Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6957 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

ABORCJA, ZBYDLACENIE, ZABIJANIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

HIPOKRYZJA klechów (klubu facetów i kolesi) i ICH partii - PiS w tych tematach jest przeolbrzymia! PiS podobnie do klechów jest pozbawiony kobiet! W PiSie są kobietoPODOBNE, ale kobiet w PiSie na pewno NIE MA!

 Klub kolesi (klechy, PiS) zachowują się tak, jakby nie wiedzieli skąd się biorą dzieci!

 
Bo wedle NICH to kobiety i ginekolodzy są odpowiedzialni za ciąże, za aborcje...! Nie mężczyźni-ojcowie, lecz TYLKO kobiety i ginekolodzy!
 
Jakoś klubowym kolesiom umknął fakt udziału mężczyzn w poczynaniu dzieci, A przecież bez mężczyzn nie byłoby ciąż.
 
Przecież to mężczyźni, którzy opuszczają te kobiety....,  PCHAJĄ te kobiety do aborcji!
 
 
 
Ale NAJWIĘKSZĄ, NAJWAŻNIEJSZĄ przyczyną aborcji w Polsce jest Kościół Katolicki i Rząd polski, bo to Rząd pcha te kobiety do aborcji!
 
Widziałam w programie NASZ NOWY DOM jak żyją Polki-katoliczki z dziećmi!
 
Otóż w Polsce są dzieci żyjące w warunkach BYDLĘCYCH! A przyczyną tego jest klub kolesi - klechy i Rząd!
 
Dziś PiS ma większość w Sejmie, więc to PiS ponosi winę za wszystko, również za aborcje!
 

KOMENTARZE

 • .
  W Norwegii politycy dbają o nasz-społeczeństwa DOBROBYT - VELFERD. Do tego my ich na wyborach wybieramy - powołujemy!
  Oni nam służą! Zapewniają nam dobrobyt! My im za to podatkami płacimy!

  A w Polsce wszystko jest na odwrót!
 • Już cię lubię, Bar-bara!
  Podoba mi się, że ktoś umie myśleć. Pokrewna dusza, a w każdym razie ktoś z kim można by normalnie porozmawiać. Mamy 28 już lat katolicyzmu w polsce, sto procent ustaw jest katolickie, stan kraju - już nie komuniści ale katolicy go pogrążają w bagnie. Zaczął ten bufon z ikoną w klapie.... od niego ładnie się zaczęło rozkradanie państwa. Kościoła nie obchodzi, co będzie z dziećmi po urodzeniu - oni chcą skasować nawet za ochrzczenie jednodniowego niemowlaka tam jest ich interes, i dla tego niemowlaka będą nakłaniać parlament do takich a nie innych ustaw. Oni biednego w mróz do kościoła nie wpuszczą. Jeśli idzie o naturę, to aborcja jest stosowana przez przyrodę szeroko, i jest to jak najbardziej zgodne z naturą. Niezgodne z naturą i naukami biblijnymi jest wożenie dupska biskupów maybachami.
  Walka z in vitro to zbrodnia kościoła katolickiego w polsce....
  Kościół katolicki niczego w tym kraju nie daje. Oni biorą. Biorą milionowe dotacje, okradają państwo na miliardy metodą na lekcje religii. Tylko 36 procent narodu bywa na czarnych mszach. A tak naprawdę to jeszcze mniej... góra 20 procent narodu jest skłonne dawać pieniądze na kościół. Katolicy, jesteście bardzo małą mniejszością w tym kraju. Będziecie się wstydzić tego kościoła jak komunizmu.
  Aborcje to czubek góry lodowej. Rozpad małżeństw, zbrodnie, kradzieże, ruina obywateli to skutek tego, że kościół katolicki nie zaszczepił temu narodowi żadnego kręgosłupa moralnego. Po co być uczciwym, jak można się ze wszystkiego wyspowiadać. Każda złotówka na czarny kościół to pieniądze zmarnowane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930