Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 6838 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

Marsz brunatnych w Warszawie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj przeczytałam w norweskiej prasie o marszu skrajnej prawicy w Warszawie! Napisano, że w Warszawie był marsz polskich nacjnalistow/rasistów.

 

Ja w politykę się nieangazuje, ja politykom nie wierzę, ja politykę tylko obserwuje i wyciągam wnioski.

Nie wiem kto i kiedy ustalił, że rasiści/nacjonaliści są skrajną prawicą?


To co ja widzę jest, że prawica zrobi wszystko, by biedaków w danym kraju nie było, bo biedacy nie są elektoratem prawicy. Dlatego prawica czyni wszystko, by ci którzy biednymi/bezrobotnymi są, dostali pracę, po to by biedakami nie byli.

A lewica zrobi wszystko, by biedacy w danym kraju cały czas byli, ponieważ biedacy są elektoratem lewicy. Innymi słowy BEZ biedaków, lewica umiera, bo nie ma głosujących na nią.

To są moje obserwacje.


Ale wracając do rasistów/nacjonalistów, to niech mi jakiś polityk, lub zaangażowany politycznie wytłumaczy dlaczego wszystkie kraje 'demokratyczne' MUSZĄ przyjowac uchodźców (a jeśli tego nie czynią, to są osteplowane jako kraje niedemokratyczne, nacjonalistyczne/rasistowskie)? a JEDEN kraj - IZRAEL - wcale tego nie czyni, ba nie musi, NIKT tego od Izraela nie oczekuje i Izrael nie jest z tego powodu zaliczany do krajów rasistowskich/nacjonalistycznych/brunatnych?

Czy to nie jest dziwaczne że jeden kraj może być nacjonalistyczny/brunatny i wszyscy uważają że to jest OK?


Ja osobiście uważam, że uchodźców należy przyjmować. Nie ze względu na moje poglądy polityczne (bo takich nie mam), lecz że względu na empatię.
Jestem wierząca Panu Jezusowi i dlatego czuję empatię.

 

 

 

KOMENTARZE

 • ?
  Czy autorką tych wypocin nie była przypadkiem znana już nam wszystkim "Wanessa Vera" z AP?
 • @ Autor
  1.

  "Wczoraj przeczytałam w norweskiej prasie o marszu skrajnej prawicy w Warszawie! Napisano, że w Warszawie był marsz polskich nacjnalistow/rasistów."

  A to q...wy!

  2.

  "A lewica zrobi wszystko, by biedacy w danym kraju cały czas byli, ponieważ biedacy są elektoratem lewicy."

  Coś mi się widzi, że prawdziwej lewicy ani prawicy już nie ma. Są loże, służby i mafie. Tak myślę. Z tymi partiami i demokracją to ściema.

  3.

  "IZRAEL - wcale tego nie czyni, ba nie musi, NIKT tego od Izraela nie oczekuje i Izrael nie jest z tego powodu zaliczany do krajów rasistowskich/nacjonalistycznych/brunatnych?"

  Ach! To byłby antysemityzmus!
  Sam nie wiem dlaczego to tak działa :-(

  "Ja osobiście uważam, że uchodźców należy przyjmować. Nie ze względu na moje poglądy polityczne (bo takich nie mam), lecz że względu na empatię.
  Jestem wierząca Panu Jezusowi i dlatego czuję empatię."

  Uchodźców - tak. Ale nie "żołnierzy" islamu. Co robić jak nie można odróznić jednych od drugich?

  5*

  Pozdro!
 • Mass-media są w łapach żydowskich rasistów !
  Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafie ! jedynie Węgry Rosja Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @Jasiek 07:09:37
  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. "Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)
 • @kula Lis 67 09:04:55
  tego wymaga inwestor właściciel, kluczowy klient (wybrać właściwe słowo dla danego portalu) Niekiedy tez emocje ,poglądy decydenta.
  Za pierwszej Solidarności ludzie organizowali się w zakładach , zaufanych -pracowali razem po kilkanaście lat. Teraz zostały portale i organizacje dziś największe to kibolskie
 • @ele 09:08:04
  To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków "faszystami". Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:

  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html
 • @gnago 09:19:20
  Izrael sobie może chcieć!! Izrael niech ukróci swoje faszystowskie poczynania w stosunku do Palestyny. Od Polski wara, panowie z Izraela. "Natychmiastowo" to Izrael powinien wrócić do terytorium z przed wojny siedmiodniowej i zastosować się do wszystkich rezolucji ONZ. Trudno o bardziej bezczelnych chucpiarzy jak izraelscy. Ideologie skrajne wykrzykiwane w marszu to nasz margines tymczasem nawet najgorsze transparenty swą treścią nie dorównują temu co w Izraelu jest oficjalnym ustrojem państwowym, naukami religijnymi i okupacją Palestyny nie mówiąc o urąganiu prawu międzynarodowemu przywołanemu w licznych rezolucjach ONZ dotyczących agresji Izraela. Liczne pokrzykiwania, są pełne kłamstw. Mają czelność wypominać jakieś siły "faszystowskie" w międzywojennej Polsce gdy w rzeczywistości był tylko jeden ruch jawnie nazistowski i to liczący dziesiątki tysięcy członków, a to był żydowski Betar stawiający nawet na sojusz z Hitlerem. Jego awangarda tworzyła potem terrorystyczne gangi w utworzonym po wojnie Izraelu. No proszę proszę, nie może Szechter dawać poleceń, odnośnie świętowania przez Polaków, swoich rocznic, to "polacy jerozolimscy", wydają rozporządzenia. Czekam na reakcję warszawki, na tą jawną ingerencję, w nasze wewnętrzne sprawy. Ps. Żydzi uważają, że dalej, tak jak za PO&PSL, policja winna tak działać i być za to nagradzana: https://www.youtube.com/watch?v=jlCYUJQxW3U
 • @gnago 09:19:20
  Skandaliczny wpis "szwedzkiego" ministra. Chce „zwalczyć” Marsz Niepodległości


  http://niezalezna.pl/forum/208502-skandaliczny-wpis-szwedzkiego-ministra-chce-zwalczyc-marsz-niepodleglosci

  Ps...Ten minister nie jest Szwedem tylko lewackim żydem który przedostał się do Szwecji jako migrant i po trupach prze do koryta. Poniżej link do zdjęć tych "wikingów" za Wzgórz Synaju, polecam !


  https://judarisverige.wordpress.com/
 • @gnago 09:19:20
  Psychiatryk! „Obrończyni demokracji” nazywa uczestników MN terrorystami: „Tak się rodziło ISIS”....Podczas warszawskiego Marszu Niepodległości prowokatorki z Obywateli RP położyły się na trasie i histerycznie krzyczały „Kobiety przeciw faszyzmowi!”. Ponieważ nikt ich nie pobił, „Wyborcza” ogłosiła, że… zostały skopane. Na trasie wrocławskiego marszu Wielkiej Polski Niepodległej również stanęły prowokatorki z banerem Obywateli RP. Ponieważ nic im się nie stało, ogłosiły, że… jedna z nich została podpalona racami. Tak wygląda neomarksistowska propaganda czerpiąca pełnymi garściami z antypolskiej propagandy komunistycznej. Ale to jeszcze nie wszystko.

  Okazuje się, że kłamstwa i nazywanie uczestników obu manifestacji faszystami i nazistami, to za mało. Jedna z „obrończyń demokracji” postanowiła pójść dalej. Polacy manifestujący swoje przywiązanie do Ojczyzny to dla niej „polscy terroryści”. O uczestnikach MN pisze tak: „Ten tłum pełen nienawiści, który szedł dziś ulicami Warszawy, któregoś dnia wejdzie do waszych domów, aby w imię Boga gwałcić wasze córki i zabijać maczetami Waszych synów. Widziałam to dzisiaj w ich oczach. Tak się rodziło ISIS.”

  Wariatka, czy prowokatorka? Niesamowicie dramatyczna relacja pani Eli z KOD, która w trakcie Marsz Niepodległości 2017 patrzyła w oczy jego uczestnikom...a teraz oskarża.
  Rodzi się ISIS


  https://pbs.twimg.com/media/DOhO4tyWkAEXRQh.jpg  https://pbs.twimg.com/card_img/930097460483063814/zqwa2eZK?format=jpg&name=144x144_2


  Ps...Psychiatria powinna otrzymać największe dofinansowanie na rozwój, coraz więcej osób potrzebujących specjalistycznego leczenia.
 • @POLAKU NIE DAJ SIĘ MANIPULOWAĆ!
  POLAKU NIE DAJ SIĘ MANIPULOWAĆ!

  Dlaczego? po co jest ''Marsz Niepodległości''? I dlaczego właśnie tego dnia odbywa się?

  Kto po raz pierwszy wpadł na pomysł, by ogranizowac ten marsz? i dla kogo i w jakim celu organizuje się ten marsz?
  Komu/czemu ten marsz służy?

  Czy ktoś z tych, którzy organizują ten marsz może to wyjaśnić?
  Bardzo w to wątpię.

  Czy ten marsz mówi, że od tego dnia Polska była niepodległa?

  Bo jeśli tak, to przecież jest to nieprawda. Polska nie była niepodległa i niepodległa dalej nie jest.

  Żaden marsz tego nie zmieni.

  Ale przy okazji takiego marszu można z Polaków zrobić rasistów. Wystarczy kilkudziesięciu prowokatorów i już mendia klikają zdjęcia i wysyłają na cały świat wieści o tym, że Polacy to ksenofobi, rasiści.

  POLAKU NIE DAJ SIĘ MANIPULOWAĆ!
 • fox
  To szkoda, że nie czuje pani empatii do mieszkańców tego kraju, mojej ojczyzny.
  I nie przejmuje się pani gwałtami, morderstwami, wymuszeniami, zamachami, kosztami utrzymania nachodźców z przeszłością najczęściej zbrodniczą (są wypuszczani z arabskich i afrykańskich więzień) w sytuacji, gdy Polak nie może utrzymać się za pensję z powodu wysokich podatków.
  Nie przejmuje się też pani przejęciem kraju przez obcych najeźdźców, który to proceder głoszą oni otwarcie, w wyniku podboju przez zasiedlenie, na skutek np. wysokiej dzietności za pieniądze wydarte podatkami Polakom.

  Fajna empatia.
  Oczywiście niekatolicka, bo katolik ma porządek miłowania, czy też empatii oraz poczucie obowiązku i lojalności.
 • @AlexSailor 13:08:49
  ''fox''?

  A co znaczy slowo 'fox'? w TWOJEJ ojczyznie o ktorej piszesz:

  ''To szkoda, że nie czuje pani empatii do mieszkańców tego kraju, mojej ojczyzny.'' ???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930