiem ten ideał katolików uważa że "kto nie z nami tego na tortury najokrutniejsze jakie on zna.

  To było tyle na temat dobroci tej postaci być może historycznej a na pewno wzorca cnót wszelakich.
  Z takimi "cnotami" chrześcijaństwo i islam w odmianie ortodoksyjnej bez krwi niewiernych (czyli niewinnych tylko inaczej myślących) nie może się wprost obyć.

  Wszak sam "wódz", "ikona", "wzorzec" ... daje przykład jak postępować z takimi "niewiernymi".

  To truizm bo wiadomo że religie z żydowskimi korzeniami muszą zawierać w sobie żydowską kulturę bycia (goi to nie człowiek, niewierzący to nie człowiek... można i trzeba ich mordować torturować...)

  I na takim fundamencie stoi judaizm, chrześcijaństwo, islam...
  Robione są próby zasłaniania tego fundamentu, zakłamywania biblijnej prawdy... ale to tylko maseczka... bo rdzeń, istota religii judaistycznych pozostaje ta sama...do dzisiaj. Widać to w polityce.  .
 • @Oscar 10:46:22, skoro do takich wniosków doszedłeś
  może to znaczyć, że ty po prostu w ogóle nierozumiesz języka graficznego, symbolicznego, i dlatego odbierasz LITERALNIE przekaz symboliczny.
  http://www.storyboardthat.com/pl/articles/e/j%C4%99zyk-graficzny

  Jeśli tak, to niczym nie różnisz się w tym temacie od 'ojców' katolicyzmu - uczonych katolickich, ''jasnowidzów'' katolickich , ''proroków'' katolickich, papieży i świętych kościoła katolickiego.

  Ci od stuuuuleeeeci nierozumieja języka symbolicznego.
  A w apogeum swej głupoty, arogancji, ignorancji, nienawiści, sadyzmu..., torturowali niekatolików, ŻYWCEM PALILI ludzi!
  A przecież Bóg w Biblii tego wszystkiego kategorycznie zabrania!
  Dziś też oni ciągle głoszą męczarnie niekatolików, piekło..., i takie tam przeczące Biblii idiotyzmy!


  A może po prostu jesteś ignorantem i arogantem i dlatego wypowiadasz się autorytatywnie na tematy na których w ogóle się nie znasz, nie masz absolutnie żadnej wiedzy, czyli po prostu nie masz zielonego pojęcia?

  Jak myślisz, czy nie powinieneś najpierw, zanim się wypowiesz dowiedzieć się przynajmniej podstawowych informacji na temat na który zabierasz głos?


  Bo widzisz Oskarze, Apokalipsa (Objawienie) z której zacytowałam wers Ap.21:8 jest Księga symboliczną, czyli opisy tam zawarte są przedstawione poprzez symbole.

  Ta wiedza jest dziś ogólnie dostępna, szczegonie dla ludzi mających dostęp do internetu, bo poprzez wyszukiwarki (google...) można dosłownie w sekundzie otrzymać ''tony'' informacji na ten i każdy inny temat.

  Proponuję ci na przyszłość najpierw zapoznać się z tematem, zaczerpnąć informacji, nabyć wiedzy, a dopiero PO tym zabierać głos.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031