Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6955 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

DOŚĆ WSZECHOBECNEJ HIPOKRYZJI RELIGIJNYCH!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W każdej dziedzinie życia widzimy hipokryzję religijnch! Wszyscy chrzescijane, żydzi, muzułmanie, głoszą, że wierzą w Boga, lecz czynami swymi cały czas temu PRZECZĄ! Czynami swymi świadczą, że oni NIE Bogu wierzą!

 

Ba, wygląda na to, że przeciętni chrześcijanie (katolicy, protestanci, świadkowie J. ...) jak i żydzi nie wiedzą nawet co znaczy WIERZYĆ Bogu!

Chrześcijaninie (katoliku, protestancie, świadku J., ewangeliku), żydzie, muzułmaninie: co według ciebie znaczy wierzyć Bogu?

Jak wygląda, na czym polega twoja wiara Bogu?

Czy na codziennym łamaniu Przykazań Boga? Czy na codziennym lekceważeniu Biblii, Ewangelii Chrystusowej?

Czy też na spełnianiu Przykazań (Nakazów i Zakazów) Boga? na wierności Jemu, Jego Ewangelii?


Wygląda na to, że RELIGIJNI (chrześcijanie, żydzi, muzulanie) nawet nie wiedzą, że kiedy spełniają nakazy swych przywodcow religijnych, wtedy jednocześnie ŁAMIĄ Przykazania Boga!

Wygląda na to, że za NIC mają oni Przykazania Boga, Jego Ewangelię..., a tym bezwiednie świadczą, że za NIC mają Boga Samego! że NIE Jemu wierzą, lecz szatanowi


A wszystko dlatego, że mylą oni swych nauczycieli (rabibnow, księży, biskupów, papieży, pastorów, starszych zborów, ciała kierowniczego...) - czyli biblinie zwanych antychrystów, (bo Chrystusem na pewno oni nie są ) z Bogiem - Zbawicielem naszym!
Mylą oni nauki swych przywódców religijnych z nauka Biblii - Ewangelii Chrystusowej!


CZY CZŁOWIEK POSŁANY PRZEZ BOGA BĘDZIE NAUCZAŁ, NAKAZYWAŁ CZYNIĆ WBREW EWANGELII?

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE!

A jednak WSZYSCY przywódcy religijni nie tylko sami łamią Przykazania Boga, to wszystkich SWYCH wiernych tego uczą! i wszyscy ICH wierni to czynią - łamią Przykazania Boga!


DOŚĆ WHIPOKRYZJI!

 

KOMENTARZE

 • Ateista, nie ateista
  Ponieważ nikt tu się nie wypowiedział a zakładam, że do tamtej notki pewnie już nie zajrzysz, odpowiem ci tutaj. Komentarz:
  http://Bar-bara.neon24.pl/post/141856,kosciol-katolicki-narzedzie-judaizacji#comment_1433794
  Posłużę się takim przykładem, masz dwóch uczniów matematyki, jeden chodzi do klasy 5 podstawówki drugi do liceum. Uczeń podstawówki zna podstawowe działania matematyczne, ale nie ma zielonego pojęcia o funkcjach, różniczkowaniu itd. Uczeń podstawówki na zadanie, gdzie trzeba posłużyć się funkcjami powie, że tego się rozwiązać nie da.

  Podobnie jest z naszą wiarą. Ty czytasz Biblię, znasz pewne jej zagadki, ale jej zupełnie nie rozumiesz. Przeczytasz, zinterpretujesz zgodnie ze swoją wiedzą, ale nie zrozumiesz, bo brak ci wiedzy a uczyć się nie chcesz, bo twierdzisz, że wszystko w Biblii napisano.

  Koronny przykład to ten świecznik. Tak w Biblii napisano 6 ramion. I to ty ty głosisz, ale już nie zastanowisz się, że na tych ramionach kazano postawić 7 źródeł światła. Może w Biblii powinno być napisane 6 ramion (bocznych) i jedno pionowe, ale z Biblii wiadomo, że Mojżesz ten świecznik widział i tak precyzyjnego opisu nie potrzebował, by wykuć ten świecznik.

  Między przeczytaniem czegoś a zrozumieniem jest kolosalna różnica. Stąd tobie wydaje się, że ja jestem ateistą, bo niewyobrażalne jest dla ciebie wiedzieć coś więcej niż w Biblii napisano. Jeśli ktoś wie coś więcej, to już musi w Boga nie wierzyć. Dziś wiele rzeczy, które ludziom czasów Mojżesza wydawało się, że to dar od Boga potrafimy wyjaśnić normalnymi zjawiskami w tamtych terenach, np. manna na pustyni, przepiórki. A kwestią wiary jest, czy to Bóg sprowadził wygłodniałych w miejsce gdzie to zjawisko wystąpiło czy też tylko mieli szczęście.

  Jak ci już nie raz wyjaśniałem, ja Bogu wierzę, co nie oznacza, że muszę wierzyć tym, co Biblię napisali, tym, co wybrali, że te księgi są kanoniczne a inne nie, czy też, w to w co wierzyli ludzie tamtych czasów. W tamtych czasach ludzie wierzyli, że słońce jest bogiem, dziś wiemy, że to tylko ogromny reaktor.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930