Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 6955 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

DO KERENA W LOCHU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kerenie mam u ciebie bana, dlatego w notce komentuję twe żale na loch.

Nie mam też absolutnie NIC przeciwko temu, by ta moja notka wylądowała w lochu, bo tobie w lochu  odpowiadam.

 
Kerenie dajesz bany każdemu, kto tobie nieodpowiada, usuwasz komenty tobie nieodpowiadające. A to jest cenzurą , brakiem wolności słowa! To Kerenie jest COŚ GORSZEGO NIŻ LOCH
 
Kerenie Bóg dał nam wszystkim wolność słowa! Bóg NIKOGO banem nie knebluje. Każdy, absolutnie każdy może o Bogu powiedzieć to co chce, nawet obrażać Go tak jak ty to czynisz mówiąc, że zabija ludzi.
 
Oczywiście nikomu nie polecam obrażanie Boga.
 
Ale Bóg daje nam wolność słowa, bo napisano:
 
''Albowiem na podstawie SŁÓW TWOICH będziesz usprawiedliwiony i na podstawie SŁÓW TWOICH będziesz potępiony.'' (Mat.12:37)

KOMENTARZE

 • Autorka
  http://57kerenor.neon24.pl/post/149214,57kerenor-czlowiek-ktory-do-lochu-wrzucony-zostal


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • do Bar-bara
  ''Albowiem na podstawie SŁÓW TWOICH będziesz usprawiedliwiony i na podstawie SŁÓW TWOICH będziesz potępiony.'' (Mat.12:37)

  Tak , Bóg nikogo nie zabija , lecz czynią to ludzie z własnej woli , bądź ze słabości . Z powyższego fragmentu własnie to wynika , ludzie sami czerpią z tego złego naczynia i tym samym ściągają na siebie wyrok śmierci .
  Człowiek sam o sobie zaświadcza !!!!!

  Nie sądzę , żeby Keren miał takie poglądy co do Boga . To raczej kwestia niezrozumienia .
 • @
  UNICESTWIENIE!

  Jeśli Pan Bóg ukarze człowieka to zawsze winny jest człowiek, (potop). Jednak jeśli Pan Bóg przykładowo poprzez Swojego Anioła unicestwi człowieka pozbawiając go życia to znaczy, że Pan Bóg wykonuje na nim wyrok a nie, że jest zabójcą.

  Człowiek co zasiał to i żąć będzie a wykonawcą kary lub nagrody jest Boży Syn!

  Ważne pytanie: Z czyjego rozkazu zginęli Ananiasz i Safira? (Dzieje Apostolskie 5)!

  Powie ktoś, że sami zgotowali sobie zniszczenie. Ok! Ale na czyj rozkaz zostali zabici? Na swój, czy na rozkaz Pana Boga, skoro bez Jego ZGODY nic się dziać nie może?

  Nie posądzam Pan Boga o żadne niecne czyny! Jednak skoro sam Pan Bóg mówi, że On zabija i leczy to wierzę Panu Bogu....

  Narka!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 12:57:29
  Kerenie, ty twymi wpisami świadczysz TYLKO o tym, że NIE znasz Pana Jezusa Chrystusa i dlatego TAJEMNICA Ewangelii jest przed tobą ZAKRYTA-UKRYTA!

  Bezrozumnie walisz ze Starego Testamentu o Potopie..., bo NIE rozumiesz nawet co znaczy, że Ewangelia jest UKRYTA w Chrystusie- MIŁOŚCI!!!

  Kerenie, to co napisano w Starym Testamencie NIE było i nie jest ŻADNA tajemnicą!

  To co ty o Bogu głosisz NIE można nazwać TAJEMNICĄ! W takiego samego 'boga' w jakiego ty wierzysz, wierzyli ci, którzy na śmierć Zbawiciela wydali!

  To co ty o Bogu głosisz NIE można nazwać TAJEMNICĄ! W takiego samego 'boga' w jakiego ty wierzysz, wierzyli ci, którzy na śmierć Zbawiciela wydali!

  To co ty o Bogu głosisz NIE można nazwać TAJEMNICĄ! W takiego samego 'boga' w jakiego ty wierzysz, wierzyli ci, którzy na śmierć Zbawiciela wydali!


  A o Ewangelii napisano, że jest TAJEMNICĄ, że jest UKRYTA :


  ''26 TAJEMNICA ta, UKRYTA od WIEKÓW i POKOLEŃ, teraz została objawiona JEGO świętym'' (Kół.1)

  '' 3 A jeśli nawet Ewangelia nasza jest UKRYTA, to TYLKO dla tych, którzy idą na ZATRACENIE'' (2 Kor.3)


  ''25 Temu, który ma móc utwierdzić was zgodnie z Ewangelią i moim głoszeniem Jezusa Chrystusa, zgodnie z objawioną TAJEMNICA, dla DAWNYCH wieków UKRYTA'' (Rzym.16)


  '' (7) Lecz głosimy TAJEMNICĘ mądrości Bożej, mądrość UKRYTA, tę, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwałę naszej, (8) tę, której NIE pojął żaden z władców tego świata; gdyby ją bowiem pojęli, NIE ukrzyżowaliby Pana chwały;

  (9) lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani SERCE człowieka NIE zdołało pojąć, jak WIELKIE rzeczy przygotował Bóg TYM, KTÓRZY Go MIŁUJĄ.'' (1 Kor.2)

  Ty Kerenie Go nie miłujesz! Ty się Go boisz, bo Go nie znasz!

  '' W miłości nie ma lęku' (1 Jan.4:18)


  ''3 że mianowicie przez objawienie oznajmiona mi została ta TAJEMNICA, jaką pokrótce przedtem opisałem. 4 Dlatego czytając [te słowa] możecie się przekonać o moim zrozumieniu TAJEMNICY Chrystusa.

  5 NIE BYŁA NA OZNAJMIONA synom ludzkim W POPRZEDNICH pokoleniach, tak jak teraz została objawiona PRZEZ Ducha świętym Jego apostołom i prorokom, 6 to znaczy, że poganie już są współdziedzicami i współczłonkami Ciała, i współuczestnikami obietnicy w Chrystusie Jezusie przez Ewangelię....

  ***************

  Kerenie, proś, błagaj Pana Jezusa Chrystusa we dnie i noce, aby Go poznać, bo wtedy dopiero narodzisz się powtórnie z Ducha, i wtedy dopiero On zerwie tobie zasłonę i zaczniesz rozumieć Biblię!!!

  Ale NIE modl się, nie proś zabijającego, bo wtedy twe modlitwy kierujesz do zabójcy-szatana, a nie do Boga-Miłości!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930