Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 6838 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

P. DUDA MÓWI ZA SIEBIE I TAKICH JAK ON!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NIE ZA MNIE! JA MAM CZYSTE SUMIENIE I DLATEGO JA NIE PROSZĘ O WYBACZENIE, NIE PRZEPRASZAM ANI ZA ZBRODNIE II WOJNY ŚWIATOWEJ, ANI ZA MARZEC 68....!

 

Nie przepraszam (i nie proszę o wybaczenie) NIKOGO: ani Żydów, ani Cyganów, ani Polaków, ani Afganów, ani Irakijczyków, ani homoseksualistów..., ponieważ ja NIKOGO - ani Żydów, ani Cyganów, ani Polaków, Afganów, ani Irakijczyków, ani homoseksualistów...,  nie krzywdziłam/nie krzywdzę, nie wyganiałam/nie wyganiam, nie zabijałam/nie zabijam, nie okradałam/nie okradam...!

 
Ja NIE głosuję, czyli NIE upoważniam żadnego polityka, aby czynił (Afganistan, Irak...), lub przepraszał (Jedwabne, marzec 68...), w moim imieniu!!! 
Ja mam czyste sumienie!
 
A Prezydent (nie mój) Duda prosząc o wybaczenie, udowodnił, że jest Prezydentem WINNYCH, jest prezydentem tych, którzy mają sumienia zaszargane!
Podobnie Kwaśniewski czynił, ten też był prezydentem winnych/przestępców i dlatego przepraszał!
 

KOMENTARZE

 • Bara
  Świetne, On rezydent przestępców przeprasza za teścia.
 • Witaj Barbaro,
  Podpisuję się pod notką ;-))

  pzdr
 • Tak jest!
  5*
 • Pobożne życzenia!
  "Ja NIE głosuję, czyli NIE upoważniam żadnego polityka... "

  Nie zgodzę się z Panią w tym temacie. Żyjemy w świecie takim jaki jest i nic na to nie poradzimy. Nie głosując oddaje Pani automatycznie głos na podmiot który wygrywa wybory. Nie umyje Pani rąk takim sposobem.
  To tylko wymówka. Gorsze jest jednak że samo głosowanie jeżeli nie jest poparte polityczno-społeczną działalnością także nic nie da. Ludzie będą głosować na tych kogo im podstawią.
  Co do "dudusia", jestem sceptykiem co do tych ludzi ale wydarzenia
  z ostatnich dni nie mieszczą się nawet w moim sceptycyzmie. To jest zwykłe k...two w rodzimym wydaniu. Ludzie w Polsce nie czytają obcej prasy i ogólnie mediów (może i dobrze bo mogło by się to krwawo skończyć). Za granicą jednak, żydzi swoim łgarstwem i tupetem po prostu nas Polaków szmacą. Co gorsze, większość oszczerstw pisana jest w Polsce przez żydów lub inne podejrzane osoby i wysyłana dla obcych mediów.
 • @lorenco 22:53:45
  Duda Szambonurek? Duda praktycznie już nie wychodzi z żydowskiego tyłka, pogrążył się w żydowskim szambie do dna. Polski rząd i rezydent wchodzą żydom bez mydła a żydzi nadal plują na Polskę. Czy jest jakaś granica upodlenia, którą by PiS nie poddał Polaków i Polski? Ocalony z Holokaustu Abraham Segal zostanie odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP. Oni nas kopią bo chcą nas wydoić a my im medale. Ten gest jest skrajnie nieodpowiedzialny, służalczy i głupi. Nie wzbudzi szacunku lecz pogardę i nową falę żądań. Inne Bardzo Ważne Gesty: 100 mln na renowację cmentarzy żydowskich, kolejne mln na budowę muzeum getta, na budowę muzeum chasydów, niezwykle łatwe wydanie, rekordowej liczby paszportów (3530 ambasadę PL w TelAwivie w 2017r. Nie ma dnia, żeby nie pisano o żydach. Zastanawiam się, czy ja żyję w Polsce, czy już w żydowskiej kolonii. Skąd to wzmożenie? Otwieram lodówkę i wyskakuje z niej żyd przeklinający Polaków. Żydami jesteście? Ilu was jest? A może jakiś order dla Mela Brooksa? W filmach o tematyce wojennej przedstawia Polaków bardzo pozytywnie, w przeciwieństwie do fetowanego u nas Spielberga w "Liście Schindlera".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031