Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 6838 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

BÓG DOBRYM ZŁO ZWYCIĘŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BĘDĄ DWA ZMARTWYCHWSTANIA! Pan Jezus Chrystus Złożył Ofiarę Doskonałą, czyli za wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek żyli!

 

 Bóg NIGDY złym zło NIE zwycięża! On NIE złym za zło odpłaca! Jednak tak, WBREW Biblii nauczają różne kościoły, zbory, sekty chrześcijańskie!

Również Keren & co., tak głoszą.

 

Nasz Ojciec jest MIŁOŚCIĄ (1 Jan.4:8). On nas WSZYSTKICH Miłuje Miłością Doskonałą i On nas NIGDY nie porzuci (Hebr.13:5) , bo On nas Miłuje na zawsze, ponieważ miłość NIGDY nie ustaje!

'' Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedzą, której zabraknie.'' (1 Kor.13:8)


Pan Jezus naucza nas MIŁOŚCI wrogów, bo tylko tak czyniąc możemy być doskonali jak Ojciec nasz w niebie:

'' (44) A Ja wam powiadam: MIŁUJCIE waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; (45) tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. (46) Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? (47) I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? (48) Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.''(Mat.5:44-48)


Napisano:

''(21) Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj.'' (Rzym.21:12) 

'' (9) Nie oddawajcie złym za złe ani złorzeczeniem za złorzeczenie! Przeciwnie zaś, błogosławcie! Do tego bowiem jesteście powołani, abyście odziedziczyli błogosławieństwo.'' (1 Pio.3:9)


Czy to znaczy, za ja, czy też te wersy, ktore przytoczyłam znaczą: Robta co chceta?

Absolutnie NIE.


BĘDĄ DWA ZMARTWYCHWSTANIA


Biblia mówi nam o DWÓCH zmartwychwstaniach (Ap.20:1-15)!

Pierwsze to tych wiernych Bogu, tych za życia ziemskiego przez Zbawiciela nawróconych, czyli tych, którzy za życia UMARLI dla grzechu (Rzym.6), czyli tzw. śmiercią DRUGĄ; a drugie zmartwywstaniedotyczy wszystkich innych, czyli tych, którzy za życia na ziemi nie umarli dla grzechu.

Ci drudzy BĘDĄ musieli (TAK SAMO jak ci pierws)i umrzeć dla grzechu. Będą poddani chrztem ognia (Mat.3:11)

''(15) ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie OCALEJE, lecz tak jakby przez OGIEŃ'' (1 Kor3:15)


 WSZYSCY ludzie, którzy kiedykolwiek żyli na, NA PEWNO ZMARTWYCHWSTANĄ, bo Pan Jezus Chrystus WSZYSTKICH SWĄ ŚMIERCIĄ ZBAWIŁ ZE ŚMIERCI!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031