Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6955 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

DO CENZORA BIBLII: ORACZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do odrzucającego Apostołów: Piotra, Pawła.... Czyli do Oracza.

 

 
ODPOWIEDZ Oracz: 
 
KTO dał ci prawo do cenzurowania Biblii (odrzucania listów Piotra, Pawła...)? 
 
Z CZYJEGO polecenia cenzurujesz Biblię (odrzucając Listy Pawła, Piotra...)?  
 
 
Czy nie wiesz do KOGO dołączyłeś odrzucając Listy Pawła? 
 
Bo NIE do Apostołów Pana Jezusa dołączyłeś Oracz!
 
Apostoł Piotr w imieniu swoim,JAK I INNYCH Apostołów i uczniów Pana Jezusa, tak oto ŚWIADCZY o Apostole Pawle i jego listach:
 
'' a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, 
 
jak to również UMIŁOWANY NASZ BRAT PAWEŁwedług danej mu mądrości napisałdo was jak również we WSZYSTKICH LISTACH, w których mówi o tym. 

Są w nich TRUDNE do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie NIEdouczeni i MAŁO utwierdzeni OPACZNIE tłumaczą, TAK SAMO JAK INNE PISMA, na WŁASNĄ SWOJĄ ZGUBĘ.'' (2 Pio.3:15,16)
 
 
A oto do KOGO ty dołączyłeś Oracz:
 
''1 Po pięciu dniach przybył arcykapłan Ananiasz z kilkoma starszymi i retorem, niejakim Tertullosem. Oni to wnieśli przed namiestnika oskarżenie przeciwko Pawłowi.'' (Dz.24:1) 
 
''2 Arcykapłani i najznakomitsi Żydzi wnieśli do niego skargę przeciwko Pawłowi..''(Dz.25:2) BT
 
 
NAWRÓĆ SIĘ ZATEM Oracz!
 

KOMENTARZE

 • Pani troska o mnie jest zbyteczna
  i chyba na pokaz.

  Niedawno pisała pani że Zbawienie jest dla wszystkich (każdego), obejmuje najbardziej znane postaci świata zbrodni.

  W/g tego, nic mi się nie stanie gdy odrzucę jakiegoś tam Pawła.

  Chyba że zdążyła pani zmienić zdanie, ale to byłoby rozedrganie.

  Dziękuję za troskę!
 • .
  Napisałeś do mnie Oracz:

  ''Nagroda i kara w dniu Pańskim''

  //doskonalenie.neon24.pl/post/149142,do-faryzeusza-i-cenzora-57kerenor#comment_1552400


  Właśnie na tym (między innymi) polega twój problem, że ty NIE tylko chcesz nagrody dla siebie, ale PRZEDE WSZYSTKIM i PONAD WSZYSTKO chcesz KARY dla innych!


  Zamiast POTĘPIAĆ innych i SĄDZIĆ-skazywać bliźnich na karę, zatroszcz się, byś żył 'wieczne', o to byś ZNAŁ Ojca i Syna:

  '' A to jest życie wieczne: aby ZNALI Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jezusa Chrystusa.'' (Jan.17:3)

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/4/chapter/17/verse/3/param/1/version/TR
 • @Bara-bar 21:49:58
  Dziękuję. Zaprząta mi to głowę i pamiętam z przypowieści o siewcy, jak to jest.
  Pamiętam casus apostoła Judy.
  Wszystkim polecam pilnować się!
 • @Oracz
  ODPOWIEDZ Oracz:

  KTO dał ci prawo do cenzurowania Biblii (odrzucania listów Piotra, Pawła...)?

  Z CZYJEGO polecenia cenzurujesz Biblię (odrzucając Listy Pawła, Piotra...)?
 • @Oracz "KTO dał ci prawo do cenzurowania Biblii" - „Jak nie możesz ich pokonać to się upozoruj i się do nich przyłącz”!!!
  .
  ŻYMski Kościół Katolicki jest MATKĄ WSZYSTKICH RELIGII (CULTÓW).  Biblię spisali PŁATNE, uczone w PIŚMIE ŻYM-skie (Ce-SAR-skie) SKRYBY na polecenie Konstantyna I, łac. Gaius Flavius Valerius Constantinus.
  Konstantyn I był dokładnie takim samym zwyrodniałym, krwawym KATEM najwierniejszych uczniów Zbawiciela jak zboczeniec FARYZEUSZ Paweł-Szaweł (Szatan we własnej osobie).

  Więc, obowiązkiem każdego sumiennego (prawdziwego) ucznia nauk Zbawiciela, jest obnażanie kłamstw wciśniętych do biblii „NOWEGO TESTAMENTU” podstępem przez OFICJALNĄ GŁOWĘ OFICJALNYCH RELIGII, zalegalizowanych w ŻYD-owskim CESARSTWIE ŻYM-skim.


  KATOLICKI, to po łacinie znaczy UNIWERSALNY (wszystkie RELIGIE (kulty) do jednego wora!!!).
  EKUMENICZNY, po łacinie znaczy OGÓLNO-ŚWIATOWY… - Widać to Gołym okiem.  Młodość i kariera

  Konstantyn urodził się 27 lutego, najprawdopodobniej w 272 roku w mieście Naissus (dzisiejszy Nisz) w Mezji, jako syn
  Konstancjusza Ch(l)orusa i
  Heleny, córki karczmarza.


  ... Po odniesionym zwycięstwie Konstancjusz wycofał się na zimę do Yorku i tam zmarł 25 lipca 306 roku. Jego legiony ogłosiły Konstantyna augustem.  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstantyn_I_Wielki
  Tetrarchia (z greckiego rządy czterech, czwórwładza;
  łac. kwadrumwirat) – system rządów w cesarstwie rzymskim wprowadzany stopniowo przez cesarza Dioklecjana od 286 roku.


  Polegał na równoczesnym panowaniu czterech podmiotów władzy:

  dwóch augustów i (!!!!)

  dwóch władców niższej rangi z tytułem cezara. (!!!!!)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tetrarchia


  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 02:02:25
  ''Więc, obowiązkiem każdego sumiennego (prawdziwego) ucznia nauk Zbawiciela, jest obnażanie kłamstw wciśniętych do biblii''
  //

  Następna z plemienia żmijowego kłamstwa w Biblii widzi.
 • @Bara-bar WSZYSCY FARYZEUSZE pochodzą z plemienia wężowego - Cainowego ! A więc, również Paweł, Piotr i Konstantyn I. Cała ta
  Trójca święta nie zostanie zbawiona - Tak powiedział Zbawiciel.  Ziemia jest królestwem Szatana i KAŻDA WŁADZA na niej pochodzi od niego!!!


  Stary Testament jest dziełem Szatana, a w Nowym namieszał własnym żmijowym ogonem - Szawłem-Pawłem i Piotrem!!!  Na początku zacytuję dokładnie słowa Jezusa: „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.” (Mt 12:30-32)

  Jest to jedno z najbardziej tajemniczych i mocnych stwierdzeń Jezusa skierowanych do ludzi. Pokazuje stanowczość Boga w stosunku do tych, którzy odrzucają Boga w pełni świadomie i w pełni dobrowolnie pokazując swoim życiem i tym co głoszą sprzeciw wobec Boga. To stwierdzenie odnosiło się w pierwszej kolejności do faryzeuszy – było ono ostrzeżeniem dla tych, którzy chcieliby kroczyć ich drogą. Powyższy słowa poprzedza następujący wstęp Jezusa: „Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów.” (Łk 12:1)

  Grzech faryzeuszy – tak też potocznie nazywa się grzech przeciwko Duchowi św. jest złem uznanym przez Boga za nieodpuszczalny. W praktyce można go określić, jako przypisywanie sobie władzy większej od tej jaka ma Pan Bóg. To dążenie do partycypowania w przywilejach dostępnych tylko Bogu. To zadufanie sobie i stawianie siebie, ponad Boga. I tutaj Jezus mówi wyraźnie – jeśli ktoś to zrobi, nikt – nawet Bóg tego nie wybaczy.
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska
  I TU SIĘ PANI MYLI JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI!

  Napisała Pani:

  //Grzech faryzeuszy – tak też potocznie nazywa się grzech przeciwko Duchowi św. jest złem uznanym przez Boga za nieodpuszczalny. //

  Powiem dokładnie o co chodziło Panu Jezusowi, słowa które padały w stronę Pana Jezusa, te złe, nikczemne, haniebne, może Zbawiciel odpuścić człowiekowi jak by się naprawił, ale nikczemne słowa skierowane w stronę Boga Ojca, to właśnie jest grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  Wszystkie grzechy mogą być człowiekowi wybaczone które uderzyły w osobę Pana Jezusa ale w osobę Boga Ojca nie zastaną wybaczone ani w tym wieku ani w żadnym.

  Dlaczego, ktoś zapyta, ponieważ uderzają w Najwyższy Majestat Który Jest w Niebie, uderzają w Ojca i w to co w sobie reprezentuje Najwyższa Osoba, w tym momencie został obrażony OJCIEC PANA JEZUSA i powiem dosłownie, Pan Jezus nie dostał od Ojca takiej mocy, by te grzechy , oskarżenia , kalumnie, WYBACZYĆ!

  Podam prosty ziemski przykład, mam wspaniałego kolegę , czy koleżankę , czasami się pokłócimy i powiemy za dużo, więc się boczymy na siebie, czasami nawet padają mocniejsze słowa, których żałujemy, ale któregoś dnia w amoku wypowiadam słowa typu: ty jesteś taki, czy owaki, JAK TWÓJ OJCIEC, a ojciec mój to słyszy, zadaję pytanie: skąd mam wiedzieć, czy mój ojciec mu wybaczy, TE WYBACZENIE ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE, OD OJCA, ode mnie już nie.

  I taką sytuację mieliśmy w Biblii , kiedy powiedziano do Zbawiciela: MA DEMONA, miliony ludzi nie wiedziało i nie rozumiało, że ZOSTAŁ OBRAŻONY BÓG OJCIEC, dlatego że Pan Jezus miał i ma w sobie DUCHA OJCOWSKIEGO.

  I z TĄ NAUKĄ OJCOWSKĄ, z tym przesłaniem, jednomyślnością która pochodziła od Ojca, bo to wszystko Pan Jezus Zawdzięczał Swemu Ojcu, z tymi wszystkimi atrybutami, Przyszedł Pan Jezus na ziemię i głosił to ludziom. Jakże więc można powiedzieć, że ma demona, te słowa , powtórzę raz jeszcze, UDERZYŁY W OJCA!

  TO WŁAŚNIE JEST GRZECH PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU!

  I proszę mi wierzyć, słowo ''potocznie'', które Pani użyła, to ludzkie słowo, które nic nie oddaje istocie tej jakże BARDZO WAŻNEJ SPRAWIE.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Krystyna Trzcińska
  JEŚLI NIE ROZUMIE PANI PRZEKAZU...

  Biblijnego, to niech chociaż pani używa pewnego racjonalnego i logicznego myślenia.

  Do czego zmierzam, otóż skoro jest jajko , to musi być ptak, jeśli jest słońce, to musi być pochmurno, jeśli jest ktoś wysoki to jest też ktoś niski, idąc dalej tym tropem dochodzimy do wniosku, że jeśli jest dobro, jest także zło.

  Skoro Pani tak skrzętnie szasta takim stwierdzeniem:

  //Stary Testament jest dziełem Szatana, a w Nowym namieszał własnym żmijowym ogonem - Szawłem-Pawłem i Piotrem!!!//

  To zastanowiłbym się nad tym, że jeśli istnieje szatan którego Pani chętnie pisze, ba nawet z dużej litery a apostolstwo w pogardzie pani ma, to jeśli istnieje zło, czyli szatan , to również istnieje dobro, czyli Zbawiciel.

  Sądzę że Pani lekkomyślność nabrała takiej szybkości , że boi się Pan wysiąść na jakiejkolwiek stacji, by zabrać ze sobą , bagaże.

  Te bagaże, te doświadczenia, te przemyślenia , ta mądrość, czasami logika którą można się wesprzeć, powiem nawet zabezpieczyć w pewnym sensie i tu odnoszę się do FOROWANIA szatana, powinna pani pójść w stronę dobrego, albo chociaż zamknąć buzię bym kogokolwiek nie obraziła swym lekkomyślnym stwierdzeniem.

  Nie mam tu na myśli obrażanie człowieka , ale Boga. Dlatego rozumowanie każdy jakie ma takie ma, ja zaś wolę uciąć sobie język, zanim on utnie mi głowę!

  Miłego Dnia.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Bara-bar 00:19:12
  Nie cenzurowanie, ale rozumienie.
  Zrozumienie daje Bóg.

  Poza tym nie jest pani śledczą. Ja pani też zadałem pytania, bo chcę ustalić skąd taka troska o mnie?

  Czy coś mi grozi?
 • @60grzegorz Zbawiciel o Pawle i Konstantynie I "Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem..."
  .

  23:1

  Tedy Jezus rzekł do ludu i do uczniów swoich, mówiąc:

  23:29 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż budujecie groby proroków, i zdobicie nagrobki sprawiedliwych,

  I mówicie: Byśmy byli za dni ojców naszych, nie bylibyśmy uczestnikami ich we krwi proroków.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A tak świadczycie sami przeciwko sobie, że jesteście synowie tych, którzy proroki pozabijali. I wy też dopełniacie miary ojców waszych.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  23:33 --- Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?

  Przetoż oto ja posyłam do was proroki, i mędrce, a z nich niektóre zabijecie i ukrzyżujecie, a niektóre z nich ubiczujecie w bóżnicach waszych, i będziecie je prześladować od miasta do miasta;


  23:35

  Aby przyszła na was wszystka krew sprawiedliwa, wylana na ziemi, ode krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zacharyjasza, syna Barachyjaszowego, któregoście zabili między kościołem i ołtarzem.

  Zaprawdę powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na ten naród. !!!!!!!!!!


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jeruzalem! Jeruzalem (Pawle, Pawle)! które zabijasz proroki, i które kamionujesz te, którzy do ciebie byli posyłani:

  Oto wam dom wasz pusty zostanie.

  Bogumił Boguchwał
 • @60grzegorz, tu jest przestroga przed tobą !!! i reszcie trójcy - Księga: Mateusza 23:
  23:1

  Tedy Jezus rzekł do ludu i do uczniów swoich, mówiąc:

  Na stolicy Mojżeszowej (ŻYMskiej) usiedli nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie (Szaweł-Saul-Paweł)


  23:3 !!!!!!!!
  Przetoż wszystkiego, czegokolwiek by wam rozkazali przestrzegać, przestrzegajcie i czyńcie, ale według uczynków ich nie czyńcie; albowiem oni mówią !!!!, ale nie czynią. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Bo wiążą brzemiona ciężkie i nieznośne, i kładą je na ramiona ludzkie, lecz palcem swoim nie chcą ich ruszyć.


  23:7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I pozdrawiania na rynkach, i aby ich nazywali ludzie: Mistrzu, mistrzu! !!

  Ale wy nie nazywajcie się mistrzami !!!!!!!!!!!!; albowiem jeden jest mistrz wasz, Chrystus; ale wy jesteście wszyscy braćmi.

  A niechaj was nie zowią mistrzami !!!!!!!!!, gdyż jeden jest mistrz wasz, Chrystus. (( Nie Paweł !!!!! ))

  23:11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ale kto z was największy jest, będzie sługą waszym.

  A kto by się wywyższał, będzie poniżony; a kto by się poniżał, będzie wywyższony.
  23:13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Lecz biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi; albowiem tam sami nie wchodzicie, ani tym, którzy by wnijść chcieli, wchodzić nie dopuszczacie.

  Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż pożeracie domy wdów, a to pod pokrywką długich modlitw, dlatego cięższy sąd odniesiecie.

  Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż obchodzicie morze i ziemię, abyście uczynili jednego nowego Żyda; a gdy się stanie, czynicie go synem zatracenia, dwakroć więcej niżeliście sami.  23:20 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kto tedy przysięga na ołtarz, przysięga na niego, i na to wszystko, co na nim jest; A kto przysięga na kościół, przysięga na niego, i na tego, który w nim mieszka;

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  A kto przysięga na niebo, przysięga na stolicę Bożą, i na tego, który siedzi na niej.
  23:24 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Wodzowie ślepi! którzy przecedzacie komara, i wielbłąda połykacie.

  Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż oczyszczacie kubek z wierzchu i misę, a wewnątrz pełne są drapiestwa i zbytku.
  Faryzeuszu ślepy! oczyść pierwej to, co jest wewnątrz w kubku i w misie, aby i to, co jest z wierzchu, czystem było.
  23:27 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni!
  iżeście podobni grobom pobielanym, które się zdadzą z wierzchu być cudne, ale wewnątrz pełne są kości umarłych i wszelakiej nieczystości.

  !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Także i wy z wierzchu zdacie się być ludziom sprawiedliwi; ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i nieprawości.  Bogumił Boguchwał
 • @60grzegorz, "Dlaczego nie możecie pojąć moich słów? Bo nawet nie chcecie ich wysłuchać. 44 Jesteście dziećmi szatana-oszczercy
  .

  i chcecie robić to, co on.


  !!!!!!!!!

  Od początku był on mordercą (Pawłem i Konstantynem I) i nie wytrwał w prawdzie, bo nie było w nim prawdy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Gdy kłamie, mówi z serca !!!!!!!, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. !!!!!!


  45 Nie wierzycie Mi, bo mówię prawdę..."  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska
  WIDZĘ ZŁOŚĆ!

  Pisze Pani:

  //A niechaj was nie zowią mistrzami !!!!!!!!!, gdyż jeden jest mistrz wasz, Chrystus. (( Nie Paweł !!!!! ))//


  Rozumiem i wiem o tym, moim Bogiem jest Pan Jezus a Paweł jest Jego Narzędziem Wybranym, czyli apostołem.

  Nie potrafię zrozumieć Pani toku rozumowania, dlaczego więc mam opuścić Pawła którego rozumie i wysłuchać Panią, której nie rozumie.
  Bo napisała Pani, cytuje:

  //45 Nie wierzycie Mi, bo mówię prawdę..."//

  Powiem Pani coś, w tym co Pani napisała, nie ma nawet zdrowego rozsądku, nie ma zwykłej logiki a skąd dopiero przekaz Biblijny, który mógłby komukolwiek pomóc.

  Widzę w pani odpowiedziach złość a nie żadne przesłanie, widzę jeden wielki rozgardiasz umysłowy , gdzie nie tylko nie ma prawdy, ale również jakiegoś ładu, porządku.

  Życzę miłego dnia.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz, Gdy kłamiesz, mówisz z serca, bo od początku twoim idolem był on, FARYZEUSZ morderca Paweł, który NIGDY nie był w
  prawdzie, bo nie było w nim prawdy. !!!


  http://doskonalenie.neon24.pl/post/149142,do-faryzeusza-i-cenzora-57kerenor#comment_1552625  60grzegorz, gdy kłamiesz, mówisz z serca jak faryzeusz Paweł !!!!!!!, bo jesteś kłamcą i posłańcem / orędownikiem ojca kłamstwa. !!!!!!


  Jesteś jego (Szatana) narzędziem Wybranym !!! -  Jesteś wyznawcą kultu Pawła-Szawła, który był znanym faryzeuszem oszustem i zbrodniażem, czyli jesteś PAUListą - FAŁSZYWYM apostołem!


  "Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie."


  OJCOWIE Paulini ????????
  https://www.paulus.org.pl/3,paulisci


  Ojcem może być tylko ten, co życie daje !!!!!!!  P.S.
  60grzegorz, twoim podpisem jest BŁYSKAWICA, ... i "6" - Są to SYMBOLE Szatana, tak zwane BaL-wany !!!!!!!! - Chyba więcej wyjaśnień nie potrzeba.  Bogumił Boguchwał - mężczyzna.
 • @Krystyna Trzcińska 09:55:15
  Poczytałam twoje wpisy i niestety widzę totalną degrengoladę.

  Szamotasz się z rzeczywistością, zioniesz złością i nienawiścią, głosisz pomieszanie z poplątaniem ..., i jesteś wybiórcza.

  Wybiórcza Krystyno, napisałaś:

  ''Na początku zacytuję dokładnie słowa Jezusa: „Kto nie jest że Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera że Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.” (Mt 12:30-32)''


  Chodzi mi o to twoje zdanie:

  ''''Na początku zacytuję dokładnie słowa Jezusa:''

  Wcale tego NIE zrobiłaś. Wcale NIE zacytowałaś dokładnie słów Jezusa!

  Zacytowałaś to co zostało nam przekazane przez Mateusza, i to w dodatku w tłumaczeniu katolickim (Rzymskim)!
 • @Bara-bar 22:34:01
  No tak, teraz wzorem faryzeusza Pawła, będzie kwestionowanie kompetencji ,,arcyapostolów" - ze słowniczka faryzeusza Pawła-Szawła.

  Co tam jakiś Mateusz może wiedzieć? Że snuł się z Chrystusem? Że ten go wybrał?

  Co z tego jeśli Paweł poddał w wątpliwość słuszność tego wyboru, drwiąc sobie i nazywając ,,arcyapostołami" takich durni.

  Paweł znał takiego maga, który też sporo potrafił.
 • @Oracz 08:51:45
  A ty ciage w malinach!

  Odpowiedziałam NIE tobie! lecz Krystynie!

  No, ale skoro odpowiadasz za Krystynę, to czy mam rozumieć, że jesteś Krystyną?

  Czy też odpowiedziałeś za Krystynę ponieważ ZNASZ i ZGADZASZ się nie tylko z jej notkami, ale też z jej komentami?

  Oto jej komenty i notki:

  https://trzcińska.neon24.pl/comments/
  https://trzcińska.neon24.pl/


  Krystyna pisze jedno, a robi drugie.

  Jest NIBY wielka przeciwniczką Watykanu, Rzymu, JEDNAK podała wersy WŁAŚNIE z przekładu watykańskiego (jakby innych nie było)!

  No i głosi ona NIE Pana Jezusa Chrystusa, lecz ''Bogumiła, Bogusława - mężczyznę''.
 • @Oracz 08:51:45
  Ależ cię 'ktoś' wpędził w maliny!

  Oracz wyjdź wreszcie z malin!

  Ja NIE kwestionuję Mateusza, ani żadnego Apostoła!

  Ja kwestionuję Krystynę, a Krystyna Apostołem Pana Jezusa nie jest!

  Jak na razie to tutaj TYLKO ty i Krystyna kwestionujecie Apostołów począwszy od Apostoła Piotra!

  Oprócz ciebie i Krystyny NIKT tutaj nie kwestionuje ani Mateusza, ani żadnego Apostoła!

  'Arcyapostolowie'? Napisz DOKŁADNIE o co ci chodzi ze słowem 'arcyapostolowie'? I napisz, gdzie ty widzisz kpinę Apostoła Pawła z Apostołów?


  Apostoł Paweł NIGDZIE nie kwestionuje innych Apostołów!

  Ani inni Apostołowie NIE kwestionują Apostolstwa Pawła, WRĘCZ przeciwnie, Apostołowie Pana Jezusa z Apostołem Piotrem na czele świadczą o nim nazywając go UMIŁOWANYM ICH bratem!

  ''...jak to również UMIŁOWANY NASZ BRAT PAWEŁ według danej mu mądrości napisałdo was jak również we WSZYSTKICH LISTACH, w których mówi o tym.... '' (2 Pio.3:15,16)


  Oracz wyjdź wreszcie z malin!
 • @Bara-bar 23:21:44
  Paniusia sobie poszuka, gdzie faryzeusz Paweł wyraża się o apostołach ,,arcyapostolowie".
  I mniej egzaltacji proszę. Skoro się powiedziało, że wszyscy będą zbawieni, to nie udawać mamusinej troski.
  A przy okazji też paniusia poszuka: gdzie apostołowie, inni apostołowie, świadczą o Pawle.
  Faryzeusz Paweł świadczy o sobie sam. I usilnie zabiega: ,,wierzcie mi!". Lecz pisze też: kłamię, spożywam pokarmy z ofiary obcym bóstwom, bimbam na Prawo itd.
  Będę to przypominał wszystkim, i paniusi też.
 • @Oracz 09:01:37
  ''Paniusia sobie poszuka, gdzie faryzeusz Paweł wyraża się o apostołach ,,arcyapostolowie".''
  //

  To niech raczej paniuś bez egzaltacji napisze gdzież coś takiego jak 'arcyapostolowie'' znalazł.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930