Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
783 posty 6682 komentarze

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

CO ZNACZY CZŁOWIEK/SŁUGA/PROROK BOŻY?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy to taki człowiek, który przeczy Biblii, łamie Przykazania (Nakazy i Zakazy) Boga i wszystkich innych naucza łamania Przykazań Bożych?

 

Czy też taki, który nie tylko sam SKRUPULATNIE spełnia Przykazania Boże, lecz wszystkich innych naucza, by znali i  spełniali Przykazania Boga? a tym którzy łamią Przykazania Boga WYKAZUJE to i napomina ich?

Czy czlowiek Bozy SAM SIEBIE - swoje nauki, kazania... (jak to czynia: rabini, papieze, pastorzy, księża, cialo kierownicze, starsi zboru, mullachy) - stawia w centrum?

Czy też człowiek Boży naukę Ewangelii stawia on w centrum?


Czy człowiek wierzący Chrystusowi porzuca wszystko dla Niego, łącznie z tradycja ojców?

Czy też trzyma on się tradycji ojców, jak faryzeusze?

 


Biblia odpowiada, Biblia WYRAŹNIE I JEDNOZNACZNIE naucza nas, że wierzący (uczniowie i Apostołowie Pana Jezusa) NATYCHMIAST (np.Mat.4:20,22)) porzucają wszystko i wszystkich dla Niego i TYLKO Jego słuchają, TYLKO Jemu wierzą, TYLKO Jemu służą!

Wierzący Bogu = uczniowie Chrystusowi porzucają ojczyznę ziemską, porzucają religię, porzucają tradycję ojców..., dla Niego!

Biblia naucza, że ci, którzy nie porzucają wszystkiego dla Niego, są hipokrytami pozbawionymi wiary!
To ci, którzy kilku panom służyć chcą!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031