Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6957 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

EKUMENIZM TO RUCH ANTYCHRYSTÓW ZAWISZO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I dlatego ekumenizm istniał i istnieje tylko pośród tych, którzy NIE Panu Jezusowi wierzyli/wierzą, NIE byli/nie są Jego uczniami, lecz byli i są JEGO WROGAMI!

 

Jednak według ciebie Zawiszo, zgodnie z tym co napisałeś, ekumenizm polega na:

'' szacunku do wiary innych, choćby nam się wydawała błędna.''

Bar-bara.neon24.pl/post/144396,czy-przesladujesz-kogos-z-powodu-jego-wiary#comment_1471040

Zawiszo głosisz/powtarzasz bezmyślnie, głosisz/powtarzasz idiotyzmy, głosisz rzeczy niebezpieczne!

Ale, skoro to głosisz, to znaczy, że według ciebie Zawiszo, ekumeniści to ci, którzy SZANUJĄ wiarę np.pedofilów, uprawiających swoje pedofilskie praktyki, obrzedy i zgodnie z ekumenizmem trzeba ich i tą ich wiarę szanować!

KOMENTARZE

 • "ekumeniści to ci, którzy SZANUJĄ wiarę pedofilów, uprawiających swoje pedofilskie praktyki, obrzedy"
  .


  http://pedant.neon24.pl/post/144431,utylizacja-indiotow-czyli-smierc-kapitalizmu#comment_1471210


  https://static1.squarespace.com/static/57c4cd043e00becb733fa101/t/5a85d6260852290cd8665d7a/1518720560933/semitic-offering-to-molech.jpg


  .
 • Ekumenizm jako poszanowanie wiary innych
  Ekumenizm drażni sekty, gdyż odmienne są ich cele. Ekumeniści dążą do pojednania między różnymi odłamali ludzi wierzącymi w naukę Jezusa, sekty dążą do podziału, do wyrwania ludzi ze wspólnoty wyznawców Jezusa.

  1) Aż trudno odnieść się do idiotyzmu który napisałaś "ekumeniści to ci, którzy SZANUJĄ wiarę np.pedofilów, uprawiających swoje pedofilskie praktyki, obrzedy i zgodnie z ekumenizmem trzeba ich i tą ich wiarę szanować!"
  Pedofilia to zboczenie seksualne, czy uważasz zboczenie seksualne za wiarę? Czy twoim zdaniem wiara to zboczenie?

  Ekumeniści szanują wiarę innych ludzi, bo nie ma w nich pychy jaką noszą sekty uważając, że tylko one właściwie głoszą naukę Jezusa. Szanują również wiarę błądzących, nie znających historii chrześcijaństwa, nie rozumiejących biblii bo pod treści pisane dla ludzi z I w podkładają dzisiejsze rozumienie znaczeń. Szanuję twoją wiarę, coć braku chęci do nauki, do poznawania tego co autorzy pism biblijnych chcieli nam przekazać szanować nie potrafię. Z niewiedzą należy walczyć, uczyć się, czytać a nie ją chołubić. Błądzisz, opowiadasz bzdury, jak choćby to, że pedofilia jest wiarą. Ekumenizm odnosi się do chrześcijan, ekumeniści szukają tego co nas łączy a nie dzieli, ty zaś chcesz dzielić, chcesz nauczać Biblii po swojemu nie mając zupełnie o niej wiedzy.

  Nauka Jezusa mówi o miłości do Boga, do ludzi i do najdrobniejszego stworzenia, a przypowieści, drobiazgi którymi się tak ekscytujesz to tylko ilustracje do tej Nauki, dla człowieka prostego, takiego jacy otaczali Jezusa gdy chodził po ziemii i nauczał.

  Widzisz, gdyby apostołowie nie szanowali odmienności ludzi chcących wyznawać Jezusa to dziś chrześcijanin byłby jak Jezus obrzezany, jadał by koszerne potrwy, pilnie strzegł Prawa, jak kazano to udowodnić Pawłowi w czasie III wyprawy misyjnej, gdzie miał wziąć kąpiel i opłacić ją jeszcze 4 innym mężczyznom. A oni jednak pozwolili na odstępstwo dla tych, co z pogaństwa byli nawracani. Łącz, nie dziel.
 • @Zawisza Niebieski 07:36:05
  Ekumeniści - przywódcy ekumenii - to ci, lub potomkowie TYCH, którzy PRZEŚLADOWALI ludzi za wiarę niezgodna z tym co ci prześladowcy głosili/głoszą!

  Na ściemniaj ty, który ciała ciągle dajesz, bo to NIE uczniowie Pana Jezusa prześladowali, kamieniowali..., lecz właśnie tacy jak ty, czyli należący do religii, a NIE do Pana Jezusa Chrystusa!


  Ekumenizm:

  http://bar-bara.neon24.pl/post/144474,ekumenizm-czyli-nic-nowego-pod-sloncem

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930